نمونه های مشهور نرده شیشه ای در جهان

۲

خرداد

نمونه های مشهور نرده شیشه ای در جهان

۱۳۹۹/۳/۲ نرده شیشه ای

نرده های شیشه ای با اطمینان بیشتر از نور و شفافیت

نرده های شیشه ای حداکثر شفافیت را تضمین می کنند. پروفایل های سیستم تشکیل دهنده ساختار برای تکمیل صفحات شیشه ای می توانند از جنس استیل و یا آلومینیوم (با روکش پودری یا آندی شده) طراحی شوند. در قسمت بالا نرده های شیشه ای معمولاً با نرده های ساخته شده از لوله های گرد از جنس استنلس استیل و یا چوب هم مرز هستند. برای افزایش خاصیت ظرافت و شخصیت احتیاط balustrade ، نرده های قابل حمل را نیز می توان با بخش U-filigry filigree محقق کرد. بنابراین می توان ساخت و سازها را به ملزومات آن کاهش داد.

نرده های شیشه ای مطابق DIN 18008

نرده های شیشه ای باید مطابق با DIN 18008 مطابق با مقررات قانونی مقامات ساختمانی آلمان باشند (TRAV قبلی = قوانین فنی برای لعاب محافظت در برابر سقوط). بار پرتو ، تنظیم شده در پله ها-DIN 18065 ، 0/5 کیلو نیوتن در متر (لیتر متر) برای ساختمانهای مسکونی است. در ساختمانهای عمومی بار پرتویی 1.0 KN / lfdm (متر در حال اجرا) است. بسته به نوع A ، B یا C ، بار پرتوی قلاب مخصوص توسط نرده ها یا خود تابلوهای شیشه ای بسته می شود. این تاثیری در نوع و ضخامت شیشه ای دارد که برای نرده های تمام شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

شکل های برجسته با سیم خنک کننده تمام شیشه ای

نمونه مشهور: نرده های شیشه ای در لوکزامبورگ

نرده تمام شیشه ای در ساختمان تجاری Bâtiment Eagle در لوکزامبورگ یک چشم انداز واقعی است. این پله های بتونی گرد و همچنین گالری را تکمیل می کند و در عین حال نرده تمام شیشه ای نشان دهنده آخرین روند معماری است.

استیل ترکیب شده با نرده های شیشه ای

نمونه مشهور دایملر بنز در اشتوتگارت / Sindelfingen

ساختار پر زرق و برق پله های فلزی مانند مجسمه ای در تالار مرکز مشتری در کارخانه مرسدس بنز در اشتوتگارت / Sindelfingen به نمایش گذاشته شده است.. نرده شیشه ای است که در جعبه از نوع آویز قرار داده juts آزادانه  طراحی شده است

STAIRS SPIRAL با روکش شیشه ای

نمونه مشهور: نرده های شیشه ای منحنی برای پله های مارپیچی بیمه درمانی اینتر

در سالن شرکت بیمه درمانی اینتر در مانهایم ، صنایع دستی نوآورانه به طرز جذاب با طراحی معتبر ترکیب می شود. نرده های شیشه ای منحنی در دو طرف پله های مارپیچ چشمگیر به نظر می رسد که انگار آنها آزادانه را به هر سمت روانه می کند.

نرده های شیشه ای با هندلای چوبی

نمونه مشهور: پله هایی با نرده های شیشه ای در محل هتل KfW Bank در فرانکفورت

پله های مارپیچی با نرده های شیشه ای خمیده در استخر بانک KfW در فرانکفورت ، طراحی و خواسته های زیبایی شناختی را با نیازهای فنی و کاربردی ترکیب می کند. با یک سوفی زیرین از ورق استیل لاستیک مطابق با پرواز از پله ها تصور می شود.

پوشش شیشه ای برای استیل های مارپیچ

نمونه مشهور: نرده های شیشه ای در مغازه سبک پردیگر در هامبورگ

با یک نرده شیشه ای خمیده و یک سوفی زیرین خمیده ، پله مارپیچ در فروشگاه سبک پردیگر در هامبورگ نمونه ای عالی از معماری خلاقانه پله ها است. نرده شیشه ای باید مطابق مقررات در حال حاضر قابل اجرا در  نظر گرفته شود.

نرده های شیشه ای

نمونه مشهور: پله های فلزی با نرده های شیشه ای | DSV Krefeld

پله های چشمگیر با نرده های شیشه ای در ساختمان شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل جهانی و تدارکات DSV در کرفلد به بیش از سه طبقه می رسد. تابلوهای نرده های تمام شیشه باعث تقویت فضای ایجاد شده خواهد بود.

STAIRS CANTILEVERED

نمونه مشهور نکات برجسته در ساخت پله های مدرن

در معماری مدرن پله های طناب دار استانداردهای جدیدی را تعیین می کنند. به نظر می رسد که مراحل پله های طناب دار ، به طور آزاد از دیوار بیرون زده و جلوه ای برجسته می گیرد. همچنین یک ساختار پشتیبان مورد نیاز برای کناف وجود دارد

نرده شیشه ای برای استیل های کنسانتره

مشخصات استیل ضد زنگ جهت نرده های شیشه ای

امکانات مناسب برای نشان دادن ماشین های جدید، فضای اضافی و راحتی بهتر برای کارمندان: اینها دلایل اصلی این بود که چرا شرکت Rehm Thermal Systems، واقع در Blaubeuren-Seißen، در یک ساختمان جدید بیش از  یک ساختمان مورد حمایت قرار گرفت.

نرده های شیشه ای و استریپر بلند

راه پله مدرن که با استفاده از ترکیب کاملی از فولاد ، شیشه و چوب برای صاحبان این خانه خصوصی شیک ساخته شده است. با یک نرده تمام شیشه ای بیرونی و یک استیکر استیل بلند در طول پرواز داخلی پله ها این نرده خودنمایی می کند.

STAIRS با پوشش شیشه ای

نرده های شیشه ای به عنوان عناصر طراحی پله ها

رنگ سفید، پله ها با یک نرده شیشه ای مارپیچ و یک سوفی زیرین خمیده براق در دفاتر Funky در مونیخ شیک و جذاب هستند. این پروژه پله پستی معتبر با طراحی برجسته بالاترین تکنیکال را راضی کرده است....

نرده های شیشه ای و پل های شیشه ای

نمونه مشهور: ساختمان به عنوان یک مارپیچ | EMBL هایدلبرگ

در زمان برنامه ریزی مرکز همایش جدید EMBL (آزمایشگاه بیولوژی مولکولی اروپا) در هایدلبرگ ایده ای برای طراحی ساختمان به عنوان مارپیچ وجود داشت. اما سرانجام ، مربی این پروژه عمرانی جاه طلب و چالش برانگیز توانست جدیدترین طرح را از نرده شیشه ای به ثبت برساند

نرده های شیشه ای با هندستیل از جنس استنلس استیل

نرده های شیشه ای برای Engelbert Strauss در Biebergemünd

با ایجاد یک دفتر جدید و نمایندگی ، تولید کننده پیشرو لباس و لباس های محافظ ، آنگلبرت اشتراوس ، محله های خود را در بیبرگموند گسترش داد. در بهار سال 2015 محل کار تکمیل شد.

نرده همه شیشه ای در طراحی دقیق

نرده های شیشه ای و پله های برقی از نوع جعبه | BOA VISTA هامبورگ

BOA VISTA یک مجتمع اداری و آپارتمانی چشمگیر و معتبر است که در محله پرتغال در هامبورگ واقع شده است. در زبان پرتغالی این عبارت به معنای چیزی مانند "نمای زیبا" است - در واقع یک نام مناسب برای یک ساختمان  نیز خواهد بود.

نظر شما:

مقالات مرتبط