نرده آلومینیوم حصاری

۱۷

بهمن

نرده آلومینیوم حصاری

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ نرده آلومینیومی

اجزای تشکیل دهنده نرده آلومینیوم حصاری با پروفیل مربع،مستطیل

     قسمت رویه یا دستک

     پایه با لوله های عمودی

     لوله های مورب یا افقی

 

انواع رنگ قابل سفارش

    کروم

     طلایی

 

 

نحوه محاسبه قیمت پروژه شما با نرده آلومینیوم حصاری با پروفیل مربع مستطیل

برای محاسبه قیمت پروژه شما با استفاده از نرده آلومینیوم حصاری با پروفیل مربع مستطیل ،  به کارشناس فروش ما در تلگرام پیغام بدید. ایشان برای اعزام تیم کارشناس به محل پروژه شما، هماهنگی های لازم را انجام خواهد داد.

 

معرفی مختصر محصول

به صورت کلی استفاده از سیستم نرده آلومینیومی یکی از بهترین راه حل هایی است که با استفاده از آن می توان استفاده از نرده های آهنی و چوبی را تعطیل کرد.

 

یکی از ویژگی های بارز استفاده از نرده آلومینیوم حصاری  با پروفیل مربع مستطیل این است که به علت کنج های موجود در نرده آلومینیومی مانع از آسیب رساندن به کودکان ، و سایر افراد می باشد.

این مدل نرده از جنس آلومینیوم است که مورد استفاده در راه پله، تراس آپارتمان، حیاط ساختمان های مسکونی و اداری می باشد. این نرده دارای ارتفاعی بین ۸۵ تا ۹۰ سانتی متر می باشد.

 

مشخصات فنی نرده آلومینیومی

لوله های افقی و عمودی از قوطی های ۱۴ در ۱۴ تشکیل شده اند که لوله های عمودی ۴۰ در ۴۰ با طرح چوب هستند و لوله های افقی متشکل از قوطی های ۱۴ در ۱۴ طلایی می باشند.

پایه استارت که در این مدل نرده به کار می رود از قوطی ۷۰ در ۷۰ با گوی کریستا ل می باشد که به علت دارا بودن تنوع، می توان این پایه استارت را از طرح چوب هم انتخاب نمود.

 

سوالات متداول

مزایای استفاده از نرده آلومینیوم حصاری چیست؟ این نرده ها به این علت که از آلومینیوم ساخته شده اند، صیقلی هستند و از این رو آسیبی به کودکان وارد نمی کنند. به سرعت نصب می شوند و قطعات آن دچار زنگ زدگی نمی شوند. استحکام بالایی دارند و بر حسب شفارش مشتری به صورت های متنوعی ساخته می شوند.
فروشگاه پامنار

 

نظر شما:

مقالات مرتبط