قیمت نرده آلومینیومی

۲

اسفند

قیمت نرده آلومینیومی

۱۳۹۷/۱۲/۲ نرده آلومینیومی

قیمت نرده آلومینیومی

با توجه به تنوع مدل های نرده آلومینیومی و کیفیت های متفاوت قطعات نرده آلومینیوم جهت دریافت قیمت نرده آلومینیومی می توانید با کلیک بر روی قسمت تماس با ما در نوار ابزار وبسایت اطلاعات تماس جهت مشاوره و بازدید کارشناسان ما را بدست بیاورید. مبنای قیمت نرده آلومینیومی راه پله متر طول هندریل (دستگیره) نرده اجراه شده می باشد.

 

نرده آلومینیومی سیلور

نرده آلومینیومی سیلور یک محصول زیبا و مقاوم از مجموعه نرده های آلومینیومی است که به دلیل خواصی مانند راحتی نگهداری، عدم تغییر شکل و رنگ، تنوع روش های اجرایی، قابلیت ترکیب با سایر رنگ های نرده آلومینیوم، یک سطح بوذن و جلای نرده آلومینیومی نقره ای بهترین انتخاب برای اجرای نرده بالکن و راه پله در ساختمان های مسکونی و عمومی است. نرده آلومینیومی سیلور با وزن کمتر و استحکام بالاتر نسبت به سایر نرده های این مزیت را دارد که با توجه به فرم و شکل سازه راه پله به صورت کمانی یا قوس دار نیز اجرا شود بدون از دست دادن استحکام و دوام اولیه خود. نرده نقره ای آلومینیومی با تلفیق قطعات دکوراتیو طلایی سازه لوکس و زیبایی را به دکوراسیون راه پله ها و بالکن ها اضافه می کند. نرده آلومینیوم سیلور بسیار بالا است و هرگز دچار پوسیدگی نمی شود. این مدل نرده آلومینیوم معمولا به صورت لوله های آلومینیومی تولید می شود و اجزای تشکیل دهنده آن شامل یک لوله آلومینیوم به قطر ۵۰ میلیمتر برای دستگیره یا همان هندریل و چند ردیف افقی و عمودی از لوله آلومینیوم به قطر ۱۶ و ۱۹ میلیمتر برای ایجاد گارد های محافظ و ستون های عمودی که نقش پایه های نگهدارنده اجزای نرده را دارد از لوله آلومینیوم به قطر 40 میلیمتر و قطعات و اتصالات آلومینیوم اتصال دهنده اجزای نرده را به یکدیگر است. این طرح از نرده آلومینیومی را می توان با قطعات سایر رنگ های نرده آلومینیوم ترکیب کرد.

 

نرده آلومینیومی طلایی

نرده آلومینیوم طلایی به صورت گرد لوله و چهارگوش پروفیل تولید می شود. نرده آلومینیومی طلایی مناسب استفاده در راه پله های ساختمان هایی با معماری خاص می باشد. جلوه و زیبایی ذاتی طلا باعث شده است مهندسین و ساختمان سازان به فکر استفاده از ماده ای باشند که بتواند رنگ طلایی را منعکس کند اما از نظر قیمت به صرفه تر و ارزان تر از طلا باشد. این ماده جایگزین که می تواند همان خصوصیات ظاهری طلا را داشته باشد و دست راسی به آن آسان است و به مقدار فراوان در طبیعت پیدا می شود آلومینیوم است. آلومینیوم در فرایند رنگ آمیزی و آنودایزینگ تبدیل به یک طلای ارزان قیمت می شود که با خواصی چون سبکی وزن و مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و فشار بدون هیچ گونه تغییر رنگ می تواند برای ایجاد فضایی لوکس و شیک در نمای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. نرده آلومینیوم با رنگ طلایی برای همین هدف تولید شده است تا با ظاهر جذاب و زیبای طلایی خود بتواند در راه پله ساختمان ها فضایی لوکس و اشرافی ایجاد کند. کیفیت نرده آلومینیوم طلایی بسیار بالا است به همین دلیل ماندگاری رنگ آن برای سال های طولانی تضمین شده است

 

نرده آلومینیوم چهار گوش

نرده آلومینیوم چهار گوش یا نرده آلومینیوم پایه مکعبی یک نرده شیک و مدرن است که می تواند به عنوان نرده محافظ راه پله و بالکن استفاده شود این نوع نرده از طرح و رنگ متنوعی برخوردار است.  اجزای نرده آلومینیوم چهارگوش عبارتند از: دستگیره نرده از پروفیل آلومینیومی ۶۰ در ۲۵ میلیمتر و پایه های نرده از پروفیل آلومینیومی ۴۰ در ۴۰ میلیمتر و گارد های نرده از پروفیل ۱۴ در ۱۴ میلیمتر همراه با قطعات و یراق آلات اتصال دهنده آلومینیومی

 

نرده آلومینیومی

 به جرات می توان گفت که نرده آلومینیوم ماده ای مقاوم و شکل پذیر است که برای استفاده در هر شرایط آب هوایی مناسب بوده و دوام بالایی در برابر عوامل فرسایشی و تغییر رنگ محیطی دارد و همچنین مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه از خود نشان می دهد. با توجه به این مقدمه، استفاده از نرده آلومینیومی در ساختمان یک انتخاب هوشمندانه است هم از جهت زیبایی ظاهری نرده آلومینیوم که با تنوع طرح و رنگ می تواند جلوه متفاوت و زیبایی به نمای داخلی راه پله ها بدهد و هم از نظر استحکام ایمنی بالایی را فراهم می آورد. نرده آلومینیومی که در مقطع گرد تولید می شود شامل قطعات و اتصالات آلومینیومی مانند لوله های آلومینیوم آنودایز شده به قطر ۵۰ میلیمتر که برای هندریل آلومینیومی کاربرد دارد و لوله های آلومینیومی به قطر ۴۰ میلیمتر که جهت ساخت پایه های نرده آلومینیوم استفاده می شود و همچنین لوله های آلومینیومی به قطر ۱۶ میلیمتر که به عنوان گارد های امنیتی نرده استفاده می شود. رنگ بندی نرده آلومینیومی نسبت به نرده استیل بیشتر بوده و این عامل برتری نرده آلومینیوم نسبت به نرده های دیگر محسوب می شود. نرده آلومینیوم درمقاطع چهارگوش متشکل است از پروفیل های آلومینیوم به ابعاد ۷۰×۷۰ میلیمتر که برای ساخت پایه های استارت نرده استفاده می شود، پروفیل آلومینیوم ۴۰×۴۰ میلیمتر جهت ساخت پایه های اصلی نرده ،پروفیل های ۶۰×۲۵ میلیمتر که برای هندریل نرده آلومینیوم کاربرد دارد و پروفیل ۱۴×۱۴ میلیمتر که جهت ساخت گارد های محافظ نرده تولید می شود. آنودایز بالای نرده های آلومینیومی این مجموعه دلیلی بر ضمانت ۱۰ ساله ثبات رنگ آن می باشد.

 

نرده آلومینیوم پلکسی

نرده آلومینیومی پلکسی یکی از زیبا ترین مدل های نرده آلومینیوم است که به دلیل همین شکل ظاهری جهت استفاده در راه پله های ساختمان های لوکس و ویلاها مناسب است.

 

نرده آلومینیوم طرح چوب

نرده آلومینیوم طرح چوب با رنگ های گرم و طبیعی که بر گرفته از شکل ظاهری چوب است مناسب برای استفاده در راه پله هایی با کف پوش چوبی یا دیوار پوش هایی به رنگ چوب است. این مدل از نرده آلومینیومی امکان ترکیب با سایر مدلهای نرده آلومینیومی را دارد. کیفیت بالای قطعات و ماندگار طولانی مدت از دیگر ویژگی های این مدل نرده آلومینیوم است. نرده آلومینیوم طرح چوب با کیفیت عالی در رنگ های طبیعی چوب فندقی, گردویی, بلوطی و راش ضد خش و با ماندگاری ۱۰ ساله ساخت کشور ترکیه می باشد. این مدل نرده آلومینیومی به دو صورت گرد و چهارگوش تولید می شود. نرده آلومینیومی طرح چوب آکات استیل زیبا,مستحکم و ماندگار است و معایب نرده های چوبی مانند رنگ آمیزی و نگهداری مداوم و پوسیده شدن به دلیل وجود حشرات و موریانه ها و آتش گرفتن را ندارد و توانسته جایگزین خوبی برای نرده های چوبی باشد. نرده آلومینیومی طرح چوب مقاومت بالایی را در برابر تغییر رنگ، اکسیداسیون و حرارت دارد که با طرح های متنوع چوب های درختانی همچون توسکا, گردو و راش تولید می شود و با داشتن لایه محافظ ضد خش با طرح هایی سه بعدی می تواند زیبایی ظاهری چوب را به فضای راه پله اضافه کند و از معایب نرده های چوبی در ساختمان جلو گیری کند.

 

نرده آلومینیومی برنزی راه پله

نرده آلومینیوم برنزی مناسب برای استفاده در راه پله هایی با سنگ کف پله روشن است که با ترکیب قطعات و اتصالات طلایی و سیلور جلوه متفاوت و مدرنی به دکوراسیون داخلی فضای راه پله می دهد. نرده آلومینیومی برنزی دارای ضمانت عدم تغییر رنگ به مدت ۱۰ سال از تاریخ نصب می باشد.

 

نرده آلومینیومی

سهولت در نگهداری و سرعت بالای اجرای نرده آلومینیوم باعث شده این نوع نرده انتخاب اول برای پروژه های ساختمانی بزرگ مانند ساختمان های اداری و تجاری ، فرودگاه ها ، دانشگاه ها ، بیمارستان ها و واحد های مسکونی باشد. طرح های متنوع نرده آلومینیوم و کیفیت بالای قطعات و اتصالات آن تضمین کننده زیبایی و ماندگاری آن است این طرح ها شامل نرده آلومینیوم طرح چوب ، نرده آلومینیوم نقره ای ، نرده آلومینیوم برنزی ، نرده آلومینیوم طلایی و نرده آلومینیوم مشکی. یکی دیگر خصوصیات نرده آلومینیومی که باعث تمایز و برتری این نوع نرده نسبت به نرده های چوبی و فلزی دیگر شده امکان ترکیب اجزا و قطعات نرده آلومینیومی با رنگ بندی مختلف تا بر اساس سلیقه و نظر مشتری شکل ظاهری نرده تعیین شود.

 

نرده آلومینیومی مشکی

نرده آلومینیوم با رنگ مشکی آنودایز شده یکی از جدیدترین مدل های نرده راه پله است که به تازگی به بازار عرضه شده است. استفاده از این مدل نرده آلومینیوم به دلیل رنگ خاص آن در راه پله هایی با سنگ روشن و سفید تفاوت و تضاد جالبی ایجاد می کند و ظاهر مدرنی به فضای داخلی ساختمان میدهد. آنودایز اجرا شده بر روی این مدل نرده آلومینیوم با استاندارد ۲۰ میکرون این اطمینان را به مصرف کننده می دهد که دوام و ثبات رنگ نرده آلومینیوم مشکی برای سال های متوالی تضمین شده است. ترکیب این مدل نرده با قطعات و اتصالات نرده آلومینیومی با رنگ های طلای و سیلور ظاهری جذاب به آن می دهد.

 

نرده آلومینیومی ترکیه

نرده آلومینیومی ترکیه آکات استیل تولید معتبر ترین کارخانه ساخت محصولات آلومینیومی در کشور ترکیه است. قیمت مناسب و کیفیت متریال استفاده شده در تولید نرده آلومینیومی ترکیه طبق ضوابط و مقررات اتحادیه اروپا و با آلیاژه آلومینیوم 6060 و 6063 که از نوع آلومینیوم های با استحکام بالاست استفاده شده است. مجموعه آکات استیل با هدف تنوع بخشیدن به محصولات خود اقدام به عرضه بدون واسطه نرده آلومینیومی ترکیه کرده است تا بتواند پاسخ گوی تنوع دیدگاه و سلیقه مشتریان محترم باشد. به دلیل کیفیت بسیار بالای نرده آلومینیومی ترکیه این اطمینان را به مشتریان محترم می دهیم که ثبات رنگ و دوام نرده های آلومینیومی ما برای 10 سال تضمین شده است.

 

قطعات نرده آلومینیومی

قطعات نرده آلومینیومی آکات استیل از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و بوسیله مجهز ترین و بروز ترین دستگاه های در کشور ترکیه تولید می شود. مراحل ساخت قطعات نرده آلومینیوم و آنودایزینگ آن به شرح ذیل انجام می شود. در فرایند آنودایزنگ بعد از اینکه قطعات آلومینیوم اکسترود شد به قسمت اکسید دهی منتقل می شود و در ابتدا عملیات پاکسازی و چربی زدایی بر روی آلومینیوم انجام می شود و پس از خروج از حمام های شستشو وارد واحد الکترویت شده و به وسیله جریان برق دی سی و انتقال دهنده های کاتد و آند توسط محلول اسید سولفرویک و آب فرایند آزاد سازی یون آلومینیوم اجرا می شود. در این مرحله یون آلومینیوم با اکسیژن اسید سولفرویک ترکیب می شود و اکسید آلومینیوم ساخته می شود. اکسید آلومینیوم به صورت یک لایه بر روی سطح فلز آلومینیوم قرار می گیرد که مانع خردگی و تغییر رنگ آن می شود. در این مرحله هر چه برق دهی بیشتر باشد ضخامت این لایه بیشتر می شود. مناسب ترین ضخامت اکسید آلومینیوم 20 میکرون است. اگر بر روی آلومینیومی که مراحل آنودایزنگ انجام شده عملیات سیلینگ یا همان شوک حرارتی انجام شود محصول آلومینیومی بدست می آید که چندین برابر مقاوم بوده و در برابر تغییرات حرارتی با شدت زیاد و عوامل فرسایش محیطی بسیار مقاوم بوده. این محصول در صنایع ساختمان سازی و اتومبیل سازی،کشتی سازی و حتی صنایع فضایی نیز کاربرد فراوان دارد.

آکات استیل

 

نظر شما:

مقالات مرتبط