شیشه راه پله ، نرده شیشه ای راه پله

۱۷

بهمن

شیشه راه پله ، نرده شیشه ای راه پله

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ نرده شیشه ای

زنگ زدن، شل شدن از پایه، کاهش نور، اشغال فضای راه‌پله و عدم تنوع مدل و محصول ازجمله عواملی است که دیگر مشتریان رغبتی به استفاده از نرده‌های راه‌پله سنتی از خود نشان نمی‌دهند.

 

 شیشه سکوریت (میرال) راه‌پله چیست؟

شیشه سکوریت راه پله نوعی مانع برای جلوگیری از سقوط و ایجاد حریم برای راه‌پله است. این محصول می‌تواند در نوع فریم دار و فریم لس باشد. همچنین بنا بر سلیقه مشتری از شیشه بافت، منحنی و یا ساده استفاده کرد؛ اما جنس آن می‌بایست از نوع سکوریت باشد. شیشه سکوریت راه پله با ضخامت 8-10 میل قابلیت نصب و اجرا دارد که برای بالاتر بودن کیفیت و مقاومت آن باید از یراق آلات درجه یک و باکیفیت داخلی یا برند های مطرح جهانی استفاده نمود.

 

ضرورت استفاده از شیشه سکوریت

راه‌پله‌ها به دلیل ارتباط با بیرون و درون واحدها همیشه در برابر نوسانات و شوک‌های دمایی بوده و عواملی نظیر گرما سرما رطوبت و برودت بر آن اثرگذار هستند. در چنین شرایطی تنها شیشه سکوریت است که باتحمل بالای تغییرات و نوسانات دمایی تحمل مقاومت را داشته و در برابر هرگونه ترک و شکستگی مقاومت می‌نماید.

 نکته دیگر آن‌که این محصول تحمل ضربه را داشته و در محیط راه‌پله که مسائلی مانند حمل‌ونقل و رفت‌وآمد ریسک ضربه و خطر را افزایش می‌دهد این محصول بهترین گزینه برای حفظ ایمنی و امنیت است.

شیشه سکوریت راه‌پله یا دودبند هارمونی لازم را دارد. بیس و تشکیل‌دهنده هرکدام از آن‌ها از یک جنس می‌باشد. علاوه بر آن این دو باهم هارمونی دکوراتیو داشته و زیبایی واحد و محیط را حفظ می‌کنند. همچنین می‌توان با تکرار طرح سند بلاست بر روی هر دو محصول هماهنگی بهتری و زیباتری به وجود آورد.

 

افزایش ایمنی

همچنین شیشه سکوریت راه پله سبب افزایش ایمنی و بالا رفتن کیفیت کاری شما شده و این شیشه علاوه بر این‌که از خطر شکستن‌هایی که شیشه‌های خام با آن روبرو هستند در امان است، از ایمنی و استحکام به‌مراتب بیشتری نیز برخوردار است.

 البته می‌بایست به این نکته توجه داشته باشند، در هنگام خرید آن بسیار دقت کنند تا کالای خریداری‌شده بهترین کیفیت را داشته و از هرگونه خش و خط مبرا باشد. در هنگام نصب و پس‌ازآن نیز می‌بایست دقت کرد تا به بهترین کیفیت نصب‌شده و بادوام و مقاوم‌ترین یراق‌آلات در آن به کار رود.

مزایای نصب شیشه سکوریت (میرال) راه‌پله:

شما می‌توانید از این نوع در هر نقطه از منزل و واحد مسکونی استفاده نمایید. در هر جا که شما احتیاج به مانع دارید و می‌خواهید فضا را تفکیک کنید این محصول بیشترین کاربرد را برای شما دارد

 

 شیشه سکوریت راه پله

میتوان از شیشه برای ایجاد حفاظ و به عنوان شیشه دود بند استفاده کرد که در این حالت باید از شیشه هایی از جنس مقاوم و مستحکم استفاده نمود. به همین دلیل از شیشه سکوریت راه پله استفاده می شود که می تواند وزن و فشار زیادی را تحمل نماید شیشه سکوریت راه پله به دلیل دار بودن سطح صاف و شفاف زیبایی منحصر به فردی نیز به راه پله ساختمان شما می بخشد. شیشه سکوریت راه پله را می توان در ضخامت های مختلف و ابعاد مختلفی مورد استفاده قرار داد. هم چنین برای ایجاد کردن هارمونی در فضای راه پله می توان از شیشه سکوریت راه پله در رنگ های مختلف متناسب با فضای اطراف استفاده نمود

 

سازگاری نرده شیشه ای با تمام محیط‌ها

همچنین شیشه راه‌پله خاصیت دکوراتیو داشته و قابلیت سازگاری با هر نوع خانه سنتی و مدرن نیز دارد. تکه‌ای بودن و جورچین بودن ساختار سبب می‌شود تا بعد از آسیب دیدن شما بتوانید هر تکه را هر جا تعویض نمایید. ساختار این محصول به شما اجازه می‌دهد تا قابلیت نورپردازی و نوردهی را باکیفیت هر چه‌بهتر داشته باشید.درواقع اگر نورپردازی مناسب و خلاق داشته باشید می‌توانید فضایی فوق‌العاده را ایجاد نمایید.

 

بناهای سنتی و شیشه میرال راه‌پله

این مهم حتی در بناهای سنتی نیز کاربرد دارد. محصول فوق با خانه‌های قدیمی نیز سازگار بوده و علاوه بر جلوه بخشی و سازگاری هارمونی معماری را نیز حفظ می‌کند ایمنی بالای این محصول سبب می‌گردد تا علاوه بر این‌که کودکان به‌راحتی در کنار آن‌ها تردد کنند در هنگام وقوع زلزله نیز این شیشه پودر شده و باکم تریم ریسک خطرآفرینی از آسیب‌های جدی جلوگیری می‌نماید.

راهکارهای افزایش طول عمر شیشه میرال راه‌پله

استفاده از یراق‌آلات باکیفیت در نصب راه‌پله سبب می‌گردد تا عمر بالایی محصول پیداکرده و از آسیب‌هایی نظیر رطوبت زنگ‌زدگی و خوردگی جلوگیری نماید. این محصول قابلیت شستشوی کافی را داشته و نظافت آن بسیار راحت و مطبوع خواهد بود.

 

قیمت پله شیشه ای ، قیمت نرده شیشه ای

پله شیشه ای یکی از جدید ترین متریال مورد استفاده در دکوراسیون داخلی می باشد که هارمونی و هماهنگی خاصی با محیط اطراف خود ایجاد می کند. استفاده از شیشه در راه پله و بهعنوان پله هم زیبایی و امنیت بیشتری برای فضا ایجاد می نماید. قیمت پله شیشه ای را متناسب با ابعاد و اندازه و ضخامت شیشه تعیین می نمایند.در اجرا و  قیمت پله شیشه ای  یراق آلات مورد استفاده نیز تاثیر بسیاری دارد. می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت پله شیشه ای و نحوه نصب و اجرای آن با کارشناسان رامادر در تماس باشید، کارشناسان ما در تمامی ساعات پاسخگوی سوالات شما می باشند.

 

قیمت درب شیشه ای پله-قیمت راه پله شیشه ای

درب شیشه ای پله وراه پله شیشه ای به عنوان یکی از اجزای مهم ساختمان است که برای دریافت فرم پایان کار ساختمان حتما نصب گردد. درب شیشه ای پله از نوع شیشه سکوریت می باشد که برای نصب و استفاده از آن باید یراق آلات مخصوص درب شیشه ای سکوریت مورد استفاده قرار بگیرد. درب شیشه ای پله بنا به اندازه دهانه باز شود راه پله ها و بنا به سلیقه ساکنین و سازندگان به صورت تک لنگه و دو لنگه نصب می گردد. بنا به توضیحات قیمت درب شیشه ای پله براساس متراژ شیشه مورد استفاده و تعداد لنگه درب، یراق آلات مورد استفاده مشخص میگردد.قیمت راه پله شیشه ای همانند درب شیشه ای از شیشه سکوریت با ضخامت های متفاوت می باشد تاثیر فراوانی دارد. در تعیین قیمت راه پله شیشه ای علاوه بر نوع شیشه و متراز آن فریم و یراق آلات مورد استفاده دخیل است.  شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت درب شیشه ای پله و دریافت مشاوره با بخش فروش رامادر در تماس باشید.

 

نصب درب شیشه سکوریت جهت پایان کار

استفاده از این درب‌ها برای جلوگیری از گسترش آتش الزامی می‌باشد و بهتر است در درب ورودی ساختمان‌ها، ورودی راهرو و ورودی راه‌پله‌ها استفاده شود. به این صورت می‌توان از انتشار آتش به داخل ساختمان جلوگیری نمود و حتی از انتشار آتش از داخل ساختمان به بیرون و لوازم موجود در پارکینگ و انبار جلوگیری کرد و گسترش آتش را به تأخیر انداخت.

 عدم مقاومت مصالح در برابر آتش باعث می‌شود که یک آتش کوچک به آتشی بزرگ تبدیل شود. وجود آن در ورودی راه‌پله باعث می‌شود آتش به راه‌پله‌ها دیرتر نفوذ کند و زمان فرار زیادی را برای افراد فراهم می‌کند. استفاده از این محصول، مانع از نفوذ دود از بیرون به داخل ساختمان می‌شود و فضای ورودی راه‌پله‌ها را تمیز نگه می‌دارد و از ورود موارد متفرقه به ساختمان جلوگیری می‌نماید.

 

تاثیر فضا بر قیمت شیشه سکوریت

 قیمت شیشه سکوریتدودبند و یا نوع بالکن میباشد. این هزینه در میل های مختلف نیز متفاوت است. در واقع هر چقدر میل های شیشه بیشتر باشدهزینه پرداختی شما نیز بیشتر میگردد.

برخی از عواملی که یاد شد گریزناپذیر بوده و اثر مستقیمی بر دستیابی به یک محصول با کیفیت دارد. در واقع اگر بخواهیم درصد تاثیرگذاری قیمت فروش انواع محصولات را در هزینه ها تعیین نماییم فقط 30 درصد آن را تشکیل میدهد.

 

 ایمنی درب شیشه سکوریت

شیشه‌های سکوریت که ازلحاظ ایمنی بین 5تا10 برابر بیشتر از شیشه معمولی قرار دارند شاکله اصلی تشکیل‌دهنده این درب‌ها می‌باشد. درب‌های شیشه سکوریت در طول زمان دچار زنگ‌زدگی، خوردگی و آسیب‌های اقلیمی و آب و هوایی نمی‌شود. با داشتن قابلیت تمیز کردن درب همواره حالت نو بودن را حفظ می‌کند و درب به حالت دکوراتیو و محیط زیبا تبدیل می‌کند.

 توانایی قفل شدن این نوع درب‌ها بحث افزایش توانایی حفاظت از مکان را به‌خوبی روشن می‌سازد.

تهیه و تنظیم توسط توسط رامادر

نظر شما:

مقالات مرتبط