مدرن ترین نرده استیل ضد زنگ

۹

اردیبهشت

مدرن ترین نرده استیل ضد زنگ

۱۳۹۹/۲/۹ نرده استیل

در بین نرده های موجود در بازار نرده استیل موقعیت مشخصی دارد می‌دانیم که نرده ها از مواد مختلفی ساخته شده اند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در بین کلیه مواد، فلزات به خصوص استیل به دلیل داشتن دوام و استحکام آن، به عنوان مواد مورد علاقه بدست آمده اند و فلزات مختلف ویژگی های خاص خود را دارند که به آن ها جایگاه خود را در بین تولید کنندگان می‌دهد. در این مقاله قصد داریم موقعیت دقیق جنس فلز در نرده ها به خصوص در لاین نرده استیل را بررسی کنیم.

نرده ها را دقیق تر بشناسیم

برخلاف نرده های PVC، شیشه ای و چوبی، نرده های فلزی مزایای خاص خود را دارند. در زیر چند مزیت از نرده های فلزی وجود دارد.

- فلز ساخت بخش های کوچک و سبک را متناسب با هدف یکبار تسهیل می‌کند.

- نرده های فلزی از دوام بالایی برخوردار هستند، زیرا مانند چوب نمی درخشان و خوردگی نمی‌شوند.

- طراحی های شخصی با این امکان پذیر است.

- بسته به سبک زندگی و بودجه آن ها، می‌توان از محصولات ریخته گری یا محصول صاف تهیه کرد.

- فلز از نظر انتخابی بهتر از PVC و چوب مخصوصاً در شرایط فضای باز است.

- پوشش پودری این فلز باعث افزایش عمر طولانی تر نرده های فلزی می‌شود و می‌تواند به افزایش طول عمر آن تا 25 تا 30 سال کمک کند.

- کمترین هزینه نگهداری بزرگترین مزیت است. پاک کردن با یک پارچه مرطوب تمام چیزی است که برای تمیز کردن نیاز دارد.

انواع جنس فلز نرده

در اینجا فلزات متداول برای ساخت نرده ها را ارائه می‌دهیم. به طور کلی از فلزات زیادی برای ساخت نرده استفاده می‌شود اما رایج ترین آن ها:

1. فولاد ضد زنگ: این فلز متداول ترین است زیرا از آن دوام و قوی است، علاوه بر این نسبتاً نسبت به سایر فلزات نیز سبک تر است. فولاد همچنین توانایی حفظ درخشش خود را برای مدت زمان طولانی تر و از این رو نگهداری بسیار کم است. کارایی فولاد ضد زنگ بسیار بالا است و مقاومت آن در هنگام عبور از دستگاه های پرس پاور بیشتر است. مهم تر از همه این به ساختار ظاهری مدرن می بخشد.

2. آهن فرفورژه: این فلز مورد علاقه بعدی برای ساخت نرده ها محسوب می‌شود زیرا ظاهری عتیقه به سازه می بخشد. در اصل تعمیر و نگهداری رایگان است. تنها چیزی که مورد نیاز است یک رنگ خوب و تمیز کردن منظم برای تازه نگه داشتن آن است. تنها مضرات آهن فرفورژه این است که تعمیر آن بسیار سنگین و دشوار است زیرا جوشکاری کار سختی است و گرفتن همان طراحی نیز بسیار دشوار است، از این رو پس از شکسته شدن تنها گزینه جایگزینی کامل است.

3. آلومینیوم: سبک و دوام آن ویژگی است که باعث می‌شود آلومینیوم به یکی از فلزات مورد علاقه تبدیل شود. هزینه نگهداری آلومینیوم شبیه به فولاد ضد زنگ است و در ساخت اشکال مربع و سازه های خط مستقیم بهتر است. کارآیی آلومینیوم در مقایسه با سایر فلزات کم است، به خصوص در ساخت سازه های خمیده و از این رو ترجیحا فلز برای نرده ها نیست.

4- برنج: زمانی که بیشترین فلز را در میان قشر ثروتمند و معروف ترجیح می داد ، برنج وضعیت خود را نسبت به سایر فلزات از دست داده است. تولید کنندگان نرده مدرن امروزه بندرت از برنج استفاده می کنند ، بجز پوششی در بعضی مکان ها، زیرا برنج برای حفظ درخشش آن نیاز به پولیش منظم دارد.

بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که از بین این چهار فلز، تنها فولاد ضد زنگ در مد است و از این رو بیشترین فلز تولیدکننده های نرده است.

مزایای بی نظیر نرده استیل ضد زنگ

نرده استیل بسیار بادوام

هنگام استفاده از نرده های دستی، استفاده از یک ماده محکم و بادوام است که ایمنی و ماندگاری لازم را فراهم می‌کند. نرده های استیل ضد زنگ نسبت به سایر مواد (مانند چوب) قوی تر خواهد بود، زیرا از مقاومت کششی بالایی برخوردار است. همچنین مقاوم در برابر زنگ زدگی است و قادر به تحمل انواع هوازدگی (مانند آفتاب گرم و تگرگ) است.
 
نرده استیل نگهداری آسان

و همچنین یکی از ساده ترین مواد برای حفظ، فولاد ضد زنگ از نظر زیبایی و زیبایی بسیار مطبوع است. با کشیدن پارچه تمیز، براق کننده آن براق می‌شود. اگر سنگ ریزه، گرد و غبار یا خاک به مشکل تبدیل شده است، فقط از یک پارچه مرطوب استفاده کنید تا آن را از بین ببرید. این فلز همچنین به مرور زمان پیچیده، خرد نمی شود، شکستگی یا خم می‌شود.

نرده استیل بسیار مقرون به صرفه

در مقایسه با مواد دیگر، فولاد ضد زنگ در واقع بسیار مقرون به صرفه است. شما در واقع می‌توانید در دراز مدت صرفه جویی کنید، زیرا برجسته کننده نیازی به اتمام دوره ای ندارد - حتی اگر در معرض برف، باران یا گرما قرار بگیرید، نرده ظاهر خود را حفظ می‌کند. این فلز برای افرادی که به دنبال راه حل صرفه جویی در هزینه طولانی مدت هستند، گزینه ای ایده آل است.

نرده استیل از نظر زیبایی شناسی

متوجه شده ایم که این نوع از جذابیت ها به ویژه در خانه های مدرن و معاصر بسیار محبوب است، زیرا ظاهری براق و مینیمالیستی ارائه می‌دهد. همچنین می‌توان آن را با مواد دیگر (مانند شیشه و سیم) ترکیب کرد بدون اینکه طراحی کلی بیش از حد شلوغ شود. با وجود بسیاری از خانه هایی که قبلاً از این فلز استفاده می‌کنند، نمی‌توانید این زیبایی را انکار کنید.

نرده استیل تنوع طراحی ها

یک مزیت نهایی در انتخاب استیل ضدزنگ این است که می‌توانید بر اساس دکوراسیون داخلی و خارجی خود، طیف گسترده ای از طرح ها را انتخاب کنید. نرده های گرد و مربع هر موضوعی را که برای خانه خود انتخاب کرده اید تکمیل می‌کند - از نمونه ها استفاده کنید تا ببینید چه شکل و قطر بالشتک به بهترین وجه تکمیل کننده دکوراسیون شما خواهد بود. نرده استیل بهترین موردی است که می‌توانید برای منزل و محل کار خود انتخاب کنید.

نظر شما:

مقالات مرتبط