پر استفاده ترین نرده استیل

۸

مهر

پر استفاده ترین نرده استیل

۱۳۹۹/۷/۸ نرده استیل

معماران امروزه به زیبایی پروژه های ساختمانی اهمیت زیادی می دهند، معیارهای زیادی در این راستا وجود دارد تا هم ایمنی فراهم شود و هم زیبایی قابل قبولی شکل بگیرد. نرده استیل محصولی ارزشمند است که می تواند امنیت خوبی ایجاد کند و به نوعی برای هر بافت ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد نرده استیل زیاد است و برخی از افراد آن را به عنوان حفاظ استیل می شناسند. در این مقاله قرار است در مورد پروفیل های نرده استیل صحبت کنیم به طوری که این محصول در موقعیت هوایی مختلف مورد بررسی قرار بگیرد و ارزیابی آن دقیقتر و قابل قبول تر باشد. 

کیفیت شکل سلولی نرده استیل

شکل سلولی نرده استیل بسیار مهم است، به طوری که از آلیاژی در آن استفاده شده است که در برابر رطوبت هوا مقاومت خوبی دارد و بدون تغییر باقی می ماند. موقعیت فرسایشی این نرده تا سال های طولانی ارزیابی شده است. از سوی دیگر وزن نرده استیل سبک است و به نوعی سبب می شود که موقعیت اجرای آن آسانتر باشد اما هیچ تاثیری بر روی استحکام کار نمی گذارد و نرده ای قوی محسوب می شود. نرده استیل به همراه شیشه موقعیت اجرای خاصی دارد به طوری که از قطعات و اتصالات زیادی در این مجموعه استفاده می شود. 

عوامل موثر در تعیین قیمت نرده استیل

در خصوص قیمت نرده استیل، اعداد و ارقام عجیب و غریب بسیار زیاد است اما بهتر است بدانید که جنس استیل مهمترین موضوع تعیین قیمت آن محسوب می شود. نرده های استیل از نظر متراژ و جنس گرید دسته بندی می شوند، همینطور طرح نرده مورد نظر و هزینه حمل و نقل آن نیز اهمیت زیادی دارد. نرده های استیل به طور کلی دارای موقعیت ساخت مخصوصی هستند. استیل یک مجموعه ضد آب است و می تواند رویکرد قیمت گذاری خاصی را به خود اختصاص دهد. 

نرده استیل 304 به نسبت 201 از نظر قیمت گرانتر است این نوع از استیل در برابر رطوبت شرایط بهتری ایفا می کند. از یاد نبرید که متراژ نرده استیل برای هر بخش می تواند قابل قبول تر باشد. جنس گریدی که برای استیل استفاده می شود موضوع پر اهمیتی است. هزینه های حمل و نقل موضوعی است که گاه می تواند موجب افزایش قیمت محصول باشد اما نه آنقدر که فکرش را کنید. نوع اجرا موضوع مهمی است. گاه اجرا رویکرد دشواری دارد و نیاز به مهارت بالایی است که به هر صورت می بایست به عنوان بخشی از هزینه در نظر گرفته شود. نرده های استیل ضد زنگ به طور کلی دارای موقعیت اجرای عالی هستند و با ضربات نمی شکنند و آسیب نمی بینند.

تکنسین های نصب مجرب و حرفه ای در اجرای نرده استیل سعی می کنند اصول کار را در نظر داشته باشند تا اهمیت نصب به طور دقیق بررسی شود. از سوی دیگر تمامی نرده های استیل استفاده شده برای اجرای نرده استیل در نوع 304 و 201 کاملاً مرغوب هستند. این محصولات در مدل های عمودی از سه خط تا پنج خط یا بیشتر نیز قابلیت اجرا دارند. 

نرده استیل راهی برای جلوگیری از حادثه

به فلسفه تولید نرده نیز دقت شود، در واقع قرار است که جلوی حادثه گرفته شود. نرده ها بر اساس موقعیت نصب خود می توانند اجرای دقیقی داشته باشند. نرده استیل از محبوب ترین نوع نرده ها محسوب می شود. این محصول کیفیت بی نظیری دارد و برای شرایط آب و هوایی مختلف استفاده می شود. از سوی دیگر این محصول در اجرا به صورتی است که می تواند از عبور افراد در سنین کم و زیاد جلوگیری نماید و یک موقعیت بسیار خوب را شکل می دهد. نرده استیل 304 استحکام و مقاومت خوبی دارد به طوری که از میزان شفافیت آن نیز کاسته نمی شود. 

این نرده ها بر روی راه پله اجرا می شود و می تواند سهم ارزشمندی از حادثه را جلوگیری نماید. مشخص است که برخی از نرده ها از نظر مقاومت به نسبت نرده های دیگر مناسب تر هستند و استیل دقیقاً در این گروه قرار دارد. می دانیم محصولاتی که دچار زنگ زدگی می شوند اغلب پس از مدتی پوسیده شده و مقاومت اولیه را ندارند مشخص است که زنگ زدگی برای محصولات موضوع حائز اهمیتی است و در خصوص نرده استیل این رویکرد دیده نمی شود. این محصول مقاومت بالایی در رطوبت و شرایط آب و هوایی دارد و در طول سال های متوالی نیز از کیفیت آن کاسته نشده است.

از نرده استیل در بیمارستان ها و برج ها نیز استفاده می شود و جنبه جلوگیری از سقوط را ایفا می کند و به عنوان یک تکیه گاه استفاده می شود به طوری که افراد می توانند از آن استفاده نمایند. 

نرده استیل ساختمان ها اغلب دارای ظاهری بسیار ساده هستند، حفظ امنیت ساختمان را شامل می شود و به نوعی سبب ایجاد روحیه ایده آل گرا می شوند. زیبایی پسندی بخش مهمی از اجرای این نرده ها محسوب می شود. از سوی دیگر نرده های استیل در طراحی خود از آلیاژهایی استفاده می کنند که بر پایه آهن هستند و البته که در آنها به میزان 10 درصد کروم یافت می شود که سهم اقتصادی ارزشمندی را به خود اختصاص می دهد. 

خاصیت آنتی باکتریال نرده استیل

ویژگی های نرده استیل هر یک بر اساس موقعیت پروژه مشخص می شود، برخی از نرده ها دارای شرایط خوبی در برابر گرما هستند اما در زمستان خوب عمل نمی کنند اما نرده استیل در هر فصل از سال عملکرد خوبی دارد. از سوی دیگر این محصول خاصیت ضد پوسیدگی دارد، یعنی می تواند در برابر هر موقعیت آب و هوایی ظاهر خود را حفظ نماید.

موضوع جالبی که در خصوص نرده استیل دیده می شود خاصیت آنتی باکتریال آن است، این موضوع از سوی محققان نیز بررسی شده است. در وهله اول افراد فکر می کنند که استیل جنسی است که آلودگی را به خود جذب می کند که البته این تصور تا حدودی نیز درست است، موضوع از این قرار است که نرده استیل پس از جذب آلودگی به سرعت آن را دفع می کند و این موضوع سبب می شود که محصول آلودگی کمتری به نسبت محصولات مشابه، از جمله نرده آهنی و شیشه ای منتقل سازد. دلیل استفاده از جنس استیل در بیمارستان ها نیز همین است. از یاد نبرید که نرده های استیل به طور دقیق می توانند تمیزکاری شوند و پاک کردن آلودگی از روی استیل نیاز به مهارت خاصی ندارد و به سرعت صورت می گیرد.

دکوراسیون داخلی با نرده استیل

جنس استیل در دکوراسیون داخلی غوغا می کند. دنیای استیل دنیای قشنگی است و مشهور به دنیای آینه ای است. استیل هر نوری را منعکس می سازد و تاکید به زیبایی دارد. اینطور که مشخص است این محصول می تواند با ظرافت بی نظیر خود برای هر بخش استفاده شود. نرده استنلس استیل دارای ظاهری لوکس است و ظرافت بالایی برای آن در نظر گرفته می شود. سطحی بسیار براق دارد و دارای لبه های صافی است. از سوی دیگر این محصول پولیش خورده و زیبا است و می تواند یک محصول بی نظیر باشد. 

اینطور که در دکوراسیون داخلی مشخص شده است، این محصول دارای زیبایی مدرن و خاصی است. مدل های متنوعی از نرده استیل در طراحی دکوراسیون داخلی دیده می شود که هم جنبه ایمن سازی دارد و هم تنوع زیادی را در بر می گیرد. از سوی دیگر این محصول می تواند دوام زیادی نیز داشته باشد و فضای داخل منزل را به سمت مدرنیته بودن بکشاند. در بررسی های صورت گرفته اینطور که بررسی ها نشان داده است، نرده استیل نیاز به رنگ کاری و نظافت مداوم ندارد و یک محصول برای همه عمر است به طوری که از مد نمی افتاد و اجرای خاصی دارد. 

ظرافت نرده استیل

در فضای داخلی منزل در صورتی که پل ارتباط یک فضا به فضای دیگر راه پله باشد، استفاده از نرده استیل اهمیت زیادی دارد. به هر صورت راه پله ها موقعیت ارتباطی خوبی هستند و سبب می شوند که زیبایی منزل بیشتر شود، اما موضوع از این قرار است که باید مقررات ملی ساختمان نیز در نظر گرفته شود در غیر این صورت مشکلات زیادی ایجاد می شود. اینطور که مشخص است اجزای ساختمانی بر اساس رویکرد زیبایی شناسی و ایمنی دسته بندی شده اند. برخی از بخش های ساختمانی نیاز به دقت ایمنی بالاتری دارند و گاه نیاز است که زیباشناسی کمتر شود. اینطور که جذابیت نرده های استیل مشخص کرده است، محصول در شرایطی مورد استفاده قرار می گیرد که بتواند محیط را شکیل تر نماید. 

ظرافت نرده استیل بستگی به محیط اجرا دارد، گاه یک سری ترفندهای زیبا برای جذابیت بیشتر منزل در نظر گرفته می شود که سهم ارزشمندی از اجرای نرده استیل است. از سوی دیگر ارتفاع نرده استیل نیز بخشی از ظرافت آن است، استفاده از ارتفاعات کم و زیاد این موضوع را می تواند مورد پوشش قرار دهد. دقت شود که هزینه های اجرای نرده استیل بر اساس ظرافت آن گاه متغیر است و هر بخش که نیاز به دقت و محاسبات بیشتری دارد می بایست عملکرد محبوب ترین داشته باشد. نرده های استیل هر یک دارای ساختار مخصوصی هستند. این محصول اجرای دقیق دارد.

 

 

نظر شما:

مقالات مرتبط