نرده استیل 3 خط و 5 خط

۱۳

اسفند

نرده استیل 3 خط و 5 خط

۱۳۹۸/۱۲/۱۳ نرده استیل

در این مقاله قصد ما این است در ابتدا بررسی کنیم که نرده استیل برای هوای مرطوب مناسب است یا خیر و یا چه نوع گردی برای هوای مرطوب نیاز است. سپس می‌خواهیم اطلاعاتی در خصوص نرده استیل 3 خط و 5 خط ارائه دهیم و تفاوت این سبک را ارزیابی کنیم. در نهایت دوست داریم با مثالی توضیح دهیم که برای ساختمان 5 طبقه چند متر نرده استیل نیاز است به این ترتیب ارزیابی قیمت نرده استیل نیز به خوبی صورت می‌گیرد و اطلاعات در این راستا واقعی تر به نظر می‌رسد. اما نقطه تمایز این مقاله در نرده استیل ارزیابی ضرورت استفاده از استارت در نرده استیل است که نیاز است به طور دقیق ارزیابی و مورد بحث قرار بگیرد.

نوع مناسب نرده استیل برای هوای مرطوب

می‌دانیم که نرده استیل گرید بندی شده است و یک گرید نمی‌تواند برای هر محیطی مناسب باشد محیط های خشک همیشه نتیجه بهتری دارند اما این موضوع نباید باعث شود که محیط های مرطوب از مزایای نرده استیل بی بهره باشند. گرید نرده استیل در دو سبک 201 و 304 عرضه می شود. نرده استیل 201 مخصوص محیط های خشک است این محصول برای مکان های سرپوشیده مانند داخل آپارتمان ها و راهروها بسیار کاربردی است اما مهمترین نکته در استفاده از نرده استیل گرید 201 مرطوب نبودن فضای کاربردی این محصول است که باید به طور دقیق بررسی شود. در طراحی نرده استیل 201 از ترکیب آهن با درصد کم یکل استفاده شده است در این محصول 18 درصد منگنز دیده می‌شود که به نسبت سایر استیل ها مقاومت کمتری در برابر زنگ زدگی در برابر رطوبت دارد. تغییرات جوی برای این محصول به طور کلی دردسرساز است بنابراین مشخص است که نرده استیل 304 گزینه ای مناسب برای محیط های مرطوب است. نرده استیل 304 درجه بیشتری نیکل را شامل شده است این موضوع سبب می شود که رنگ استیل این محصول پایدار باشد و در برابر شرایط آب و هوایی مقاومت بیشتری داشته باشد. قیمت نرده استیل 304 بیشتر از نوع 201 است. استیل ترکیبی از چندین عنصر است که هر یک دارای درصد مخصوص به خود هستند. تشکیل آلیاژهای استیل در این راستا اهمیت زیادی دارد و در برابر تغییرات جوی و آب و رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. نرده استیل 304 ظاهر متفاوتی به محیط می‌بخشد و در نهایت جذابیت ایجاد شده برای آن بی نظیر است این محصول به حالت مستقیم و مارپیچ در راه پله ها استفاده می‌شود.

تفاوت نرده استیل 3 خط و 5 خط

می‌دانیم که نرده استیل با خطوط ترانزیت 3 و 4 و 5 و ... شناخته می‌شود. منظور از خطوط ترانزیت یک سری لوله با سایز کوچکتر از هندریل است (با هندریل اشتباه گرفته نشود) این لوله ها به صورت افقی زیر هندریل قرار دارند. تعداد این خطوط بر اساس ارتفاع نرده متغیر است در واقع هرچه ارتفاع نرده بلندتر باشد تعداد این خطوط بیشتر می‌شود و هرچه ارتفاع نرده کمتر باشد تعداد این خصوص کمتر می‌شود. در صورتی که تعداد خطوط افقی بیشتر باشد زیبایی نرده استیل بیشتر است و کار استحکام بیشتری نیز خواهد داشت. قیمت نرده استیل بر اساس سبک و به صورت هر متر ارزیابی می‌شود. جنس نرده استیل در قیمت نهایی این محصول دخالت زیادی دارد دو گرید به کار رفته در نرده سبب شده است که قیمت نهایی این محصول به طور دقیق ارزیابی شده باشد اما اینطور که مشخص است مزایا و ویژگی های این نرده بر اساس موقعیت مشخص در فضا ارزیابی می‌شود. قیمت نرده استیل به این صورت بررسی می‌شود که در ابتدا اندازه طور نرده که قرار است کار شود اندازه گیری می‌شود عموماً برای هر طبقه بین 3 الی 6 متر بر حسب محیط و میزان پیچش نیاز به نرده استیل است. قیمت هر متر مربع نرده استیل در ارتفاع پایه های استارت به صورت جداگانه ارزیابی می‌شود.

متراژ لازم نرده استیل برای ساختمان 5 طبقه

اینطور که ارزیابی ها نشان می‌دهد برای هر طبقه از ساختمان دو ردیف راه پله و پاگرد ارزیابی می‌شود به این ترتیب به طور متوسط 6 متر نرده استیل نیاز است که باید بر اساس موقعیت ساختمان ارزیابی نهایی نیز صورت بگیرد. متراژ نرده استیل به صورت متر طول محاسبه می‌شود و ارتفاع در این متراژ محاسبه نمی‌شود. در صورتی که ساختمان 5 طبقه داشته باشد و زیر همکف در نظر گرفته نشود نیاز به 32 متر به طور میانگیت نرده استیل است که البته در این زمینه پشت بام نیز در نظر گرفته شده است که مورد سلیقه ای است.

ضرورت استفاده از استارت نرده استیل

اگر دقت کرده باشید در ابتدا و انتهای نرده استیل از استارت استفاده می‌شود در مواردی در نصب اختلاف سطح وجود دارد و می‌بایست از استارت استفاده شود. از سوی دیگر استارت استحکام نرده را بسیار بیشتر می‌کند. گاهی نیاز است که مقاومت نرده استیل بیشتر باشد در این راستا برای هر رمپ استارت جداگانه نصب می‌شود به این ترتیب موقعیت پله بر حسب مقاومت ارزیابی می شود مشخص است که چنین شرایطی برای پله اهمیت زیادی دارد .در انتخاب نرده استیل علاوه بر رعایت اصول ایمنی نیز است که زیبایی نهایی فضا نیز بررسی شود در واقع شما باید بتوانید از هر موضوع ساده ای برای زیباسازی منزل خود استفاده کنید اصول زیبایی نرده استیل بر اساس جنس مرغوبی که دارد رعایت می‌شود زیبایی راه پله ها بر حسب جنس و طرح به کار رفته خود یک موضوع مهم است قرینه سازی پله ها و استفاده از طرح های جدید می تواند ساختار پله را زیبا کند. ارتفاع نرده استیل از موضوعات مهمی است که باید بررس شود. ضوابط ارتفاع نرده استیل راه پله یکی از مقالات مهمی است که در خصوص آن پرداخته ایم تا اطلاعات مورد نیاز برای شما فراهم شده باشد از یاد نبرید که انواع نرده استیل بر حسب کاربرد خود قیمت گذاری می‌شود و در نهایت قیمت محصولی که خریداری شده است به واسطه سطح اقتصادی واقعی تری بررسی و مورد حمایت قرار می‌گیرد.

نظر شما:

مقالات مرتبط