حفاظ استیل بانکی

۱۶

بهمن

حفاظ استیل بانکی

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ حفاظ امنیتی

حفاظ استیل بانکی از جنس استیل است و برای محافظت از ورودی‌ها، پنجره‌ها و بالکن‌ها طراحی‌شده. حفاظ استیل بانکی همان‌طور که از نام آن پیداست برای امنیت در بانک‌ها، طلافروشی‌ها، صرافی‌ها و ... مورداستفاده قرار می‌گیرد. در ساخت این نوع از حفاظ‌های استیل از جوشکاری آرگون در اتصال زاویه‌ها و قطعات به یکدیگر و نیز اتصال سازه ساختمان استفاده می‌شود. حفاظ استیل بانکی را می‌توان هم در داخل و هم در خارج بانک نصب نمود. با توجه به اینکه حفاظ استیل 304 در مقابل رطوبت و گردوغبار آسیب نمی‌بیند در محیط‌های بیرونی از این نوع حفاظ استفاده می‌شود ولی در محیط‌های داخلی از حفاظ استیل 201 استفاده می‌شود. حفاظ استیل بانکی در دو نوع و باکیفیت‌های متفاوت اجرا می‌شود.

 

حفاظ استیل بانکی ، نسل جدیدی از حفاظ‌ها هستند که نسبت به حفاظ‌های آهنی برتری‌های بسیاری دارند ازجمله:

حفاظ استیل بانکی مقاومت بالاتری دارد.

حفاظ استیل بانکی ظاهر زیبایی دارد.

حفاظ استیل بانکی در برابر رطوبت و گردوغبار آسیب نمی‌بیند

.

اجزای تشکیل‌دهنده حفاظ استیل بانکی عبارت‌اند از:

پروفیل استیل ۴۰×۴۰ یا پروفیل استیل ۶۰×۴۰

لوله استیل به قطر ۲۵ میلی‌متر

میلگرد آژدار

 

حفاظ استیل

از حفاظ استیل در بسیاری از ساختمان‌ها به‌عنوان زیبایی و نمایش بهتر نمای داخل و خارج استفاده می‌شود و با پیشرفت صنعت در هنر ساختمان‌سازی و استفاده از مواد باکیفیت و مقاوم حفاظ استیل اهمیت بیشتری پیداکرده است. از حفاظ به‌عنوان یک نگهدارنده و ایمنی ساختمان استفاده می‌شود.

 

حفاظ استیل به دودسته تقسیم می‌شود:

حفاظ استیل ضد سرقت

حفاظ استیل محافظ

حفاظ استیل پنجره‌

حفاظ استیل  بالکن‌

 

با توجه به کاربرد استفاده از حفاظ استیل در طرح‌های مختلف است.

در نصب حفاظ استیل بانکی اتصال لوله و میل‌گرد آهنی داخل لوله به پروفیل دارای اهمیت بالایی است.

در نصب حفاظ استیل جوش و پیچ بیشترین کاربرد را در ساختمان دارد

 

حفاظ استیل

حفاظ استیل یکی از نوآوریهای سیستم ایمنی ساختمان است که علاوه بر زیبایی دارای استحکام چندین برابر در مقایسه با حفاظهای آهنی است و این مقاومت به دلیل استفاده از جوش آرگون برای اتصال می باشد. همچنین حفاظ های استیل رامادر قابلیت اجرا در طرح های هندسی گوناگون را دارند. استیل 304 را میتوان بهترین آلیاژ مورد استفاده در ساخت نرده و حفاظ استیل دانست. این استیل جزء استیل های نگیر و یا به اصطلاح استیل هایی که جذب آهنربا نمی شوند است و عایقی مناسب در برابر زنگ زدگی، رطوبت و حرارت می باشد.ساختار حفاظ استیل درمجموع به‌صورت زیر می‌باشد: یک کلاف 40*40 سانتی دورتادور میله‌های استیل را احاطه می‌کند و میله‌ها داخل این کلاف به‌صورت افقی جوش و پرداخت می‌شوند. فاصله هر میله استیل از هم 13 سانتیمتر و طول میله‌های استیل 110 سانتیمتر می‌باشد. حفاظ استیل مورد استفاده برای درب در دو نوع حفاظ استیل کتابی و حفاظ استیل لولایی است، حفاظ استیل کتابی به‌صورت ورقه‌ای تا می‌شود وبه وسیله لولای کتابی شکل به هم متصل می‌شود اما حفاظ استیل لولایی به حالت یک درب باز و بسته می‌شود.

 

حفاظ بانکی

استراتژی‌های راهبردی برای حفاظ بانکی استفاده از نرده‌های استیل است که دارای مزایا و معایبی است که  از موارد کلیدی در اجرای حفاظ بانکی می‌توان  نحوه اتصال لوله‌ها، میل‌گردهای داخل لوله و پروفیل را نام برد. استفاده از جوش و پیچ کاربرد بیشتری در این میان دارد. نوعی از حفاظ وجود دارد حفاظ‌های پیچ شده به‌هیچ‌وجه شکسته نمی‌شوند و جزو مستحکم‌ترین حفاظ‌های بانکی هستند.

 

اجزای تشکیل‌دهنده حفاظ بانکی عبارت است از پروفیل استیل۴۰×۴۰، لوله استیل به قطر ۲۵ میلی‌متر و میل‌گرد آژدار.

حفاظ بانکی همان‌طور که از نامش پیداست جهت امنیت در بانک‌ها و صرافی‌ها و طلافروشی‌ها استفاده می‌شود.

در اجرای حفاظ بانکی از جوشکاری آرگون در اتصال زوایا و قطعات به یکدیگر و هم‌چنین اتصال سازه ساختمان استفاده می‌شود.

 

انواع حفاظ استیل

در ادامه به توضیحی مختصر در مورد انواع استیل ها می پردازیم:

 

استیل به دو نوع 304 و 201 تقسیم میشود، استیل با آلیاژ 304 از نوع مرغوب در صنعت ساختمان به حساب می آید و از لحاظ قیمتی از قیمت بالاتری نسبت به نوع 201 برخوردار است. این نوع استیل به دلیل مقاومت در برابر عوامل جوی و ضد زنگ بودن در تمامی شرایط آب و هوایی قابل نصب میباشد و به صورت کتبی گارانتی میشود.

 

کارایی حفاظ استیل به طور یقین جهت افزایش ایمنی و حراست از فضای موجود است، به همین جهت شرکت رامادر برای انجام چنین وظیفه مهمی از بهترین و مناسبترین آلیاژها برای تولید حفاظ استیل بهره گرفته است. انواع حفاظ استیلبه این شرح است که به صورت مجزا به تشریح هر یک میپردازیم:

 

حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل پنجره

حفاظ استیل بالکن

 

حفاظ استیل پنجره

همان‌طور که می‌دانید حفاظ استیل پنجره برای امنیت در خانه مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ زیرا امروزه به دلیل ساخته‌شدن آپارتمان‌ها خطرهای زیادی افراد را به‌خصوص کودکان تهدید می‌کند. ازجمله این خطرات پرت شدن ناگهانی کودکان از ساختمان‌های چندطبقه است که حفاظ‌های استیل به‌طور تضمینی این خطرات را به حداقل می‌رساند. گروه صنعتی رامادر این افتخار را دارد که بتواند بهترین و مناسب‌ترین نصاب و طراح حفاظ استیل در جامعه باشد.

 

حفاظ استیل پنجره با شکل و نمای زیبا و بدون اینکه مورد زنگ زدن قرار بگیرد مورداستفاده قرار می‌گیرد.

حفاظ استیل پنجره به دلیل مزایای بالای آن در ساختمان بیشتر مورداستفاده مردم قرارگرفته است و علاوه بر بحث جلوگیری از سقوط افراد از طبقات بالا به پایین.

یکی دیگر از مزایای مهم نصب حفاظ استیل پنجره در ساختمان‌ها جلوگیری از ورود سارقین به طبقات ساختمان‌ها هست.

قیمت حفاظ استیل پنجره در صورتی که حفاظ ثابت باشد یا بازشو داشته باشد می تواند کاهش و افزایش یاید که در ادامه مقاله به شرح جزئیات آن می پردازیم.

 

حفاظ استیل بالکن-حفاظ بالکن استیل

داشتن یک تراس یا بالکن، در زندگی شلوغ و مدرن امروزی یک موهبت است اما در صورت عدم رعایت نکات ایمنی بالکن‌ها خطراتی را نیز برای افراد ایجاد می‌کنند. خطراتی چون سقوط افراد از بالا به پایین در معرض سرقت بودن (در طبقات پایین‌تر). برای رهایی از این خطرات، بالکن‌ها باید دارای حفاظ مناسب باشند. حفاظ بالکن استیل بهترین گزینه برای ایجاد جان‌پناه و ایمنی در بالکن‌هاست که علاوه بر زیبایی ظاهری دارای استحکام بالایی نیز هست.

 

درصورتی‌که حفاظ بالکن همراه با شیشه نصب شود نمایی بسیار شیک ایجاد می‌کند که می‌توان شیشه را در صورت استفاده مداوم از بالکن مات کرد. حفاظ بالکن استیل در تمامی فصول و برای اقلیم‌های مختلف کاربرد دارد.

 

حفاظ استیل بالکن با توجه به کیفیت براساس مترمربع محاسبه می‌شود. هر چه ضخامت حفاظ استیل بالکن بیشتر باشد قیمت و کیفیت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

در ساخت حفاظ بالکن استیل باید نکات زیر را موردتوجه قرار داد:

ارتفاع حفاظ استیل بالکن نباید کمتر از 110 سانتی‌متر باشد.

گاردهای حفاظ استیل بالکن باید به‌صورت عمودی باشد و درصورتی‌که گاردها به شکل افقی اجرا شود فاصله بین گاردها نباید بیشتر از 15 سانتی‌متر باشد.

جنس حفاظ استیل بالکن از نوع استیل 304 باشد تا در مقابل رطوبت و گردوغبار آسیب نبیند.

در حفاظ استیل بالکن حتماً باید از حفاظ استیل مسلح استفاده نمود.

از حفاظ بالکن استیل 201 می‌توان در مکانه‌ای خشک و بدون رطوبت استفاده کرد.

 

حفاظ بالکن استیل شرکت رامادر نسل جدیدی از دستگاه‌های ایمنی حفاظت از ساختمان می‌باشند که علاوه بر زیبایی، استحکام بالایی تا چندین برابر حفاظ‌های آهنی را دارا هستند.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با بخش مشاوره و فروش رامادر تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

 

قیمت حفاظ استیل-قیمت حفاظ استیل بالکن-قیمت حفاظ استیل پنجره

قیمت ، یکی از فاکتورهایی می باشد که موجب اجرایی شدن و یا نشدن پروژه‌ها می‌گردد. به همین دلیل همواره مورد توجه همه بوده و ما تصمیم بر آن داریم تا باصداقت قیمت‌های بروز در رابطه با تمام محصولات ارائه‌شده توسط شرکت رامادر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا از شبهه‌ات احتمالی که ممکن است در رابطه با قیمت‌ها پیش آید جلوگیری نماییم. در این مقاله به بررسی دقیق حفاظ استیل و کاربردهای آن پرداختیم حال می‌خواهیم به سؤال شماعزیزان که قیمت حفاظ استیل چقدر است پاسخ دهیم به همین منظور تصویری شامل قیمت حفاظ استیل را در اختیارتان می‌گذاریم.

 

حفاظ استیل که به‌تازگی استفاده بیشتری از آن می‌شود و برای ایجاد محافظت و افزایش زیبایی محل از آن استفاده می‌نماید یکی از محصولات ارائه‌شده توسط شرکت رامادر هست.

قیمت حفاظ استیل  پنجره هم اگر به‌صورت ثابت باشد برابر جدول قیمتی پیوست شده در زیر ارائه می‌گردد.

قیمت حفاظ استیل پنجره می تواند بر اساس قطر لوله و کلافق آهنی متغیر باشد.

درصورتی‌که از پنجره استفاده می‌کنید باید طبق جدول زیر از نرده‌های ترکیبی ثابت و درب و یا فقط درب استفاده نمایید که با توجه به هر یک از این حالت‌ها قیمت حفاظ پنجره استیل متفاوت می‌باشد.

جهت محاسبه قیمت حفاظ استیل بالکن باید ابتدا باید نوع حفاظ انتخاب شود، اگر از حفاظ‌های افقی استفاده می‌کنید نحوه محاسبه قیمت حفاظ استیل بالکن به‌صورت زیر خواهد بود؛ اما درصورتی‌که حفاظ استیل عمودی موردنظر باشد، هزینه شیشه سکوریت نیز به قیمت شیشه بالکن افزوده خواهد شد.

 رامادر

نظر شما:

مقالات مرتبط