معرفی نرده استیل شیشه خور

۹

اسفند

معرفی نرده استیل شیشه خور

۱۳۹۸/۱۲/۹ نرده استیل

آیا می‌دانید ترکیب نرده استیل با شیشه یک محصول زیبا و بی نظیر را به شما هدیه می‌دهد؟ نرده استیل شیشه خور یکی از جدیدترین محصولاتی است که برای فضای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت نرده استیل شیشه خور به عومل مختلفی بستگی دارد که قصد داریم در این خصوص نیز صحبت کنیم.

نرده استیل شیشه خور چیست؟

نرده استیل شیشه خور در لیست نرده های استیل قرار دارد یعنی بیس اصلی در این محصول استیل است که قرار است با شیشه ترکیب شود. این ویژگی سبب شده است حالتی مدرن از محصول نهایی فراهم شود. نرده استیل شیشه خور محصولی زیبا برای معماری و دکوراسیون های منزل و ادازه محسوب می‌شود. نرده استیل شیشه خور با استفاده از سکوریت و لمینت نیز طراحی و تولید می‌شود مقاومت نرده استیل شیشه خور زیاد است برش دادن این نوع شیشه ها نیاز به تکنیک و خلاقیت زیادی دارد و یک محصول بی نظیر محسوب می‌شود. انواع نرده استیل شیشه خور بر اساس شیشه و استیل دسته بندی شده است. که در لیست زیر مشاهده می‌کنید.

دسته اول مربوط به استیل 304 است که اغلب در رنگ طلایی و با هر دو شیشه سکوریت و لمینت طراحی می‌شود. مدل نقریه استیل 304 اغلب در سبک لمینت استفاده می‌شود. نرده استیل 201 طلایی نیز با شیشه سکوریت بیشترین تقاضا را دارد. از پایه های فانتزی نیز برای نرده استیل شیشه خور استفاده می‌شود لوله های به کار رفته در این محصول در سبک 51 هستند. ضخامت نرده استیل شیشه خور موضوع محسوب است در واقع این موضوع بستگی به نوع شیشه به کار رفته در محصول دارد. حالت کلی برای این محصول از میلی متر تا 16 میلی متر متغیر است پایه و دستگیره ها نیز از جنس استیل هستند قطر اندازه این استیل ها با هم فرق داد و قطر لوله استیل 304 برای نرده 38 میلی متری تا 51 میلیمتری مورد خوبی است.

پروفیل های استیل این نرده اغلب در ابعاد 30 در 60 یا 40 در 40 میلی متر هستند که توسط یراق نرده استیل شیشه خور ساخته و مورد استفاده قرار می‌گیرد. قطعات نگهداری نرده استیل شیشه خور و همینطور کیفیت شیشه به کار رفته بسیار مهم است مثلاً فاصله پایه استیل در نرده باید بین 75 الی 85 سانتی متر باشد. ارتفاع نرده استیل شیشه خور برای راه پله بین 90 الی 110 سانتی متر ارزیابی شده است موقعیت این نرده بی نظیر است.

مزایای نرده استیل شیشه خور

نرده استیل شیشه خور دارای قطر و ضخامت است . ضخامت نرده استیل شیشه خور سکوریت بر اساس نوع شیشه فرق دارد و معمولاً بین 1 تا 12 میلیمتر است ضخامت نرده استیال شیشه خود از نوع لمنیت از یک الی 16 میلی متر ارزیابی شده است. در بررسی های جدید نشان داده است که افراد علاقه زیادی به این تریکب دارند در واقع شرایط برای اعمال شیشه های طرح دار وجود دارد و پایه و دسته استیل به کار رفته نیز می‌تواند موقعیتی بسیار لوکس به محصول ببخشد به این ترتیب وجود دست یک مزیت بزرگ برای این نرده است که در نرده های شیشه ای رویت نمی‌شود. مقاوت نرده استیل شیشه خور زیاد است این رویکرد سبب شده است که برای پرتگاه ها و مکان های حساس انتخاب خوبی باشد.  

معایب نرده استیل شیشه خور

از حق نگذریم هر محصول خوبی یک سری ایرادها دارد که دانستن آن می‌تواند انتخاب را دقیقتر نماید. در نرده استیل شیشه خور در صورتی که از استیل 201 استفاده شود دیگر انتظار طول عمر زیاد کمی غیر منطقی است و نهایتاً یک سال طول عمر این محصول خواهد بود. از دیگر مشکلاتی که در این محصول دیده می‌شود تمیز کردن شیشه است که شاید برای برخی از مجموعه ها دشوار و هزینه بر باشد. موضوعی که این روزها بسیار مورد توجه قرار می گیرد شل شدن پیچ و مهره های به کار رفته در نرده استیل شیشه خور است که البته اگر نصب اولیه به درستی و توسط افرادی خبره صورت بگیرد این مشکل تا حد زیادی حل می شود.

اگر شما در ابتدا هزینه کمی برای نرده استیل شیشه خور پرداخت نمایید در واقع ضرر بیشتری کرده اید شما می‌بایست پس از گذشت یک دوره زمان کوتاه می بایست مجدداً اقدام به خرید محصول جدید کنید و دو بار هزینه را تقبل نمایید.

نرده استیل شیشه خور کجا کاربرد دارد؟

از نرده استیل شیشه خور برای راه پله منازل مسکونی استفاده می‌شود. از نوع فانتزی این محصول در اطراف استخر به عنوان حصار استفاده می‌شود. این نرده در فضای بیمارستانی نیز به کار گرفته می‌شود. ادارات و شرکت ها و برخی از سازمان ها نرده استیل شیشه خور را برای موقعیت خوبی ارزیابی کرده اند. بهترین گزینه برای تراس استفاده از نرده استیل شیشه خور است که سبب ورود نور خورشید به داخل تراس شود. از نرده استیل شیشه خور به عنوان حصار برای باغچخه و کلخانه نیز استفاده می‌شود. در طراحی منازل مدرن این ترکیب ب ینظیر است و برای راه پله های داخل منزل به خصوص داخل پذیرایی این محصول می‌تواند انتخابی لوکس و همه پسند باشد. شفافیت به کار رفته در نرده استیل شیشه خور سبب می‌شود که موقعیت این محصول ارزش بیشتری داشته باشد در واقع استفاده از نرده استیل شیشه خور حصاری ایجاد می کند که هم زیبایی فضا را نشان می‌دهد و هم خطرات را به حداقل می‌رساند.

مهم ترین مصرف نرده استیل شیشه خور در اطراف استخر است که سبب بازتاب نور شده و موقعیت خاصی است.

تفاوت نرده استیل شیشه خور با نرده تمام شیشه

هر دو از جنس شیشه هستند اما نرده استیل شیشه خور برای بخش پایه و دستگیره از استیل استفاده می‌شود اما در نرده تمام شیشه بدون کمک از پایه استیل و دستگیره نصب صورت می‌گیرد. قیمت نرده استیل شیشه خور بر اساس شیشه به ار رفته در تولید، قطعات استیل و همینطور پایه ها و دستگیره ها اعلام شده و در نهایت رنگ نیز کمی در قیمت این محصول دخالت دارد.

نظر شما:

مقالات مرتبط