نرده سیم بکسلی

۲

اسفند

نرده سیم بکسلی

۱۳۹۷/۱۲/۲ نرده کابلی

نرده های کابلی نوعی از نرده می باشند که از جنس استیل ۳۱۶ می باشند.

این نرده را هم می توان از جنس استیل ساخت و هم این امکان وجود دارد که نرده استیل کابلی را به صورت تلفیقی با چوب و آلومینیوم طراحی کرد.  ظرافت و سادگی کابل ها موجب می شود تا طرفداران زیادی داشته باشد و هزینه خرید و نصب کمتری را برای شما به همراه دارد.

اطلاعاتی درباره نرده های کابلی

کابل ها عمدتا یک سری از سیم های فلزی می باشند که به صورت افقی در بین میله های نرده اجرا می شوند. این نوع از نرده، اجازه می دهند تا تهویه مناسب در محل انجام شود. این ویژگی در مقایسه با نرده شیشه ای، برای محیط های نیازمند به تهویه هوا بسیار اهمیت دارد.

نرده کابلی برای خانه های مدرن بسیار مناسب بوده و حس زیبا شناسی را در هر بیننده ای بر می انگیزد.

ریل ها دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و قابلیت نصب آسانی را دارند. در زمانی که نرده کابلی در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، اغلب با حاشیه های چوبی با میله های ضد زنگ طراحی می شود.

برای نرده کابلی که در محیط بیرون و فضای باز استفاده می شود، با استفاده از میله های ضد زنگ، آلومینیومی، کامپوزیتی و … ترکیب می شود.

در این مدل از نرده استیل به جای این که از  لوله و پروفیل استیل برای ایجاد کردن حفاظ یا گارد امنیتی استفاده شود، از کابل های استیل این گارد ها را ایجاد می کنند.

نصب نرده استیل با گارد کابلی نیازمند مهارت و تجربه کاری می باشد. بنابراین طراحی و نصب این نرده ها کار همگان نمی باشد.

یراق آلات استیل و درجه یک که در ساخت این مدل نرده مورد استفاده قرار می گیرد، موجب شده تا از لحاظ قیمتی در رنج بالاتری باشد.
فروشگاه پامنار

 

نظر شما:

مقالات مرتبط