ما چگونه کار میکنیم پردیس نرده راه حلی برای نیاز های شما

Working Process 1
مشاوره حرفه ای

مشاوره حرفه ای

برای مشاوره مستقیم با کارشناسان مجموعه لطفا تماس حاصل فرمایید

Working Process 2
اعتبار در بازار

اعتبار در بازار

بهترین اعتبار ما رضایت مشتریان از محصولات می باشد

Working Process 3
بهترین قیمت

بهترین قیمت

نازل ترین قیمت ها با بهترین کیفیت را در شرکت ما تجربه کنید

Working Process 4
تضمین محصول

تضمین محصول

اعطای گارنتی مکتوب شرکتی برای تضمین محصول تا دو سال

در این قسمت قصد داریم تا شما عزیزان را با سایر محصولات تولیدی و اجرایی شرکت پردیس نرده آشنا کنیم. این قسمت شامل انواع پله های پیش ساخته ، انواع درب ، هندریل ، نردبان استخری  و… می گردد. هر کدام از این محصولات شامل انواع مدل ها و طرح ها و متریال های مختلفی می شوند که راجب هر کدام جداگانه در بخش مختص خودشان توضیحاتی برای سهولت انتخاب و استفاده شما سروران گرامی فراهم شده است. لطفا با ما همراه باشید تا با کلیه ی محصولات شرکت پردیس نرده آشنا شویم.

 

پله پیش ساخته
 

پله پیش ساخته راه حل مناسبی برای محیط های کم فضاست که می خواهند طبقات مختلف را به هم وصل کنند ، چرا که پله پیش ساخته به دلیل حالت کلی و آلیاژ به کار رفته در آن ها ، فضای کمی اشغال کرده و کاربرد بسیار بالایی دارند. در ساخت پیش ساخته معمولا از انواع متریال فلزات ، چوب و شیشه استفاده می شود. در امور ساختمانی و در بین مجریان محترم ، پله پیش ساخته استیل ، پله پیش ساخته آهن و پله پیش ساخته چوبی بسیار محبوب بوده و به وفور از آنها استفاده می شود که هر کدام می تواند در انواع مدل های مختلف با کاربرد گوناگون ساخته و اجرا گردد. پله پیش ساخته استیل علاوه بر زیبایی و کیفیت منحصر به فرد ، جهت استفاده در هر محیطی می باشد. پله پیش ساخته استیل ، پله پیش ساخته آهنی و پله پیش ساخته چوبی را می توان در انواع مدل های صاف و خم اجرا کرده و از کف پله های مختلفی نیز استفاده کرد. همچنین نرده ی پله پیش ساخته به صورت سلیقه ای بوده و می توان آن را در انواع مختلف مدل نرده استیل ، نرده شیشه ای ، نرده چوبی ، نرده آهنی ، نرده آلومنیومی و سایر نرده های راه پله طراحی و اجرا کرد. معمولا از پله پیش ساخته به عنوان یکی از کلیدی ترین محور دکوراسیون ساختمان استفاده می شود ، از این رو نرده و کف پله ی تعبیه شده در پله های پیش ساخته ، بهتر است از بهترین و مرغوب ترین ها موجود اجرا شود. از رایج ترین مدل های پله پیش ساخته ، می توان به پله پیش ساخته ی کپسولی ، پله پیش ساخته ی حول محور ، پله پیش ساخته ی اسپایدری و… اشاره کرد. در این پله پیش ساخته ی حول محور ، کمترین فضا را اشغال می کند ، که در اکثر ساختمان ها با فضای کم ، از این مدل پله پیش ساخته استفاده می شود. قیمت پله پیش ساخته استیل به تعداد کف پله های پله پیش ساخته بستگی دارد. به عبارتی مبنای محاسبه ی قیمت پله پیش ساخته ، کف پله های آن است. پله پش ساخته استیل ، پله پیش ساخته آهنی و پله پیش ساخته چوبی ، ظواهر مختلفی داشته و از هر کدام بنا به ویژگی خود ، در قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود. از پله پیش ساخته چوبی معمولا در فضای داخلی ساختمان استفاده شده و از پله پیش ساخته استیل و پله پیش ساخته آهنی می توان در محیط داخلی و خارجی استفاده کرد. پله پیش ساخته آهنی از قیمت پایینی برخوردار بوده و در پایان کار ، مقرون به صرفه تر می شود. همچنین پله پیش ساخته آهنی را می توان به صورت دلخواه رنگ آمیزی کرد. پله پیش ساخته استیل و پله پیش ساخته چوبی به مراتب قیمت ساخت بالاتری دارند ولی در عوض از ظاهر زیبایی برخوردار بوده و می توانند با انواع دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ، هماهنگی داشته باشند.

 

نردبان استخری

اصولا نردبان استخری برای سهولت در بیرون آمدن افراد از استخر می باشد. در استخرهای بزرگ و طویل ، معمولا از دو عدد پله استخری ( پله استخری قسمت عمیق و پله استخری قسمت کم عمق ) استفاده می شود. از آن جا که نردبان های استخری دائما در آب هستند ، آلیاژ مواد تولیدی استفاده شده در ساخت پله های استخری باید از بهترین های بازار باشد. استیل استفاده شده در پله استخری باید از مرغوب ترین آلیاژ استیل یعنی استیل 304 و یا استیل 316 استفاده شود تا دچار زنگ زدگی نشود. در ساخت کف پله ی نردبان های استخری می توان هم از نوع تماما استیل و یا پلاستیک فشرده استفاده شود. در نردبان استخری با کف پله پلاستیکی این مزیت وجود دارد که شناگران موقع بیرون آمدن از کاسه استخر ، دچار لیز خوردن و لغزش نمی شوند. معمولا مشتریان ما به پله استخری با پله استیل ، پله استخری استیل می گویند و به پله استخری با پله پلاستیکی ، پله استخری پلاستیکی گفته می شود. در محاسبه ی قیمت پله استخری ، تعداد کف پله های آن تعیین کننده محدوده قیمت می باشد. هر چه تعداد کف پله های پله استخری بیشتر باشد ، ارتفاع پله استخری نیز بیشتر است. نوع آلیاژ ، جنس کف پله ها ، ارتفاع و نوع پله استخری و… در میزان قیمت پله استخری تاثیر گذار می باشد. معمولا تعداد کف پله های نردبان استخری از 2 تا 5 عدد می باشد. بهتر است در قسمت کم عمق از مدل های دارای 2 یا 3 کف پله استفاده شده و در قسمت عمیق استخر نیز بهتر است پله استخری 5 پله ای اجرا گردد. فاصله ی بین پله های نردبان استخری ، معمولا بین 25 سانت الی 30 سانت می باشد. پله استخری در مدل های مختلف به صورت آماده ی نصب موجود است که هر یک از آن ها مخصوص یک نوع استخر با کاربری مشخص ، تولید شده است. از انواع و اقسام پله های استخری می توان به مدل پله استخری شیبدار ، پله استخری چند تیکه ، پله استخری صاف و… اشاره کرد. طریقه ی اجرای پله استخری به این صورت است که بعد از زیر ساخت مستحکم ، پایه های اصلی نردبان استخری به لبه ی استخر پیچ می شود. پله های پله استخری که در آب قرار می گیرد ، نباید به دیواره ی استخر پیچ گردد و فقط با قالب بندی مخصوص ، به دیواره تکیه داده می شود.

 

انواع درب

درب های ساختمانی معمولا از ترکیب قطعات و آلیاژ های مختلف ، مانند آهن ، شیشه و استیل ، همراه با ترکیب متریال های مختلف طراحی و تولید می شوند. هر یک از درب های ساختمانی ، کاربرد و ویژگی خاصی دارند که طریقه ی ساخت و اجرای انواع درب ها با یکدیگر متفاوت می باشد. درب های ساختمان قابل ساخت در ابعاد مختلف بوده و می توانند در طرح ها ، رنگ ها و متریال های مختلف اجرا شوند. انواع درب های ساختمانی به سه دسته ی کلی درب استیل ، درب آهنی و درب شیشه ای تقسیم می شوند. در ساخت درب آهنی ، درب استیل و انواع درب شیشه ، می بایست در انتخاب کیفیت متریال استفاده شده دقت نمود ، چرا که درب ساخته شده باید استحکام و مقاومت بالایی داشته باشد. ساخت انواع درب استیل و درب آهنی و درب شیشه ای در هر طرحی امکان پذیر بوده و می توان آن را طبق با محیط اطراف یکسان کرد. درب ساختمان از دو بخش چهار چوب و بدنه ی اصلی تشکیل می شود. معمولا از درب های آهنی به عنوان درب باغ ، درب پارکینگ ، درب ساختمان ، درب محوطه ، درب های ریلی و سایر درب ها که بسته به محیط ، نیاز به استحکام بالایی دارد استفاده می شود. از درب های استیل در ورودی های ساختمان ها و آپارتمان ها ، درب واحد های تجاری و اداری و سایر نقاطی که می خواهند علاوه بر ایجاد امنیت ، از زیبایی برخوردار باشند ، اجرا می گردد. از درب شیشه ای نیز در قسمت های داخلی ساختمان ، ورودی داخلی ، جدا سازی مناطق مختلف داخلی ، درب اتوماتیک شیشه ای و… استفاده می شود. درب استیل و درب شیشه ای و درب آهنی هرکدام شامل مدل های مختلفی هستند که می توانند با هم ترکیب گردند. در انتخاب و اجرای درب ساختمان بایست دو نکته ی مهم را در نظر گرفت ؛ یک این که درب های ساختمان باید نسبت به نوع دکوراسیون ساختمان انتخاب شود. برای مثال برای ساختمانی با دکوراسیون سنتی ، درب سنتی انتخاب درستی است و برای دکوراسیون مدرن نیز درب کلاسیک و مدرن ؛ دوم این که امنیت درب ورودی باید از ملاک های اصلی در انتخاب قرار گیرد. قیمت درب استیل و قیمت درب شیشه ای و قیمت درب آهنی به ابعاد ، اندازه و طرح مد نظر شما بستگی دارد. مبنای محاسبه ی قیمت درب استیل ، متر مربع می باشد.

دفتر کار ما

آدرس

گرمدره , جنب شرکت الغدیر , کوچه صاحب الزمان , پلاک 2

تلفن همراه : 09123647243
شماره تماس : 02636107439