ما چگونه کار میکنیم پردیس نرده راه حلی برای نیاز های شما

Working Process 1
مشاوره حرفه ای

مشاوره حرفه ای

برای مشاوره مستقیم با کارشناسان مجموعه لطفا تماس حاصل فرمایید

Working Process 2
اعتبار در بازار

اعتبار در بازار

بهترین اعتبار ما رضایت مشتریان از محصولات می باشد

Working Process 3
بهترین قیمت

بهترین قیمت

نازل ترین قیمت ها با بهترین کیفیت را در شرکت ما تجربه کنید

Working Process 4
تضمین محصول

تضمین محصول

اعطای گارنتی مکتوب شرکتی برای تضمین محصول تا دو سال

پارتیشن شیشه ای

از درب های شیشه ای یا پارتیشن شیشه ای به صورت ثابت ( پارتیشن شیشه ای جداکننده ) و متحرک ( به عنوان درب شیشه ای ورودی ) به وفور استفاده می شود. درب های شیشه ای و پارتیشن های شیشه ای با استفاده از شیشه سکوریت و لمینت ، در ضخامت های متفاوتی قابل اجرا هستند که با توجه به سلایق و ایده های مشتریان گرامی ، شرکت پردیس نرده این نوع پارتیشن های شیشه ای را می تواند با طرح های داخلی و یا برجسته روی شیشه ها عرضه نماید. کاربرد این نوع پارتیشن های شیشه ای و درب های شیشه ای مختص جدا کردن قسمت های مختلف محیط های داخلی ساختمان های تجاری ، اداری ، مسکونی و… می باشد. مبنای محاسبه ی قیمت پارتیشن شیشه ای بر حسب متر مربع است.
 

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک می توانند راه حل مناسبی برای نیازهایمان باشد. از مزیت این درب ها می توان به سهولت در رفت و آمد ، صرفه فویی جویی در زمان ، صدای کم در هنگام باز و بسته شدن ، تعادل انرژی ( گرما و سرما ) و… اشاره نمود. درب های شیشه ای متحرک را می توان بسته به نیاز و نوع محیط به سه دسته ی کلیه  کشویی ، تلسکوپی و سوئینگ تقسیم نمود. قیمت درب های شیشه ای اتوماتیک به صورت متر مربع بر اساس نوع متریال و طرح به کار رفته شده در درب شیشه ای متحرک محاسبه می شود. قیمت درب شیشه ای اتوماتیک بنا به مدل درب شیشه ای متحرک انتخاب شده محاسبه می گردد.

 

درب شیشه ای دودبند ( اطفای حریق )

درب شیشه ای دودبند یا درب شیشه ای اطفای حریق از نظر آتش نشانی برای پایان کار ساختمان ها الزامی می باشد. چرا که وجود این نوع درب های شیشه ای دودبند در بین واحد ها و بین ورودی پارکینگ ، لابی و آسانسور ها علی رغم زیبایی ، امنیت بالایی به محیط اطراف در برابر حوادثی چون آتش سوزی می دهند و از انتقال دود و آتش به واحد های ساختمان جلوگیری می کنند. از این رو باید در ساخت درب شیشه ای دودبند از بهترین نوع شیشه و یراق آلات مورد نیاز ، استفاده کرد. همچنین طرح و اشکال متفاوتی را می توان طبق نظر و سلیقه شما بر روی درب اطفای حریق یا درب شیشه ای دودبند تعبیه کرد تا بتوان درب شیشه ای دودبند را با دیزاین محیط اطراف هماهنگ کرد. درب شیشه ای دودبند و یا درب شیشه ای اطفای حریق نیز بسته به فضا و نیاز شما به صورت لولایی ، کشویی و اسپایدری قابل اجرا می باشد. قیمت درب شیشه ای دودبند به صورت متر مربع می باشد.

 

حمام شیشه ای

چرا حمام شیشه ای؟ امروزه استفاده از پارتیشن شیشه ای به عنوان جدا کننده و ساخت یک حمام شیشه ای در منازل طرفداران زیادی دارد. استفاده از شیشه سکوریت و یراق آلات استیل 304 و استیل 316 بالاترین کاربرد را در ساخت حمام شیشه ای دارد چرا که این نوع جنس از زنگ زدگی و ایجاد لک بر روی حمام شیشه ای و استیل جلوگیری می کند. از مزیت حمام های شیشه ای می توان به حفظ دمای داخلی حمام ، محیطی کاملا بهداشتی ، اشغال فضای کم ، ساخت سریع و آسان و دکوراتیو بودن آن اشاره نمود. حمام شیشه ای بسته به نیاز ، طرح و فضای شما مشتریان عزیز ساخته شده و درب آن ها نیز به صورت کشویی یا لولایی ، قابلیت باز و بسته شدن را دارند. قیمت حمام شیشه ای بستگی به انواع متریال استفاده شده در ساخت آن می باشد. مبنای محاسبه ی حمام شیشه ای به صورت متر مربع می باشد