حفاظ آهنی

حفاظ آهنی

دفتر کار ما

آدرس

گرمدره , جنب شرکت الغدیر , کوچه صاحب الزمان , پلاک 2

تلفن همراه : 09123647243
شماره تماس : 02636107439

حفاظ آهنی امنیتی دارای رنگ

حفاظ آهنی در قیاس با حفاظ استیل و حفاظ آلومینیومی از لحاظ ظاهری در رتبه ی سوم قرار می گیرد. حفاظ های استیل و حفاظ های آلومینیومی دارای جلوه ی زیبا و شکیلی هستند، از این رو اغلب مورد پسند مشتریان گرامی قرار می گیرد. ولی بزرگترین ایرادی که می توان از آن ها گرفت، قیمت به مراتب بالای آن هاست، از این رو شرکت پردیس نرده انواع حفاظ های موجود را با متریال آهن با عنوان حفاظ آهنی امنیتی در ضخامت های متنوع و با قیمت بسیار مقرون به صرفه ارائه داده است. حفاظ های آهنی می توانند در سلیقه های مختلف رنگ شده و مورد پسند عموم قرار گیرند. همچنین طریقه ساخت و نصب حفاظ آهنی امنیتی هم دقیقا شبیه به حفاظ های استیل و حفاظ های آلومینیوم می باشد. نحوه ی محاسبه ی قیمت حفاظ آهنی به صورت مترمربع است.

حفاظ درب آکاردئونی

از حفاظ درب آکاردئونی به منظور ایجاد امنیت برای ورودی ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی استفاده می‌شود. در ساخت حفاظ درب آکاردئونی از تسمه های فلزی استفاده شده است که به این دلیل قابلیت تا شدن را دارند. از این رو فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند که این ویژگی از درب های آکاردئونی محصولی متفاوت را نسبت به سایر درب ها با متریال و طرح های گوناگون ساخته است. علت نام گذاری درب آکاردئونی نیز به دلیل شباهت باز و بسته شدن آن به ساز آکاردئون می باشد. همچنین درب های آکادئونی را نسبت به فضا و طرح مورد نیاز، باید به صورت یک لنگه ، دو لنگه و… ساخت.

انواع حفاظ های دیوار (حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ نیزار، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای)

حفاظ های دیوار همانطور که از نامشان مشخص است، اغلب مناسب برای قرار گرفتن روی دیوار ها و برخی پنجره ها هستند. استفاده از انواع حفاظ های دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای ، حفاظ نیزار، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای و… به منظور جلوگیری از ورورد افراد ناشناس به محیط مد نظر می باشد. امروزه حفاظ های دیوار در غالب حفاظ های شاخ گوزنی، حفاظ های بوته ای، حفاظ های نیزار، حفاظ های لیلیوم و حفاظ های سرنیزه ای هستند، که علی رغم ظاهر زیبایشان، از نظر امنیت نیز جایگزین بسیار مناسبی برای حفاظ های قدیمی مانند سیم خاردار، شیشه شکسته و… می‌باشند. قیمت حفاظ های شاخ گوزنی، قیمت حفاظ های بوته ای، قیمت حفاظ های نیزار، قیمت حفاظ های لیلیوم و قیمت حفاظ های سرنیزه ای، بسته به نوع، طرح، تراکم استفاده شده، عرض و ارتفاع آن ها است و تفاوت در ویژگی های قید شده باعث تغییر در قیمت حفاظ های دیوار می شود.

حفاظ پنجره

استفاده از حفاظ پنجره ، یکی از راه کار های حفاظت از ساختمان می‌باشد. پنجره های هر ساختمان ، یکی از راه های ورود افراد ناخواسته و سارقین به داخل ساختمان می‌باشد. به همین دلیل یکی از بهترین راه حل ها برای جلوگیری از ورود ناخواسته، اجرای حفاظ پنجره برای پنجره هاست. حفاظ پنجره علاوه بر ایجاد امنیت و بالا بردن امینی هر ساختمان، باعث زیبا تر شدن هر چه بیشتر آن نیز می شود. جهت استفاده از حفاظ پنجره باید به نکات مختلفی توجه نمود، از جمله استفاده از حفاظ پنجره از سمت بیرون برای طبقات پایینی ، و استفاده از حفاظ پنجره در قسمت داخلی برای طبقات بالایی جهت افزایش حس امنیت و آرامش و جلوگیری از سقوط افراد و اشیاء. قیمت حفاظ پنجره بر حسب متر مربع است. حفاظ پنجره ی مختلفی در بازار موجود می‌باشد که هر کدام نسبت به آلیاژ و اقلام مصرفی در آن، قیمت های مختلفی دارند. از انواع حفاظ پنجره می‌توان به حفاظ پنجره آهنی، حفاظ پنجره استیل، حفاظ پنجره آلومینیوم، حفاظ پنجره دو جداره و… اشاره نمود. در این بین حفاظ پنجره آهنی قیمت مقرون به صرفه تری دارند. حفاظ پنجره ی آهنی خود نیز دارای مدل های مختلفی از جمله حفاظ پنجره آهنی نیزه ای، حفاظ پنجره آهنی فرفورژه ، حفاظ پنجره آهنی بانکی و… است. علت تنوع بالای حفاظ پنجره، در نظر گرفتن انواع سلیقه های مختلف مشتریان عزیز می باشد. تمامی مدل های حفاظ پنجره از زیبایی منحصر به فردی برخوردار بوده که باعث زیبا شدن و شیک شدن نمای ساختمان نیز می گردد.