نرده استیل / قیمت نرده استیل / نرده استیل راه پله / نرده استیل 304

۲

اسفند

نرده استیل / قیمت نرده استیل / نرده استیل راه پله / نرده استیل 304

۱۳۹۷/۱۲/۲ نرده استیل

نرده استیل یک ستون و دستگیره فولادی از نوع استیل ضد زنگ است که برای حفظ تعادل و امنیت نفراتی که در پله ها بالا و پایین می آیند بر روی سنگ پله ها و کناره دیواره راه پله ها نصب می شود. نرده استیل به سبب خواصی چون زنگ نزن بودن و شکل پذیری برای ایجاد طرح ها و سازه های متنوع برای ساخت نرده راه پله و تراس بهترین انتخاب است. تنوع طرح ها و مدل های نرده استیل و شیوه نصب ساده آن باعث شده تا یک انتخاب مناسب برای صنعت ساختمان سازی پیشرفته امروزی باشد، از سوی دیگر سرعت بالای نصب نرده استیل می تواند در روند تکمیل یک ساختمان موثر باشد، با توجه به همه این موارد نرده استیل توانسته جای نرده های قدیمی را بگیرد. نرده های استیل موارد کاربری بسیاری دارند که عبارتند از راه پله ، تراس ، بالکن ، داخل و خارج ساختمان که با طرح های متنوع و زیبا که مطابق با سلیقه مشتری و هماهنگ با نمای ساختمان اجرا می شوند. نرده استیل دارای چند کلاس کیفی است که پایین ترین آنها نرده استیل 201 می باشد که حتما باید در داخل ساختمان نصب شود تا از گزند زنگ ردگی ناشی از آب باران در امان بماند. کلاس پیشنهادی و ضد زنگ نرده استیل 304 می باشد که در خارج و داخل ساختمان در بالکن ، راه پله و تراس قابل نصب است و این نرده از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر است نسبت به بهترین کلاس نرده استیل یعنی نرده استیل 316.

 

قیمت نرده استیل

مواردی که در تعیین قیمت نرده استیل تاثیر گذار هستند عبارتند از نوع استیل به کار رفته در تولید نرده استیل از نظر کیفیت و مقاوت استیل در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ که به دو کیفیت نرده های استیل درجه دو با کد استیل 201 و نرده استیل درجه یک با کد استیل 304 و 316 تقسیم می شوند. همچنین استحکام و مقاوت قطعات نرده استیل در برابر فشار و کشش که به دو دسته قطعات سبک و قطعات سنگین تقسیم می شوند. مدل نرده استیل از نظر شکل ظاهری، ارتفاع نرده، شکل چیدمان گارد های امنیتی محافظتی و سیستم های نصب نرده استیل و در آخر متراژ سفارش نرده دیگر مواردی هستند که در قیمت نرده استیل تعیین کننده هستند. قیمت نرده استیل بر اساس متراژ طول هندریل (دستگیره) اجرا شده و تعداد پایه های مادر یا استارت قیمت گذاری می شود.

 

نرده استیل راه پله

استفاده از نرده استیل در راه پله به زیبای و مدرنی فضای داخلی ساختمان اضافه می کند از این بابت می توان از مدل های متنوع و با دوام نرده استیل راه پله استفاده کرد تا علاوه بر تمایز بخشیدن به راه پله بر ایمن تر شدن آن نیز اطمینان نمود. استیل باعث شده دیگر مشکلات نرده های قدیمی را فراموش کنیم مشکلاتی مانند نظافت مداوم و رنگ کاری دوره ای و از مد افتادن مدل نرده زیرا نرده استیل با ظاهر کرومی و نقره ای مانند هرگز دچار تغییر در رنگ و شکل نشده و همیشه به عنوان یک کالای لوکس و کاربردی اولین انتخاب خواهد بود.

 

نرده استیل 304

یکی از انواع استیل که در مقابل خوردگی و زنگ زدگی در اتمسفر و رطوبت مقاومت بالایی دارد استیل 304 است که با درصد های استاندارد 8 درصد نیکل و 18 درصد کروم و آهن تولید می شود. نرده استیل 304 با استفاده از قطعات پروفیل و لوله استیل به همراه یراق آلات متصل کننده اجزای نرده که از نوع استیل 304 است ساخته می شود. نرده استیل 304 را می توان در اکثر مناطق آب و هوایی استفاده کرد و این اطمینان را داشت که دچار مشکل تغییر شکل نمی شود و در واقع ضد زنگ می باشد. نرده استیل 304 را نمی توان در محیط هایی که به طور مدوام در تماس با مواد فرساینده مانند حلال های مواد شیمیایی و آب شور است استفاده کرد. نرده استیل 304 بهترین انتخاب برای ساخت حفاظ در بالکن ها و راه پله ها است زیرا علاوه بر زنگ نزن بودن استیل 304 ظاهر براقی دارد و می تواند به نمای راه پله ها و بالکن ها جلوه ای مدرن و زیبا ببخشد.

 

نرده استیل بالکن

حفظ زیبای و امنیت نمای بالکن ها استفاده از نرده استیل بالکن را در ساختمان های امروزی افزایش داده است. نرده استیل بالکن به دو شکل پروفیل استیل از پروفیل هایی 40 در 40 کیلکیتر برای پایه های نرده و پروفیل استیل 30 در 60 میلیمتر برای دست انداز نرده به همراه چندین ردیف پروفیل استیل 20 در 20 میلیمتر و یا به شکل لوله استیل از لول های استیل با قطر های 50 و 38 و 16 میلیمتر ساخته می شود. در ساخت نرده استیل بالکن با توجه به محل نصب آن که در فضای بیرونی ساختمان است باید از استنلس استیل درجه یک استفاده کرد تا به مدت طولانی بتواند شکل اولیه خود را حفظ کند.

 

قطعات نرده استیل

قطعات نرده استیل به دو دسته سبک یا درجه دو، سنگین و درجه یک تقسیم می شوند. در تولید قطعات سبک از ورق های استیل از روش های پرس، برش و جوش استفاده می شود که از نظر مقاومت و استحکام در برابر فشار وزنی ضعیف تر هستند اما از نظر قیمت نسبت به قطعات نرده استیل درجه یک ارزان تر هستند. قطعات درجه یک به وسیله شمش ها و میلگرد های استیل در فرآیند قالب ریزی، ریخته گری استیل، تراش کاری و پرداخت کاری تولید می شوند و اختلاف فاحشی از نظر کیفیت و استحکام در برابر قطعات سبک دارند. در تولید قطعات نرده استیل درجه یک فقط از استیل 304 و 316 استفاده می شود که بهترن نوع استیل است اما در تولید قطعات نرده استیل سبک از استیل 201 هم استفاده می شود. قطعات نرده استیل آکات تنها از نوع درجه یک می باشد.

 

مواردی که در تعیین قیمت نرده استیل مؤثر هستند عبارت‌اند از:

کیفیت نوع آلیاژ نرده استیل

متراژ سفارش نرده استیل

مدل و طرح ظاهری نرده استیل

مکان اجرای نرده استیل

 

قیمت نرده استیل 304

به دلیل استفاده از نیکل در ساختار نرده استیل 304 این مدل نسبت به نرده استیل 201 از کیفیت و دام بیشتری برخوردار است و از آن می توان در هر محیطی استفاده کرد. نرده استیل 304 به دلیل خاصیت زنگ نزن بودن و ثبات رنگ طولانی مدت به سبب وجود %10 نیکل در مقابل رطوبت و هوا شکل اولیه خود را حفظ کرده و مانند نرده استیل 201 با گذشت زمان دچار پوسیدگی نمی شود. قیمت نرده استیل 304 به دلیل کیفیت برتر آن و اینکه هزینه بیشتری در فرایند تولید آن به سبب استفاده از درصد بیشتری از نیکل به شرکت سازنده نرده تحمیل می شود، قیمت بیشتری از انواع دیگر نرده استیل در بازار دارد. قیمت نرده استیل 304 که در راه پله استفاده می شود از قیمت نرده استیل 304 که در فضای بالکن ها و تراس ها استفاده می شود کمتر است و این اختلاف قیمت به سبب استفاده از اتصالات کمتری است که در اجرای نرده استیل از آن ها استفاده می شود.

 

قیمت نرده استیل 201

نرده استیل 201 به سبب استفاده کمتر از نیکل در ساخت آن نسبت به سایر آلیاژ های استیل مقاومت پایین تری در برابر فرآیند اکسیداسیون فلز در مقابل رطوبت و اکسیژن دارد به هین دلیل برای افزایش دوام آن درصد مشخصی از منگنز به جای نیکل به آن افزوده می شود، به همین دلیل قیمت نرده استیل 201 از دیگر مدل های نرده استیل ارزان تر است.
استفاده از نرده استیل 201 در مناطق آب هوایی خشک و کم رطوبت از نظر قیمت به صرفه تر است زیرا این مدل نرده در راه پله و فضاهای سر پوشیده مناطق کویری و خشک مشکلی از بابت زنگ زدگی پیدا نخواهد کرد. قیمت نرده استیل 201 نیز بر اساس مدل پایه ها و تعداد گارد های محافظ و ارتفاع نرده تعیین می شود، بر این اساس هر اندازه ارتفاع نرده بیشتر باشد تعداد گارد های محافظ آن بیشتر خواهد بود در نتیجه قیمت نرده استیل افزایش خواهد یافت.

 

قیمت نرده استیل راه پله

نرده راه پله با هدف ایجاد یک حصار و دیواره امنیتی محافظ برای تردد افراد و کاهش خطر سقوط و پرت شدن از طبقات بر روی سنگ کف پله یا دیواره کناری راه پله اجرا می شود. از میان انواع مدل های نرده راه پله نرده استیل به دلیل ماندگاری و زیبایی ظاهری به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها در ساختمان سازی امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. نرده استیل راه پله نیز از نظر شکل ظاهری و کیفیت متریال به دو دسته تقسیم می شود. بر این اساس قیمت نرده استیل راه پله که با آلیاژ استیل درجه دو یعنی استیل 201 تولید می شود از قیمت نرده استیل راه پله با استیل 304 ارزان تر خواهد بود. برای اینکه بتوان قیمت های دقیق و درستی از انواع مدل های نرده راه پله بدست آورد باید یک کارشناس ماهر از محل اجرای نرده در راه پله بازدید کند و مناسب ترین مدل نرده استیل را با توجه به تعداد طبقات و شکل پله ها به مشتری پیشنهاد داد و مقدار مصالح مورد نیاز را مشخص کند و بر اساس کیفیت آلیاژ استیل و مدل پایه ها و شکل ظاهری نرده و مقدار پرت مصالح قیمت هر متر نرده استیل را برآورد کند.

 

قیمت هر متر نرده استیل ، لیست قیمت نرده استیل ، قیمت نرده استیل راه پله

مبنای قیمت هر متر نرده استیل در داخل ساختمان متر طول راه پله و  نمای ساختمان طول دستگیره نرده تراس است. با توجه به تفاوت کیفیت مدل های نرده استیل قیمت ارائه شده برای آنها نیز با یکدیگر تفاوت دارد. متاسفانه به سبب تغییرات مداوم قیمت نیکل و کروم در بازار امکان ارائه لیست قیمت نرده استیل برای یک زمان مشخص وجود ندارد به همین دلیل مشتریان محترم باید برای آگاهی از قیمت نرده استیل با کارشناسان مربوط به فروش و اجرای نرده استیل تماس حاصل نمایند. در پایان باید به این نکته توجه داشت که کیفیت اتصالات و قطعات نرده استیل در استحکام و دوام نرده نقش مهمی دارد، به همین دلیل اگر برای کاهش قیمت نرده استیل از قطعات بی کیفیت و ضعیف استفاده شود همیشه باید انتظار شکستن و جدا شدن اجزای نرده را داشت و مجددا هزینه اضافه ای برای بازسازی آن در نظر گزفت، به همین دلیل به مشتریان محترم توصیه می کنیم در هنگام خرید محصول تنها به قیمت پایین آن توجه نداشته باشند زیرا هیچ کاهش قیمتی بدون افت کیفیت در محصول نرده استیل نخواهد بود.

 

انواع کاربرد های نرده استیل:

نرده استیل در داخل ساختمان (نرده راه پله)

نرده استیل در نمای بیرونی ساختمان (نرده پنجره و تراس و بالکن)

نرده استیل در فضای بیرونی (نرده درو استخر و ورودی ساختمان ....)

منبع مطلب : آکات استیل

نظر شما:

مقالات مرتبط