یراقات نرده استیل تراس

۱۷

اسفند

یراقات نرده استیل تراس

۱۳۹۸/۱۲/۱۷ نرده استیل

در طراحی تراس انتخاب نرده اهمیت زیادی دارد نرده حکم یک المان زیبایی در منزل و یک حفاظ ارزشمند را ایفا می‌کند. در این راستا استانداردسازی نرده استیل سبب می‌شود که فضای ایجاد شده دقیقتر باشد. طراحی نرده استیل تراس به واسطه نوع کاربرد آن مشخص می‌شود. امروزه برای اتصال نرده استیل به هم نیاز به یراق نرده استیل است و همینطور باید در انتخاب قطعات نرده استیل دقت ویژه ای صورت بگیرد. مقاومت و استحکام در نرده استیل اهمیت زیادی دارد از سوی دیگر یراقات نرده استیل می‌بایست در زمینه رطوبتی به رشد خوبی رسیده باشد رطوبت و نور و خورشید از مواردی است که بر روی نرده استیل بسیار تأثیر می گذارد. استیل کیفیت بالایی دارد و در شرایط جوی محیطی تغییرات کمتری را به خود می‌گیرد مشخص است که در طراحی نرده استیل نیاز است آلیاژ بهتری استفاده شود. در این مقاله قرار است گذری به بخش یراقات نرده استیل داشته باشیم تا موقعیت این محصول به طور دقیق ارزیابی شود.

جنس یراق نرده استیل تراس

استیل در لیست محصولاتی قرار دارد که به طور کلی از آلیاژ هایی مانند کروم و منیزیم و نیکل تهیه می‌شود. استیل آلیاژی مشخص است و خواصی خوبی را شامل شده است کروم موجود در یراق نرده استیل سبب ایجاد مقاومت می‌شود و در نهایت استحکام نرده استیل در برابر خوردگی را بسیار بیشتر می‌کند. نیکلی که در یراق نرده استیل دیده می‌شود بر اساس جنس یراق به آن افزوده شده است نیکل خاصیت ضد زنگ بودن دارد و سبب می‌شود که نرده استیل در برابر آب و هوای مرطوب زنگ نزند. یراق نرده استیل در دو نوع به واسطه یراق نرده استیل 304 و یراق نرده استیل 201 عرضه می‌شود. در یراق نرده استیل 201 مقدار کمتری نیکل و کروم دیده می شود به این ترتیب مقاومت این محصول به نسبت 304 کمتر است.

یراق نرده استیل از نظر ظاهری بسیار لوکس و زیبا است براق بودن این محصول یک وجه تمایز آن از سایر جنس ها است. در این محصول از کروم برای زیبایی استفاده شده است. تنوع یراق نرده استیل زیاد است و طرح و مدل مخصوصی دارد. ضخامت و قطر به کار رفته در این کشور بر اساس وجه مختلف ارزیابی می‌شود. در صنعت ساختمانی این محصولات وظایف مشابهی دارند و مشابه با زانوی انسان جنبه کاربردی بسیار مهمی دارند. یکی از بخش های مهم یراق نرده استیل مهره مساوره است که شامل دو بخش نر و ماده بوده و به طور جدا در ابتدا و انتهای لوله استیل وصل می‌شود این محصول بر اساس پیچ شدن یک لوله مستقل ساخته می‌شوند.

نرده استیل

اجزای یراقات نرده استیل

در لیست یراقات نرده استیل کف کوب دیده می شود که اسم دیگر آن نعلبکی است این محصول بر روی زمین نصب می‌شود و در زمان نصب نیاز است که نرده روی آن به طور مقاومت و در یک راستای دقیق قرار بگیرد. از نعلبکی برای ثابت کردن پایه های نرده استفاده خواهد شد. اگر دقت کرده باشید نام دیگر یراقات نرده استیل اتصالات دکوراتیو است که از ورق استیل ساخته می‌شود و زیبایی خاصی دارد. اتصالات نرده استیل در گذشت زمان کیفیت بالایی دارد و مقاومت خود را از دست نمی‌دهد. این محصول در برابر نور و حرارت نیز مقاوم است.

اتصالات نرده استیل بر اساس تماس با نور خورشید و رطوبت کیفیت خود را از دست نمی‌دهد و خوردگی در این محصول به ندرت دیده می شود. در اتصالات نرده استیل انواع مهارکش ها دیده می شود سیم بکسل در سایزهای مختلف نیز وجود دارد و یک سری اتصالات در زمینه نصب و راه اندازی رویت شده است.

چاکدار ناخنی از دیگر اتصالات نرده استیل است که دارای 5 تکه است موقعیت این محصول بر اساس پایه چاکدار، مهره گیر و پیچ چاکدار دنبال می شود. این محصول شامل محکم کردن پایه است و به طور کلی توسط میل تراس به زمین نصب می‌شود وظیفه اتصال پایه نرده استیل به هندریل توسط همین ابزار صورت می‌گیرد.

زانو یک اهرم مهم نرده استیل است که برای اتصالا لوله در بخش در هم شکستگی و دور خوردگی دنبال می‌شود زانوی به کار رفته برای این بخش بر اساس اتصالات دقیقتری دنبال شده است. زانوی استیل هندریل و پایه و گادرها را به هم متصل می کند و در زاویه های مختلفی کاربرد دارد زانوی استیل در سایز 16، 38 و 51 تولید می‌شود. زانوهای مختلف نرده استیل بر اساس موقعیت مشخصی دنبال می شود این محصول بر اساس رویکرد نصب و پردازش قیمت گذاری می‌شوند و دوام یراقات نرده استیل از موضوعات مهم در قیمت نرده استیل در جدیدترین وضعیت عرضه اعلام شده است.

کیفیت نرده استیل 304

یراق نرده استیل 304 با کیفیت بی نظیر خود برای سازه هایی که شرایط محیطی بهتری نیاز دارند بی نظیر است. در واقع این محصول در شرایط محیطی خود استقامت مشخصی دارد و ظرافت به کار رفته در این راستا بر اساس طرح و مدل ارزیابی می شود مدل اتصالات نرده استیل زیاد است و انتخاب صحیح در این راستا سبب شده است که زیبایی ده چندان به راه پله شما بخشیده شود. نرده استیل 304 در انواع مختلفی از جمله پله و پیچ، جوشی، نرده استیل سه بعدی، نرده استیل طرح چوب، نرده استیل هلالی و عمودی و نرده استیل خم طراحی شده است که هر یک بر اساس موقعیت مکانی نرده ارزیابی می‌شود.

پایه استارت در طراحی و نصب نرده استیل اهمیت زیادی دارد پایه استارت که نام دیگری آن پایه مادر است برای قسمت هایی از نرده استیل است که سطح ناهماهنگی دارد و برای بخش ابتدایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هماهنگ کردن نرده سبب زیبایی آن می‌شود پایه استارت یا پایه مادر شامل 4 قسمت است این رویکرد شامل گوی استیل به همراه مهره گیر و نعلبکی است و به طور کلی پایه استارت برای بستن و سفت کردن در نرده های استیل مورد استفاده قرار می‌گیرد. پایه استارت در سایز و قطرهای مختلفی تهیه می‌شود و بر اساس قطر خارجی لوله مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نظر شما:

مقالات مرتبط