قیمت حفاظ استیل

۲

اسفند

قیمت حفاظ استیل

۱۳۹۷/۱۲/۲ حفاظ امنیتی

حفاظ استیل پنجره-حفاظ پنجره استیل

حفاظ پنجره به عنوان یک بخش محافظ در ساختمان ها و بنا ها بخصوص ساختمان های بلند مرتبه محسوب می شود. یکی از انواع مختلف حفاظ ها، حفاظ پنجره استیل می باشد. استفاده از استیل در حفاظ علاوه بر زیبایی پنجره موجب می شود تا کارآیی حفاظ سالیان سال بدون ایجاد مشکل و تغییری در آن ادامه مورد استفاده قرار گیرد. به دلیل تنوع در طرح ،حفاظ پنجره استیل را می توان برای انواع پنجره ها و طبقات مختلف نصب نمود.

 

بهتر است قبل از بروز هر اتفاق ناگواری نسبت به نصب حفاظ استیل پنجره اقدام کرد. بکار گیری حفاظ استیل پنجره در پنجره ساختمان‌ها علاوه بر جلوگیری از سقوط افراد از طبقات بالا به پایین، مانع ورود سارقین به طبقات همجوار و پایین می‌شود.

 

پنجره استیل

پنجره به عنوان ورودی دیوار ساختمان ها ساخته می شود که محلی برای عبور نور و یا هوا به داخل فضای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. در ساخت  پنجره متریال مختلفی به کار میرو که امروزه به دلیل اهمیتی که به دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها وجود دارد تمام تلاش معماران و طراحان ایجاد زیبایی و تفاوت فضایی به وسیله پنجره ها در ساختمان می باشد.

 

بهترین متریال برای بوجود آمدن این تمایز فضایی و همچنین زیبایی استفاده از پنجره استیل می باشد. پنجره استیل علاوه بر زیبایی که دارد به دلیل استفاده کردن از حفاظ استیل دارای طول عمر مفید زیادی می باشد زیرا استیل استفاده شده در رامادر از نوع آکسترود شده و ضد زنگ است و با تمامی شرایط آب و هوایی مطابقت دارد. پنجره استیل و حفاظ استیل مورد استفاده بدون ایجاد تغییری در رنگ و کیفیت آن می تواند سالیان درازی مورد استفاده قرار بگیرد.

 

حفاظ استیل بالکن-حفاظ بالکن

لوله‌های استیل که اصولا به صورت افقی در ساختمان‌ها مشاهده می‌شود به هیچ عنوان مانع ورود سارقین نمی‌شود و می‌بایست حتما از حفاظ استیل مسلح استفاده نمود. بالکن‌های طبقات اول همیشه در کمین و دسترس سارقین می‌باشند و همواره می‌بایست جهت بالا بردن ایمنی اقدامات لازم را عملی کرد، منطقی است برای استفاده از حفاظ استیل در بالکن‌ها باید مبلغ بیشتری را نسبت به حفاظ‌های ساده دیگر پرداخت نمود ولی همواره این اطمینان به مشتری داده می‌شود که سارقین برای ورود به بالکن‌هایی با داشتن حفاظ استیل کار بسیار سختی را در پیش دارند.

بالکن به عنوان فضایی از واحد آپارتمانی است که بخشی بیرون زده از واحد محسوب می شود. برای ایجاد امنیت رد فضای بالکن باید حفاظ بالکن نصب گردد تا از سقوط ناگهانی اشیا و افراد جلوگیری گردد. حفاظ بالکن انواع مختلفی دارد که پرکاربرد ترین، حفاظ از جنس استیل می باشد.

در آپارتمان های مدرن زیبایی و ایمنی حرف اول را میزند. برای همین افراد به سراغ حفاظ بالکن می روند. در این میان حفاظ بالکن، حفاظ پنجره از مهمات یک ساختمان است تا به وسیله آن از ورود افراد غیرمجاز به منزل یا محل کار خود جلوگیری نمایید. از متداول ترین انواع حفاظ بالکن می توان حفاظ استیل را نام برد. حفاظ بالکن دارای انواع مختلفی چون حفاظ بالکن استیل، حفاظ بالکن چوبی، حفاظ بالکن فرفوژه و... است که حفاظ بالکن از نوع استیل دارای زیبایی و استحکام قابل قبولی است. از نمونه حفاظ استیل می توان حفاظ استیل بانکی را نام ببریم.

 

مدل حفاظ بالکن-مدل حفاظ تراس

بالکن و تراس از گذشته بهعنوان بخش مهم و جذاب خانه های ایرانی محسوب می شده که امروز با افزایش آپارتمان سازی و از بین رفتن حیاط پنجره ها ساختن تراس و بالکن و استفاده بهینه از آن افزایش چشم گیری یافته است. برای زیباتر شدن تراس و بالکن می توان از وسیله های تزیینی و انواع مدل حفاظ بالکن و مدل حفاظ تراس استفاده نمایید که علاوه بر زیبایی تراس و بالکنتان ایمنی آن را نیز تامین نماید و تا همه افراد حتی کودکان نیز بتوانند به راحتی و با آسودگی خاطر از فضای تراس و بالکن استفاده نمایند.

 

رامادر با اجرای انواع مدل حفاظ بالکن و مدل حفاظ تراس هم از نظر تنوع و هم کیفیت رضایت خاطر و اعتماد کامل مشتریان خود را جلب نموده و در طول سالهای کاری خود در پی کسب رضایت مشتری و ارتقاء کیفیت و تنوع محصولات خود بوده است.

 

ضخامت و متریال لوله و قوطی مورد استفاده در حفاظ بانکی

تمامی متریال استفاده شده در این نوع محصول از ضخامت ۱. ۱۵ میل مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمامی این لوله و قوطی‌ها از استیل ۳۰۴ ساخته می‌شود. استیل ۳۰۴ نسبت به استیل ۲۰۱ دارای مقاومت و استحکام بیشتری در مقابل آب و رطوبت دارد و به هیچ عنوان زنگ نمی‌زند.

 

نصب حفاظ استیل-نصب حفاظ استیل پنجره

در نصب حفاظ استیل پنجره علاوه بر تبهر تکنسن های نصب، استیل و یراق آلات مورد استفاده  باید از بهترین نوع و با کیفیت ترین حفاظ استیل باشد. تا بعد از نصب حفاظ استیل پنجره عمر و کارآیی آن تا سالهای زیادی ادامه داشته باشد و نیز زیبایی در نصب و محصولات موجب افزایش زیبایی پنجره نیز شود. رامادر با داشتن محصولات استیل از نوع درجه یک تا کنون توانسته پروژه های زیادی در رابطه با نصب حفاظ استیل پنجره نصب نماید که رضایت صد درصدی مشتری را به همراه داشته است.

 

برای نصب حفاظ استیل باید علاوه بر ابزار آلات نصب حفاظ استیل، باید تکنیک و فنون نصب حفاظ استیل را هم داشت. تکنیک نصب حفاظ استیل باید توسط استادی متبهر آموزش داده شود. نصب حفاظ استیل در شرکت رامادر توسط متبهر ترین و مجرب ترین تکنسین های ایران انجام می شود

 

حفاظ بالکن استیل

حفاظ استیل بالکن که جهت افزایش ایمنی از آن استفاده می شود، امنیت بالا و زیبایی خاصی را به بالکن و نمای ساختمان شما می دهد. حفاظ استیل بالکن که می شود در آن از حفاظ استیل بالکن 201 و یا حفاظ استیل بالکن 304استفاده نمود. از حفاظ استیل بالکن 201 در مکان های خشک و بدون رطوبت استفاده می شود و از حفاظ استیل بالکن 304 در تمامی مناطق آب و هوایی می توان استفاده کرد.

 

قیمت حفاظ پنجره-قیمت انواع حفاظ پنجره

حفاظ از مهم ترین پوشش پنجره محسوب می شود که هم زیبایی ظاهری و هم جنبه کاربردی بسیاری دارد. حفاظ پنجره به عنوان حفظ حریم داخلی، کنترل نور ورودی به داخل کاربرد دارد. حفاظ پنجره انواع مختلفی دارد که پر استفاده ترین و کاربردی ترین آن حفاظ استیل می باشد که در خارج ساختمان به عنوان پانل دکوراتیو و محافظ نصب می گردد.

 

قیمت حفاظ پنجره بر اساس متراژ کار و نوع استیل استفاده شده در ساخت حفاظ پنجره تعیین می شود. حفاظ پنجره استیل دارای طرح های مختلفی می باشد. می توانید برای آگاهی از قیمت انواع حفاظ پنجره با کارشناسان فروش رامادر تماس بگیرید و از قیمت ها و انواع استیل ونحوه انجام کار راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

قیمت حفاظ استیل-قیمت حفاظ استیل پنجره-قیمت هر متر حفاظ استیل

حفاظ استیل به دلیل زیبایی و مقاومتی که در برابر شرایط اقلیمی مختلف دارد در اکثر مکان ها و شرایط آب و هوایی چه در داخل ساختمان و چه در خارج ساختمان نصب و مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل آگاهی از قیمت حفاظ استیل پنجره برای اکثر افراد به عنوان یک امر مهم تلقی میگردد، تا بتوانند بر اساس آن قیمت حفاظ استیل پنجره محل پروژه خود را محاسبه کنند و در صورت مطابقت با هزینه های خود اقدام به نصب حفاظ استیل خود نمایند. برای در یافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت حفاظ استیل می توانید جدول زیر را مطالعه و در صورت نیاز با کارشناسان بخش فروش رامادر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

 

در طراحی و نصب حفاظ استیل پنجره از نرده های عمودی و افقی استیل استفاده می شود که برای تعیین قیمت حفاظ،آگاهی از قیمت نرده استیل حفاظ پنجره نیز اهمیت فراوانی دارد.

 

قیمت حفاظ استیل به شرح متر مربع می باشد

 

تنظیم توسط وب سایت رامادر

نظر شما:

مقالات مرتبط