25 مدل پله و نرده چوبی که فضای خانه شما را متفاوت خواهد کرد

۲۳

بهمن

25 مدل پله و نرده چوبی که فضای خانه شما را متفاوت خواهد کرد

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ نرده چوبی

پله چوبی یکی از بهترین عناصر برای گرما بخشیدن و ایجاد فضایی مثبت در خانه است. با اجرای پله چوبی طبیعت را به خانه هدیه خواهید داد و هیچ گاه از داشتن پله چوبی خسته نخواهید شد. در فصل زمستان پله چوبی مانند پله های سنگی سرد و بی روح نخواهد بود به همین خاطر است که در بیشتر ساختمان های دوبلکس برای پوشش پله ها، از چوب استفاده می شود.

 

در این نوشته ایده هایی برای پوشش پله داخل ساختمان و حتی بین طبقه ها با استفاده از پله و نرده چوبی برای شما گردآوری کرده ایم. همه ی این نمونه ها توسط اساتید ایرانی و اساتید دیگر کشور ها اجرا شده است و نمونه  های سه بعدی نیست.

 

برای ساخت و اجرای پله از هر چوبی می تواندی استفاده کنید. حتی امروزه بیشتر اساتید تخته هایی مقاوم مانند پلای وود را با روکش های چوبی پوشش می دهند و به عنوان کف پله استفاده می کنند.

 

برای آشنایی بیشتر با پلای وود اینجا کلیک کنید.

 

 

 

معمولا نرده هایی که در ساخت پله های چوبی به کار برده می شوند، خراطی می شوند و امکان سفارش طرح های مختلفی از نرده خراطی شده توسط شما وجود دارد. حتی امروزه با ورود دستگاه های cnc اجرای هرگونه طرح بر روی نرده و ستون امکان پذیر هست.

 

اگر به دنبال اجرای ایده های خاص و متنوع از پله چوبی در داخل یا بیرون ساختمان هستید، ما در آیچوب ایده های متنوع، جدید و زیبایی را از سراسر وب گردآوری کرده ایم و همیشه شما عزیزان را به روز نگه خواهیم داشت.

 

برای مشاهده جدید ترین ایده های طراحی پله اینجا کلیک کنید.

مدل های پله و نرده چوبی

 

مدل های نرده

 

پله چوبی

 

نرده چوبی

 

طرح پله

 

طرح نرده

آیچوب

نظر شما:

مقالات مرتبط