ما چگونه کار میکنیم پردیس نرده راه حلی برای نیاز های شما

Working Process 1
مشاوره حرفه ای

مشاوره حرفه ای

برای مشاوره مستقیم با کارشناسان مجموعه لطفا تماس حاصل فرمایید

Working Process 2
اعتبار در بازار

اعتبار در بازار

بهترین اعتبار ما رضایت مشتریان از محصولات می باشد

Working Process 3
بهترین قیمت

بهترین قیمت

نازل ترین قیمت ها با بهترین کیفیت را در شرکت ما تجربه کنید

Working Process 4
تضمین محصول

تضمین محصول

اعطای گارنتی مکتوب شرکتی برای تضمین محصول تا دو سال

درب استیل و یا درب استنلس استیل

درب استیل یا همان درب استنلس استیل برای ورودی ساختمان ها ساخته و نصب می شوند. درب های استیل علی رغم ظاهر زیبای خود ، امنیتی بالایی نیز دارند که این ویژگی باعث شده امروزه از درب های استنلس استیل به وفور استفاده شود. کیفیت قطعات استیل به کار رفته شده در درب های استیل بسیار حائز اهمیت بوده ، به طوری که باید لوله ها ، پروفیل ها ، اتصالات و ورق استفاده شده در درب های استیل از جنس استیل زنگ نزن یعنی درب استیل 304 و یا درب استیل 316 باشند و بالا بودن ضخامت به کار رفته شده در متریال های نامبرده شده ی درب استیل موجب تقویت کیفیت ، استحکام و امنیت درب استنلس استیل می شود. از مزیت درب های استیل می توان به قابلیت ترکیب با انواع فلزات ، چوب و شیشه ها در ساخت آن ها اشاره کرد.

 

درب استیل طرح دار

درب استیل یکی از نقطه‌ های اصلی معماری و دکوراسیون خارجی یک ساختمان هستند. اولین محلی که نظر شما را به نمای ساختمان جلب می‌کند درب ورودی ساختمان است. به همین دلیل مجریان و مدیران سعی خود را برآن دارند که بهترین های درب استیل را برای ساختمان خود اجرا کنند. یکی از مناسب ترین و و بهترین انتخاب ها می تواند درب های استیل طرح دار باشد. امروزه همراه با تغییرات و به روز شدن طراحی و اجرای دکوراسیون خارجی ، درب های استیل نیز از این قاعده مستثنی نبوده و دچار تغییر و دگرگونی و تحول شده است. درب استیل طرح دار می تواند در انواع طرح های مختلف و تلفیق متریال های گوناگون با هم ترکیب و اجرا شوند. تنوع طراحی در درب استیل طرح دار باعث می شود که با هر گونه دکوراسیون و نمای ساختمان هماهنگ و مطابق شوند.

 

درب استیل شیشه ای

درب های استیل امروزه در دکوراسیون داخلی نقش بسزایی در بخشیدن جلوه ی شیک و زیبا به ساختمان را دارند. یکی از بهترین و مدرن ترین و در عین حال مستحکم ترین مدل های درب استیل ، درب استیل شیشه ای است که به دلیل زیبایی منحصر به فرد توجه مدیران و مجریان را به خود جلب کرده است. در ساخت درب استیل به دلیل نیاز به ایفای امنیت ساختمان ، اجبارا باید از بهترین آلیاژ و جنس استفاده شود. جنس شیشه ی استفاده شده در درب های استیل شیشه ای ، سکوریت نشکن با ضخامت بالا می باشد.