نرده آهنی حیاط

۶

اردیبهشت

نرده آهنی حیاط

۱۳۹۹/۲/۶ نرده آهنی

نرده آهنی حیاط از نزدیک ترین مدل ها به حفاظ های شاخ گوزنی هستند. این سبک از نرده ها برای حیاط و دیوار استفاده می شود. این سری از نرده ها به صورت بوته خاری و یا حفاظ خاری نیز طراحی می‌شود. در واقع برای طراحی نرده آهنی حیاط از یک سری شرایط طبیعت الهام گرفته شده است. استفاده از نرده آهنی حیاط برای روی دیوار و همینطور روی فنس ها نیز استفاده می شود. این سری از محصولات قابلیت اجرا در هر موقعیتی دارند. نرده آهنی حیاط به صورت بوته ای سبب می‌شود که نمای ساختمان شیک تر باشد و یک محصول بسیار جذاب است.

کاربرد نرده آهنی حیاط

از نرده آهنی حیاط اغلب در فضای امنیتی استفاده می‌شود مثلاً اگر دقت کرده باشید این سر یاز از نرده ها در پایگاه های نظامی و یا در بخش های فرودگاهی و مدارس و منازل استفاده می‌شود و در مجتمع های مسکونی و همینطور هتل ها نیز از نرده آهنی حیاط استفاده می‌شود که شاید برخی از افراد به ان حفاظ اهنی بگویند البته طراحی نرده آهنی حیاط و حفاظ با هم فرق دارد اما ببرای هر دو مورد هم زیادیی کار مطرح است و هم امنیتی که قرار است ایجاد نماید.

نرده آهنی حیاط در ارتفاع مختلفی طراحی می‌شود البته که انتخاب ارتفاع می بایست به فضای منزل بستگی داشته باشند بهترین نوع این محصولات به شکلی هستند که دارای تراکم زیادی باشند و این موضوع سبب می‌شود که امنیت منزل نیز حفظ شود مشخص است که نمای ساختمان در انتخاب نرده آهنی حیاط نیز می بایست حفظ شده باشد این محصولات از جنس اهن هستند.

این روزها، نرده های فلزی قصد دارند آهن سنتی را با استفاده از فولاد بیشتر یا آلومینیوم ضد آب، که معمولاً با دستگاه های توخالی ساخته شده است، شبیه به میله های مربع 5 ⁄ 8 اینچی جامد نشان دهند. پنل های سبک تر با اتصال دهنده ها به هم می‌رسند و نصب آن آسانتر می‌شود. حتی رنگ براق و مشکی کلاسیک آهن با یک فرآیند پوشش پودری پایدار و طولانی مدت که ماندگاری بیشتری را حفظ می‌کند، بهبود یافته است. هنگامی که پروژه های ترمیم نیاز به آهن واقعی را دارند، یک صنعتگر باید به مواد نجات یافته ای که می توان آن را ذوب کرد مجدداً مورد استفاده قرار داده و با دستکاری مجدد آن، تکیه بزند، و این امر باعث می شود که نرده آهنی اصل بسیار گران باشد. آنچه امروزه به عنوان آهن به بازار عرضه می شود، اغلب فولاد جامد است (گرچه آلومینیوم جامد نیز می‌تواند در آن یافت شود) یک سازنده سفارشی بسته به بودجه، می‌تواند مواد و روش های تولید را با هم مخلوط کند و جزئیات چدن را با ترجیحات فلزی توخالی جفت کند و در هزینه های آن صرفه جویی شود.

ورق های فولادی در بسته های توخالی، ریل و پست خم می‌شوند. تابلوها با هم جوش داده می‌شوند، سپس در پست ها پیچ می‌شوند.

نتیجه: فولاد به اندازه کافی قوی است که می‌تواند پانل های 8 فوت طول و پست های کمتری داشته باشد.

با وجود پوشش گالوانیزه در زیر رنگ، فولاد می تواند خراشیده و زنگ بزند. اتصالات جوش داده شده یکنواخت در اطراف دسته ها براکت های پانلی که روی صورت داخلی پست قرار گرفته اند، آشکار می‌شود. تاپ های ثابت که به اپوکسی یا جوش وصل شده اند بهتر از تاپ های پیچ هستند اما بعداً قابل تغییر نیستند.

نرده آهنی با فولاد جامد

قطعات ماشینکاری شده و سپس با هم جوش داده می‌شوند. ریل ها با براکت، زبانه یا جوش به پستها وصل می‌شوند. جنس آهن تقلید می‌شود. طرح های پیچیده تری نسبت به حصار لوله ای در دسترس است. همچنین به طور معمول از فولاد لوله ای قوی تر و ایمن تر است، پایان کار ممکن است شامل یک پوشش گالوانیزه نباشد، بنابراین نیاز به نگهداری بیشتری دارد.

در نهایت یک محصول یکنواخت و سازنده تولید می‌شود که می‌تواند نرده را متناسب با درجه تغییر دهد. مراکز خانگی و تامین کنندگان حصار پانل های آلومینیومی لوله ای به طول 6 فوت دارند که بهمراه پیچ است. مراکز معمولاً بهترین قیمت ها اما تعداد محدودی از طرح ها را ارائه می‌دهند. در صفحه 4 و 6 فوت، پانل ها فقط 11 پوند وزن دارند اما ممکن است برای حمل و نقل به خانه چندین اجزای اضافی نیاز داشته باشند. پیچ هایی که به ریل ها وصل می‌شوند، به شما اجازه می‌دهند پانل را پشت سر بکشید و زیر شیب حیاط قرار دهید. پانل های فولادی توخالی با هم جوش داده شده اند یا در نسخه های بودجه، با پرچ ها به هم متصل می شوند و می‌توانند هر کدام حدود 50 پوند وزن داشته باشند. از آنجا که قوی تر است، فولاد در پنل های 8 فوتی قرار می گیرد و این امر حمل و نقل را دشوارتر می‌کند، اما پست های کمتری را نصب خواهید کرد. یک گزینه از جنس استنلس استیل است ، اما بیشتر اوقات، این نوع پانل های نرده ای از یک شیب پایین می‌رود.

ساخت پانل های آهنی از یک باکس جعبه ای با پیچ کردن دسته ها به ریل صورت می‌گیرد، قیمت پانل برای هر پایه خطی ارزیابی می شود. اما این پانل ها فقط در ابتدایی ترین سبک ها در دسترس هستند. در حالی که این زمان برترین روش است، جعبه ها با وسایل نقلیه متوسط ​​حمل و نقل آسان تر دارند. یافتن فولاد به عنوان کیت سخت تر است.

نحوه رهایی از زنگ زدگی

یک ماسک گرد و غبار، دستکش و عینک بپوشید، سپس ساینده خود را انتخاب کنید: کاغذ سنباده درشت یا یک برس سیمی برای مناطق کوچک یا یک دریل راننده که مجهز به فلپ دیسک برای نقاط بزرگتر است. زنگ زدگی را به حالت فلز برهنه برداشته و برای یکنواختی صاف، به یک کاغذ ریز ریز تبدیل کنید و لبه های هر رنگ داخلی را در محیط مشخص کنید

فلز را با آب و صابون بشویید، سپس بشویید و بگذارید خشک شود. مناطق اطراف خسارت ناشی از فشار بیش از حد را کنترل کنید. بخش ماسه ای را با یک آغازگر فلزی مهار زنگ بپوشانید. اگر یک بخش به شدت سوراخ شده است، برای پر کردن شکاف ها از یک آغازگر ماسه ای استفاده کنید.

آن را رنگ کنید: برای مطابقت با حصار موجود، رنگ را روی یک کیت براق اسپری کنید.

نظر شما:

مقالات مرتبط