قیمت درب شیشه ای ، قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

۲۳

بهمن

قیمت درب شیشه ای ، قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ انواع درب

درب شیشه ای به دلیل نو بودن مورد استقبال بسیاری از سازندگان ساختمانی قرار گرفته و همین استقبال باعث شده تمامی سازندگان و افراد مشغول در صنعت ساختمان به دنبال قیمت درب شیشه ای باشند، تابتوانند بر اساس پروژه خود درب مناسب را انتخاب و نصب نمایند. قیمت درب شیشه ای را باید بر اساس متراژ شیشه مورد استفاده در درب و تعداد لت‌های آن، نوع درب شیشه ای، اتصالات و یراق‌آلات مورد استفاده تعیین می‌نماید.

 

در ادامه این متن به بررسی انواع درب شیشه ای، شیشه استفاده شده در درب شیشه ای، نحوه نصب و اجرای آن توسط شرکت رامادر پرداخته‌ایم و روند ارائه پروژه را به اختصار توضیح داده‌ایم. هم‌چنین با قرار دادن قیمت درب شیشه ای و درب اتوماتیک شیشه ای این امکان را به وجود آورده‌ایم تا با دانستن قیمت‌ها قیمت پروژه خود را برآورد نمایید.

 

عواملی از جمله نوع فریم مورد استفاده، یراق‌آلات، نوع شیشه، متراژ پروژه و ... می‌تواند در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تأثیرگذار باشد. برای تعیین دقیق قیمت درب اتوماتیک شیشه ای بهتر است کارشناس اعزام شود تا بعد نقشه‌کشی بتواند قیمت درب اتوماتیک شیشه ای را اعلام نماید. مدل‌های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای در قیمت‌های متفاوت عرضه می‌گردند. برای مثال، قیمت درب شیشه ای اتوماتیک، با سایر مدل‌های درب اتوماتیک شیشه ای تفاوت دارد. البته تمامی موارد ذکر شده در قیمت درب اتوماتیک کشویی نیز تاثیر گذار است.

درب اتوماتیک  nvf hj,lhjd;

 

درب به‌ عنوان قسمت اصلی و مهم یک ساختمان یا یک مکان همواره مورد توجه بوده به‌طوری‌که از گذشته تا به امروز در روند شکل‌گیری و تحول آن تغییرهای فراوانی قابل‌مشاهده است. امروزه با پیشرفت در فنّاوری و کمک آن به زندگی جوامع بشری درب‌ها نیز شکل گذشته و قدیم به خود را ازدست‌داده و با تکامل ساخت آن به‌صورت اتوماتیک درآمده است.

 

درب اتوماتیک به درب‌هایی گفته می‌شود که باز و بسته شدن آن به‌ صورت اتوماتیک و به‌ وسیله قطعات و ابزارهایی که بر روی درب سوار شده به اجرا درمی‌آید. درب اتوماتیک در انواع مختلفی موجود هست که بنا به نوع آن از اپراتور و قطعاتی استفاده می‌شود.

 

درب اتوماتیک به دلیل باز و بسته شدن اتوماتیک رفت‌وآمد از آن به سهولت و راحتی انجام می‌شود و این راحتی استفاده از درب اتوماتیک موجب شده که در بسیاری از مکان‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. درب اتوماتیک مدرن‌ترین نوآوری است که در آن قابلیت بالای عملکرد، امنیت، راحتی و طراحی یک اولویت است و به سمت اطمینان از این‌که راه‌حل‌های درب اتوماتیک هم تمرکز و هم‌چشم گیر بودن هر منطقه ورودی است، پیش می‌رود.

 

درب اتوماتیک موجود در را مادر از بهترین قطعات و یراق‌آلات شکل‌گرفته که دارای کیفیت بالا در کارکرد و عملکرد هست که در تمام پروژه‌های اجرایی رضایت تمامی کارفرمایان را جلب نموده است. در این صفحه با انواع درب اتوماتیک شیشه ای رامادر و همچنین لیست قیمت درب‌های اتوماتیک مورد نیاز شما آشنا خواهید شد.

درب شیشه ای اتوماتیک-در شیشه ای اتوماتیک

 

شرکت رامادر، برند مطرح و شناخته‌شده‌ای است که همواره در بین مشتریان به دلیل ضمانت بی‌قیدوشرط محصولات و خدمات اجرایی دقیق خود مورداطمینان آن‌ها می‌باشد. نصب بیش از پنج دستگاه درب شیشه ای اتوماتیک در طول روز نشانگر رضایت کامل مشتریان از نحوه اجرا، خدمات، کیفیت و قیمت مناسب این محصول می‌باشد. درب اتوماتیک شیشه ای نصب شده توسط رامادر به دلیل دارا بودن کیفیت بالای محصولات و متعلقات همراه آن دارای عملکرد روان و با بالاترین درجه کیفیت می‌باشد.

 

درب شیشه ای اتوماتیک رامادر علاوه بر متعلقات و موتور بسیار باکیفیت، شیشه استفاده شده برای در شیشه ای اتوماتیک تولید خود شرکت رامادر می باشد که بوسیله دستگاه‌های مکانیزه و با مواد اولیه درجه‌یک تولید می‌گردد. به همین دلیل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. درب اتوماتیک شیشه‌ای به نسبت تردد افراد می‌توان اپراتور متناسب با درب را انتخاب نمود و باید دقت داشت که برند اپراتور نیز حائز اهمیت است. لوازم و تجهیزات اپراتورهای درب اتوماتیک شیشه‌ای از جنس بلیت آلومینیوم باضخامت بالا و همچنین هنگرهای و چرخ‌های صنعتی که ضد سایش و دارای کارکرد بی‌صدا و روان و تردد نامحدود برای در شیشه‌ای اتوماتیک است. در خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای برد دستگاه درب اتوماتیک شیشه‌ای یک از مهم‌ترین موارد است. از جمله امکانات ویژه‌ای که در برد دیجیتال درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌توان به آن‌ها اشاره کرد: سنجش میزان رطوبت و دمای هوا - تشخیص مانع در ورود و خروج می‌باشد.

 

درب اتوماتیک شیشه ای nvf hj,lhjd; adai hd

 

امروزه از درب اتوماتیک شیشه ای در بسیاری از مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، سازمان‌ها و ... که بیشترین رفت‌وآمدهاست استفاده می‌شود. درخواست معماران و مدیران ارشد این بناها خواستار استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای هستند زیرا استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در ساختمان ها موجب استفاده راحت عموم از افراد جامعه می‌باشد زیرا یکی از این موارد استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای بهداشت افراد است. عدم وجود دستگیره در این درب‌ها تأثیر چشمگیری در جلوگیری از انتشار بیماری‌های واگیردار است. از مزایای درب اتوماتیک شیشه ای می توان گفت:

 

    •  به علت باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه ای جلوگیری از اتلاف انرژی

 

    •  ترافیک پشت در کمتر

 

    •  قابل تغییر در یراق‌آلات مورد استفاده در درب اتوماتیک شیشه ای

 

 

انواع درب اتوماتیک شیشه ای hk,hu nvf hj,lhjd; adai hd

 

1. درب اتوماتیک کشویی (Sliding Automatic Doors)

 

2. درب اتوماتیک تلسکوپی (Telescopic Automatic Doors)

 

3. درب اتوماتیک منحنی یا قوسی (Curved Automatic Doors)

 

4. درب اتوماتیک تاشو یا اتوبوسی (Folding Automatic Doors)

 

5. درب اتوماتیک دوار (Revolving Automatic Doors)

قیمت درب شیشه ای کشویی-قیمت درب اتوماتیک کشویی

 

درب‌های شیشه‌ای کشویی بیشتر در ورودی ساختمان‌ها با تردد زیاد مانند فرودگاه‌ها، هتل‌ها، بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، مجتمع‌های اداری و تجاری، فروشگاه‌ها و … مورداستفاده قرار می‌گیرد. این درب‌ها به دلیل سادگی در عملکرد و نحوه‌ی معماری بنا بر پرمصرف‌ترین نوع درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک می‌باشند. معمولاً دارای دو لت ثابت و دو لت متحرک و یا یک لت ثابت و یک لت متحرک می‌باشند. این درب‌ها تا دهانه ۶ متر را می‌توانند پوشش دهند. به‌طورکلی استفاده از درب شیشه‌ای کشویی علاوه بر سهولت در تردد، زیبایی و تأثیرات روحی و روانی مثبت بر روی افراد و مشتریان را هم برای شما به ارمغان می‌آورد. به همین منظور شما می‌توانید با هزینه‌ای معقول در قیمت درب شیشه‌ای کشویی و با اطمینان خاطر از کیفیت محصولات اقدام به خرید و نصب انواع درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای کنید. تردد بالا، نرمی و بی‌صدایی، طول عمر اپراتور نصب آپشن های متعدد، همگی از ویژگی‌های اپراتور شیشه‌ای می‌باشد. درب اتوماتیک کشویی یکی از برترین و بهترین تولیدکنندگان اروپایی درب‌های شیشه‌ای در دنیا می‌باشد. قیمت درب اتوماتیک کشویی به علت کارایی بالا از این درب شیشه‌ای اتوماتیک در بیشتر مراکز دنیا استفاده شده است.

قیمت موتور درب اتوماتیک شیشه ای  rdlj l,j,v nvf hj,lhjd; adai hd

 

در اکثر موارد برای دستگاه‌های در بازکن اتوماتیک از موتورهای تک فاز استفاده می‌شود. این موتورها درب اتوماتیک باید قابلیت چپ‌گرد راست‌گرد شدن داشته باشند لذا از موتورهای تک فاز با دو سیم‌پیچ مشابه استفاده می‌شود که با سری قرار گرفتن یک خازن با هرکدام از سیم‌پیچ‌ها می‌توان جهت حرکت موتور را تغییر داد. معمولاً ۴ سیم از موتور خارج می‌شود که یک سیم به‌عنوان ارت و دوسیم دیگر به دو سر خازن وصل می‌گردند و یک سیم مشترک می‌باشد. قیمت موتور درب اتوماتیک شیشه‌ای نسبت به نوع موتور تعیین می‌گردد. تمام سیم‌های موتور در انتها به پایانه‌های مدار الکترونیکی وصل می‌شوند. این موتورها در توان‌های ۵۰ وات تا ۱۰۰۰ وات برای درب اتوماتیک مختلف از نظر اندازه و وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد. تنها در مورد درب‌های دو لنگه از دو موتور استفاده می‌شود ولی در بقیه موارد یک موتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. نکته‌ای که باید در مورد کار موتور توجه نمود این است که کار یکسره و مداوم موتور در این سیستم‌ها باعث داغ شدن موتور و آسیب دیدن آن می‌شود. لذا باید از باز و بسته کردن پشت سرهم درب بدون وقفه اجتناب کرد.

مشخصات درب اتوماتیک

 

امروزه با پیشرفت زندگی بشری به دنبال سهولت و راحتی استفاده از ابزار و لوازم زندگی می‌باشند یکی از مواردی که موجب سهولت دررفت و آمد ها در ورودی ساختمان‌ها می‌باشد درب اتوماتیک است. برای شناخت انواع درب اتوماتیک و نحوه کارکرد آن‌ها با مشخصات درب اتوماتیک و انواع آن آشنا شوید. مشخصات درب اتوماتیک شامل قطعات مورد استفاده، اپراتور درب اتوماتیک و مواردی از این قبیل می‌باشد. از نکات مهم درب اتوماتیک درصورتی‌که ساختمانی پرتردد دارید حتماً برای جک درب اتوماتیک از جنس مرغوب استفاده کنید. جک‌هایی دارای ترمز و دور آهسته را انتخاب کنید تا از صدای کوبیده شدن درب هنگام بسته شدن جلوگیری کند؛ و همین‌طور از یک نصاب حرفه‌ای برای نصب درب اتوماتیک استفاده کنید. شاید شما یک جک باکیفیت تهیه‌کرده باشید ولی به دلیل این‌که نصاب ماهری نداشته‌اید از صدای بسته شدن درب در امان نخواهید بود. برای دریافت اطلاعات جامع درباره مشخصات درب اتوماتیک می‌توانید کاتالوگ رامادر را مطالعه نمایید؛ و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید و سؤالات خود را درباره انواع و مشخصات درب اتوماتیک بپرسید.

av;j ihd nvf hj,lhjd; adai hfd

 

شرکت‌های درب اتوماتیک شیشه‌ای

 

درهای شیشه‌ای معمولاً در دکوراسیون های اداری یا فروشگاهی و در بعضی موارد در دکوراسیون داخلی منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر فضای کافی در کناره‌های ورودی برای سرخوردن درب‌ها وجود داشته باشد می‌توان از درب‌های ریلی یا کشویی استفاده کرد. شرکت‌های درب اتوماتیک شیشه‌ای بزرگ‌ترین مزیتی که دارند از درب‌های شیشه‌ای برای اشغال کردن کمتر فضا استفاده می‌کنند. این درب‌ها چون زاویه‌دار باز نمی‌شوند در نتیجه فضای پیرامون خود را درگیر نمی‌کنند در شرایطی که برای باز شدن درب‌های قدیمی (نود درجه) حداقل بین ۵۰ تا ۸۰ سانتی‌متر فضا خالی نیاز است تا در کاملاً باز شود. روی درب‌های شیشه‌ای با دستگاه‌های مخصوص طرح و شکل موردنظر را پیاده‌سازی می‌کنند تا درب حالت تزیینی و دکوراتیو به خود بگیرد و از شکل و شمایل ساده و معمولی بیرون بیاید. همچنین سیستم درب اتوماتیک شیشه‌ای با قابلیت اتصال باطری پشتیبان این امکان را فراهم می‌سازد که در صورت قطع برق، عملکرد درب بدون اختلال انجام شود.

درب شیشه ای برقی   nvf adai hd fvrd 

 

داشتن درب شیشه ای برقی در مجل های پر تردد، با کاهش مصرف انرژی، تردد افراد را کنترل می‌کند. از دیگر مزیت‌های درب شیشه ای برقی افزایش امنیت می باشد. درب شیشه ای برقی را به صورتی می توان تنظیم کرد که از یک سمت درب به صورت اتوماتیک و از طریق چشمی درب شیشه ای برقی، درب باز شود و از سمتی دیگر از طریق رمز و یا زنگ زدن درب شیشه ای برقی را باز نمود. درب شیشه‌ای برقی یکی از کاربردی‌ترین درب خودکار محسوب می‌شود. از اجزای تشکیل‌دهنده‌ی درب شیشه‌ای برقی عبارت‌اند از اپراتور، شیشه سکوریت، کاور آلومینیوم یا استیل نسبت به خواسته خریدار است و نمای ساختمان از اجزایی چون موتور، قفل‌برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل‌شده است. مهم ترین جزء درب شیشه ای برقی، اپراتور درب شیشه ای می باشد که انواع آن با قیمت و کیفیت متفاوت در بازار ایران موجود می باشد و تقریبا بیشترین قیمت درب شیشه ای مربوط به اپراتور آن است.

 

 

انواع درب شیشه ای  hk,hu nvdf adai hd

 

انواع درب شیشه ای را می توان بدین صورت بیان کرد:

 

1.   درب اتوماتیک شیشه ای کشویی.

 

2.   درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی.

 

3.   درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ.

 

انواع درب شیشه ای کاربرد متفاوتی دارند که با توجه به نیاز، یکی از انواع درب شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی  nvf hj,lhjd; adai hd ;a,dd

 

متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند. درب های شیشه ای این محصول در زمان باز شدن به صورت کشویی باز و بسته می شوند. مورد استفاده ترین درب اتوماتیک شیشه ای است که از بیشترین طرفداران برخوردار است. و از جمله درب های خطی محسوب می گردد. بیشترین استفاده را در فضا ها و مکان های پر تردد دارد. باز و بسته شدن این نوع در ها به صورت کشویی می باشد حسگر های در بالای درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی نصب شده که از طریق آن ورود و خروج افراد کنترل می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

 

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی مانند درب های کشویی به صورت خطی می باشد. این نوع درب ها مناسب برای بازشو عریض تر است و به دلیل باز و بسته شدن به صورت تلسکوپی نام گذاری آن صورت گرفته. در درب های اتوماتیک تلسکوپی می توان حالت های باز و بسته شدن کامل یا نیمه باز، دائم باز و بسته بودن را تنظیم کرد؛ و همچنین با نصب سیستم های کنترل رفت و آمد و یا برنامه های زمان بندی برای اپراتورها که توسط تیم مجرب تکنسین نصب شرکت رامادر صورت می گیرد، می توان استفاده آسان و راحت را از درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی را، برای کاربران امکان پذیر نمود.

 

این محصول که به آن درب اتوماتیک تلسکوپی یا مرحله ای نیز می گویند برای باز و بسته شدن خود از این حرکت (تلسکوپی) الهام گرفته است و درب های شیشه ای آن بر روی هم قرار می گیرند. درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی نوع پیشرفته‌تر درب شیشه‌ای کشویی است. روند باز شدن درب اتوماتیک شیشه‌ای تلسکوپی نیز بدین‌صورت است که درب بعد از تشخیص حرکت توسط حس‌گر درب شیشه‌ای، لتِ متحرک اول که در مرکز ورودی قرارگرفته است حرکت کرده و روی لت دوم قرارگرفته و سپس هر دو به روی لتِ ثابت حرکت کرده و جمع می‌شوند و طبق این روند، ورودی برای رفت‌وآمد افراد باز می‌شود. بزرگ ترین مزیت درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی را می توان این موضوع قلمداد کرد که به دلیل سبک طراحی بیشترین فضای بازشو درب را در اختیار شما قرار می دهد.

 

البته میزان باز شدن درب ها نیز در این مدل قابل کنترل است و در هنگام نصب درب اتوماتیک توسط تکنسین های رامادر بنا به سلیقه ی شما تنظیم می گردد.

درب اتوماتیک شیشه ای سویینگ-درب شیشه ای اتوماتیک سوئینگ

 

درب اتوماتیک شیشه ای سویینگ یا همان درب اتوماتیک لولایی به صورت لولایی باز و بسته می شود و با برق به صورت اتوماتیک کار می کنند. درب اتوماتیک شیشه ای سویینگ مانند درب اتوماتیک شیشه ای کشویی نیز داری حسگر الکترونیکی می باشد. دارای قفل الکترومانیکال و مرکز کنترل است، به دلیل تک لنگه و دو لنگه بودن دارای الکترومانیکال مناسب برای مکان هایی با عرض کم می باشد. درب های سوئینگ مصرف انرژی کمی داشته و به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ارائه می شود.

 

درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی ظاهری شبیه به درب های لولایی سکوریت دارد اما این نوع درب نیز مانند تمامی انواع مشابه خود به صورت اتوماتیک و با برق کار می کند، دارای حسگر الکترونیکی برای کنترل عبور و مرور می باشد و دارای قفل الکترومکانیکال و مرکز کنترل می باشد.

 

این نوع درب اتوماتیک به دو شکل دولنگه و تک لنگه ارائه می شود و بر روی هر لنگه از درب ها یک بازوی الکترومکانیکال نصب می گردد.

 

نصب این نوع درب شیشه ای برای فضاهایی که دهانه آن عرض بسیار کمی دارد و امکان نصب درب اتوماتیک دیگری در آن فضا وجود ندارد بسیار کارآمد است.

 

درب سوئینگ به صورت های، اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و به صورت power assist(مصرف انرژی کم) ارائه می شود.

لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای    gdsj rdlj nvf hj,lhjd; adai hd

 

این یک موضوع موجه است که هزینه تمام شده برای انواع درب اتوماتیک متغیر باشد، اما باید به این مسئله توجه لازم را داشته باشید که ممکن است یک نوع مشخص از درب اتوماتیک نیز در مصارف گوناگون و در حالت سفارشی شده قیمت متفاوتی را داشته باشد.

 

مدل های مختلف درب شیشه ای اتوماتیک بسته به برند اوپراتور مورد نظر (کشور و شرکت تولید کننده)، نوع فریم شیشه های درب اتوماتیک، دپهنای دهنه درب اتوماتیک و مواردی دیگر بر قیمت محصول تاثیر گذار است. به عنوان مثال شیشه جز اصلی ساختار درب اتوماتیک است بر اساس ابعاد، میزان متراژ شیشه مورداستفاده، داشتن شکل ظاهری منتظم و یا منحنی، قیمت درب اتوماتیک شما متغیر است. تغییر در ابعاد استاندارد درب اتوماتیک بر نوع موتور و میزان قدرت آن تأثیرگذار است، بر اساس افزایش قدرت موتور هزینه نهایی شما افزایش میابد. ایجادطرح بر روی شیشه که می تواند طرح های متفاوت از جمله لوگوی تجاری شما را شامل شودو رنگهای متنوع شیشه سکوریت نصب شده نیز به نوبه خود بر قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تأثیرگذار هستند

 

برای اطلاع رسانی بیشتر در مورد لیست قیمت درب های اتوماتیک شیشه ای همکاران ما همواره با کمال متانت پاسخگوی شما خواهند بود.

قیمت درب ورودی اتوماتیک  rdlj nvf ,v,nd hj,lhjd;

 

با گسترش تکنولوژی علم به کمک بشر آمده تا زندگی را برای بشر آسان تر نماید. درب اتوماتیک به عنوان یکی از تکنولوژی های روز می باشد که استفاده از درب و رفت آمد را برای انسان راحتر کرده است. درب ورودی اتوماتیک برای تمامی ورودی های داخلی و خارجی ساختمان بسیار مناسب می باشد به طوری که همه افراد با شرایط سنی و جسمی به راحتی می توانند از درب ورودی عبور و از کل فضای ساختمان ها استفاده کنند.

 

به دلیل استفاده راحت اغلب افراد مایل به نصب درب ورودی اتوماتیک می باشند. در تعیین قیمت درب ورودی اتوماتیک عوامل مختلفی از قبیل نوع درب، نوع موتور، متراژ عرض درب نوع شیشه مورد استفاده دخیل می باشد. برای بدست آوردن قیمت درب ورودی اتوماتیک به بنر قیمت که در متن گنجانده شده مراجعه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با رامارد تماس بگیرید.

قیمت چشمی درب اتوماتیک    rdlj ]ald nvf hj,lhjd;

 

چشمی درب اتوماتیک یکی از قطعات بسیار مهم و اصلی در کارکرد درب اتوماتیک می باشد که در فرایند باز و بسته شدن درب به صورت اتوماتیک بسیار تاثیر گذار می باشد. چشمی درب اتوماتیک دارای اشعه های مادون قرمز می باشد که با نصب آن بر بالای درب رفت و آمد افراد را شناسایی و در صورن حرکت مستقیم به سمت درب اتوماتیک حضور افراد و اشیا را از طریق قطع اشعه های مادون قرمز شناسایی کرده و موجب باز شدن درب می شود. با این توصیفات میتوان اذهان داشت که چشمی و سنسور درب اتوماتیک باید بسیار باکیفیت و درجه یک باشد تا کارکرد آن به دستی و بدون مشکل انجام شود. رامادر با استفاده از چشمی های درجه یک و باکیفیتی که بر روی درب اتوماتیک نصب می نماید کارکرد صحیح درب اتوماتیک را تضمین می نماید. جهت محاسبه قیمت چشمی درب اتوماتیک واردکردن ابعاد فضای نصب درب اتوماتیک و فریم‌های درب اتوماتیک از آلومینیوم و یا استیل را انتخاب می‌کنید از ورقه‌ای استیل درجه‌یک نگیر و بدون موج می‌باشند. مواردی دارای اهمیت است درصورتی‌که بعد از محاسبه دقیق کارشناس رامادر به جمع‌بندی رسیده‌اید و تمایل دارید که سفارش شما توسط شرکت رامادر انجام بشه می‌توانید از طریق اینترنتی برای اطلاع دقیق از قیمت چشمی درب اتوماتیک درب اتوماتیک درخواست خود را به اطلاع کارشناسان فروش ما برسانید.

 

 

تنظیم درب اتوماتیک شیشه ای   jkzdl nvf hj,lhjd; adai hd

 

تمامی دستگاه های موجود در این بین تقریبا از یک ساختار پیروی می کنن، برق ورودی 220 ولت ابتدا به ترانس متصل می شود و خروجی ترانس برق 24 ولت را به برد دستگاه یا همان کامپیوتر دستگاه انتقال می دهد، وظیفه برد دستگاه انتقال فرمان به قسمت های دیگر از جمله سنسور، موتور می باشد.

 

تنظیم سرعت باز و بسته شدن دستگاه، تایم باز ماندن، قدرت موتور و تنظیمات دیگر را می توان از روی برد انجام داد، بهتر است برای تنظیم برد دستگاه در صورتی که مهارت کافی و لازم را نداریم از تکنسین های شرکت های معتبر استفاده کنیم، بهتر است با صرف هزینه اندکی از خسارت زدن به درب خود جلوگیری نماییم.

درب های اتوماتیک شیشه ای

 

درب های اتوماتیک شیشه ای امروزه کاربرد بسیاز زیادی در مراکز عمومی از جمله مراکز تجاری، بیمارستان ها و ... دارند. درب های اتوماتیک شیشه ای در محل های با تردد بالا بهترین عملکرد خود را نشان می دهند. درب های اتوماتیک شیشه ای علاوه بر زیبایی و امنیت، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کنند.

 

رامادر با نصب و اجرای انواع درب اتوماتیک شیشه ای با کیفیت بسیار بالا به عنوان یک شرکت داخلی در رابطه با تولید شیشه سکوریت و اجرای انواع درب اتوماتیک ایرانی و اخلی می باشد که در صورت تمایل افراد پروژه های خود را با قطعات و یراق آلات تولید داخل با کیفیت بسیار بالا و یا قطعات برند خارجی را استفاده می نمای که تمامی این موارد برای جلب رضایت مشتری می باشد.

 

در سال حمایت از تولید ملی استفاده از قطعات و محصولات ساخت ایران بخصوص درب اتوماتیک ایرانی می تواند به ایجاد گردش مالی در صنعت شیشه و ساختمان تحولی ایجاد نماید که این امر بر افزایش تولید و در نتیجه افزایش اشتغال و درامد تمامی کارکنان و کارگران وابسته و غیر مرتبط تاثیر بسیاری بگذارد.

ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای   hfuhn nvf hj,lhjd; adai hd

 

 درب اتوماتیک شیشه ای از جمله درب های جدید و پرکاربرد در تمامی مکان های عمومی و خصوصی می باشد که در اجرای آن به مواردی از جمله محل نصب، عرض باز شو، میزان ترددو سایر موارد توجه ویژه می شود. مورد مهمی که باید در انتخاب درب اتوامتیک شیشه ای به آن توجه شود، ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. ابعاد استاندارد درب اتوماتیک 70 در 120 سانتی متر می باشد، در تعیین ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای مهم ترین موضوع عرض و ارتفاع دهانه باز شو درب می باشد که خواهان نصب درب در آن منطقه می باشد. اگر تعداد ترددکم و عرض باز شو کوچک باشد بیتر از درب های کشویی و یا تک لت استفاده می شود تا فضای کمی را اشغال کند.

 

نحوه اندازه گیری ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای در رامادر بدین صورت است که بعد از ثبت درخواست کارشناسان اندازه گیری به محل پروژه رفته و ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای را مشخص می کنند و بر اساس آن فریم ها، شیشه ها و سایر موارد مختص به درب اتوماتیک تولید و نصب می گردد.

شیشه اتوماتیک  adai hj,lhjd;

 

ازنظر ظاهر شیشه اتوماتیک را می‌توان به چند دسته مختلف ساده، منحنی و تلسکوپی تقسیم کرد. به‌طورکلی شیشه اتوماتیک به‌گونه‌ای است که به‌صورت هوشمند اتوماتیک و یا با استفاده از یک ریموت از راه دور و یا دکمه‌ی تعبیه‌شده باز یا بسته می‌شوند، اولین و مهم‌ترین برتری این درب‌ها به انواع دیگر درب‌ها راحتی استفاده از این درب‌ها است. شیشه اتوماتیک ازلحاظ امنیت تضمین‌شده است و در ساختمان‌های مسكونی و اداری، فروشگاه‌ها، اماكن عمومی، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، بانک‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها و غیره استفاده نمایند. استفاده از شیشه اتوماتیک امروزه بسیار بیشتر از گذشته گردیده است. شیشه اتوماتیک همانند درب اتوماتیک شیشه ای توسط اپراتوری مدیریت می شود. شیشه اتوماتیک از شیشه 10 میل استفاده شده است که مقاوت بالایی در برابر ضربه دارد.

مزایای استفاده از اپراتور درب اتوماتیک شیشه‌ای

 

•    استفاده در مکان‌های پرتردد و استفاده سریع و آسان

 

•    وجود باطری بک آپ برای موقع قطعی برق

 

•    کنترل باز و بسته شدن درب اتوماتیک شیشه‌ای به‌وسیله ریموت

 

•    حرکت آرام و بی‌صدا درب در هنگام باز و بسته شدن

 

•    مقرون‌به‌صرفه بودن در ذخیره انرژی‌های سرمایش و گرمایش

 

•    برخورداری از امنیت بالا

 

 

کاتالوگ درب اتوماتیک شیشه ای

 

درب شیشه ای اتوماتیک یکی از گزینه هایی است که شرکت رامادر از نمونه کارهای خود در قسمت کاتالوگ درب اتوماتیک شیشه ای با زیبایی و جلوه ی خاصی به نمایش می گذارد در این کاتالوگ به صراحت از یراق الات کار شده و جنس آن گفته شده و مواردی از قبیل بازدید کارشناس از محیط و مراحل نصب و پیگیری کار، همراه شما خواهد بود. رامادر ارائه دهنده خدمات مرتبط با درب اتوماتیک می باشد که روزانه چندین پروژه در رابطه با درب اتوماتیک و سایر محصولات خود ارائه می دهد. در این مقاله به معرفی انواع درب اتوماتیک و تک تک اجزای آن پرداختیم. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مطالعه دقیق تر درباره پروژه های انجام شده و مشخصات تک تک درب های اتومایتک شیشه ای به صفحه کاتالوگ درب اتوماتیک شیشه ای مراجعه کنید و اطلاعات لازمه را دریافت نمایید.
رامادر

نظر شما:

مقالات مرتبط