پله استخری ، نردبان استخری

۲۳

بهمن

پله استخری ، نردبان استخری

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ پله استخری

پله چوبی یکی از بهترین عناصر برای گرما بخشیدن و ایجاد فضایی مثبت در خانه است. با اجرای پله چوبی طبیعت را به خانه هدیه خواهید داد و هیچ گاه از داشتن پله چوبی خسته نخواهید شد. در فصل زمستان پله چوبی مانند پله های سنگی سرد و بی روح نخواهد بود به همین خاطر است که در بیشتر ساختمان های دوبلکس برای پوشش پله ها، از چوب استفاده می شود.

 

در این نوشته ایده هایی برای پوشش پله داخل ساختمان و حتی بین طبقه ها با استفاده از پله و نرده چوبی برای شما گردآوری کرده ایم. همه ی این نمونه ها توسط اساتید ایرانی و اساتید دیگر کشور ها اجرا شده است و نمونه  های سه بعدی نیست.

 

برای ساخت و اجرای پله از هر چوبی می تواندی استفاده کنید. حتی امروزه بیشتر اساتید تخته هایی مقاوم مانند پلای وود را با روکش های چوبی پوشش می دهند و به عنوان کف پله استفاده می کنند.

 

برای آشنایی بیشتر با پلای وود اینجا کلیک کنید.

 

 

 

معمولا نرده هایی که در ساخت پله های چوبی به کار برده می شوند، خراطی می شوند و امکان سفارش طرح های مختلفی از نرده خراطی شده توسط شما وجود دارد. حتی امروزه با ورود دستگاه های cnc اجرای هرگونه طرح بر روی نرده و ستون امکان پذیر هست.

 

اگر به دنبال اجرای ایده های خاص و متنوع از پله چوبی در داخل یا بیرون ساختمان هستید، ما در آیچوب ایده های متنوع، جدید و زیبایی را از سراسر وب گردآوری کرده ایم و همیشه شما عزیزان را به روز نگه خواهیم داشت.

 

برای مشاهده جدید ترین ایده های طراحی پله اینجا کلیک کنید.

مدل های پله و نرده چوبی

 

مدل های نرده

 

پله چوبی

 

نرده چوبی

 

طرح پله

 

طرح نرده راهنمای انتخاب و خرید پله استخری ایمکس مدل Standard

 

    پله استخری ایمکس مدل Standard مناسب جهت استخرهایی که سیستم سرریز (جوب گریل) ندارند طراحی گردیده است.

    پله ها و پایه اصلی پله استخری ایمکس مدل استاندارد از جنس استیل ضد زنگ 316 می باشند.

    پله استخری ایمکس مدل استاندارد در انواع 2 تا 8 پله ساخته شده و فاصله بین هر پله آن 25 سانتی متر می باشد.بدیهی است انتخاب تعداد پله ها برای هر استخر، در استخرهای با عمق 140 سانتی متر یا بیشتر به گونه ای است که حداقل 3 پله از آن در آب قرار گیرند.

 

پله استخری ایمکس مدل Standard از قسمت بالای پایه به صورت کشویی داخل کونیک مخصوص خود در لبه ی استخر نصب می شود و در انتهای پایه که در آب به دیواره نصب شده نیز دارای لاستیک وکیومی می باشد و دیگر نیازی به پیچ شدن آنها در دیواره استخر و ایجاد سوراخ نمی باشد. به این ترتیب، احتمال اینکه کاسه استخر از حالت آب بندی خارج گردد از بین می رود و دیگر نیازی به مواد آب بندی دور پایه نمی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پله استخری ایمکس مدل Standard به قسمت قیمت و مشخصات فنی در همین صفحه مراجعه فرمائید.

گارانتی پله استخری ایمکس مدل Standard

 

    پله استخری ایمکس مدل Standard دارای یک سال گارانتی به شرط عدم ایجاد تغییرات فیزیکی در آن می باشد.

    پله استخری ایمکس مدل استاندارد تحت لیسانس استرالیا و تولید شده در کشور چین می باشد.

 

در سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز ، انواع پله استخری ایمکس مدل استاندارد با قیمتهای تضمین شده و گارانتی اصل کالا جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است.
دما تجهیز

 

نظر شما:

مقالات مرتبط