نرده استیل کابلی

۱۷

بهمن

نرده استیل کابلی

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ نرده کابلی

نرده کابلی

نرده کابلی استیل ترکیبی از نرده های استیل و گارد های امنیتی از نوع کابل استیل یا گالوانیزه است. در اجرای این مدل از نرده به تجربه بالا و دقت فراوان نیاز است. ایمنی نرده کابلی چندین برابر مدل های دیگز نرده است زیرا خاصیت کشش و جذب ضربه کابل های استفاده شده در ساخت نرده کابلی خطر آسیب جسمی افراد را در هنگام پرت شدن از راه پله و برخورد به کابل های محافظ کاهش می دهد. ساخت نرده سیم بکسلی یک کار تخصصی و حرفه ای است که مجموعه آکات استیل با داشتن گروه ماهری از مهندسین و اکیپ های نصب نرده توانسته نظر مثبت مصرف کنندگان این مدل نرده را جلب کند.

 

مراحل ساخت نرده کابلی ( نرده سیم بکسلی )

برای ساخت نرده کابلی باید ابعاد محل اجرای نرده اندازه برداری شود و کیفیت زمین یا دیواره محل نصب نرده کابلی از نظر میزان تحمل فشار عمودی و افقی بررسی شود. پس انجام این موارد نوبت به تعیین مدل پایه نرده کابلی می رسد این پایه ها می تواند از جنس آهنی , آلومینیومی و استیل باشد که به صورت لوله یا پروفیل ساخته می شود. پس از نصب پایه ها در محل های محاسبه شده نوبت به اتصال یراق مخصوص استیل مهار کش سیم بکسل به پایه ها می رسد این قطعه برای حفظ ایمنی نرده بسیار مهم است زیرا نقش اصلی برای تحمل بار وزنی و کششی سیم ها و کابل ها را دارد. پس از اتصال یراق مهار کش نوبت به عبور سیم های فلزی می رسد جنس کابل های نرده از استیل ضد زنگ یا کابل های گالوانیزه است که قطر این کابل ها بین 8 میلیمتر تا 20 میلیمتر متغیر است. در آخر باید یک ردیف دستگیره یا هندریل افقی بر روی پایه های نرده کابلی نصب شود تا افرادی که در راه پله و بالکن تردد می کنند بتوانند با تکیه گاه ایمنی داشته باشند.

 

قیمت نرده کابلی

قیمت نرده کابلیبا توجه به تعداد کابل های محافظ نرده و ارتفاع تمام شده کار و کیفیت متریال استفاده شد در ساخت نرده سیم بکسلی بر اساس متر مربع تعیین می شود. در محاسبه قیمت نرده سیم بکسلی به نوع متریال نیز بستگی دارد به این ترتیب که اگر از قطعات و اتصالات آهنی و کابل های گالوانیزه استفاده کنیم قیمت نرده کابلی که با این متریال نصب می شود نسبت به قیمت نرده کابلی که با قطعات و سیم های استیل ساخته می شود کمتر خواهد بود.
آکات استیل

نظر شما:

مقالات مرتبط