محصولات نرده آلومینیومی

۱

تیر

محصولات نرده آلومینیومی

۱۳۹۹/۴/۱ نرده آلومینیومی

استانداردسازی نرده آلومینیومی این روزها سر و صدای زیادی کرده است. بسیاری از افراد متخصص معتقد هستند که نرده آلومینیومی نیاز به تغییراتی است که برخی از آن ها نیز به نتیجه رسیده و خوشبختانه این محصول امروزه دستخوش تغییراتی است و توانسته در صنعت ساختمان سازی جایگاه خوبی داشته باشد. مزایای نرده آلومینیومی بر اساس نیاز مشتری ارزیابی می‌شود و در نهایت محصول دارای موقعیت مخصوصی است. مقاومت بالایی که آلیاژ نرده آلومینیومی در برابر عوامل محیطی دارد سبب شده تا اشعه های زیان بار خورشید را کمتر زیر سوال ببرد. تمایل اکسید شدن این محصول در برابر سایر محصولات کمتر است. در تولید نرده آلومینیومی از فرآیند آنودایز شدن آلومینیوم استفاده شده است و لایه اکسید محافظت کننده برای این محصول در شرایط معین سبب می‌شود تا جریان برق در حمام اسید سولفوریک 20 درصد ایحاد شود و در نهایت لایه هایی روی آلیاژ را بپوشاند و مقاومت بالایی را در بر بگیرد. عمری که آلومینیوم دارد 5 برابر بیشتر از بقیه آلیاژها محسوب می شود و خوشبختانه قابلیت بازیافت نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

ترکیب نرده آلومینیومی و ایجاد کیفیت

همانطور که در بخش ابتدایی مقاله اشاره شد عمر آلومینیوم 5 برابر بیشتر از سایر آلیاژها بوده و خاصیت بازیافت این محصول نیز تایید شده است. طرح و رنگ محصول زیاد است و می‌تواند در مدل های متنوعی ارزیابی شود. این محصول نیاز به رنگ کاری یا جوشکاری ندارد و فضای ضد خش برای آن ارزیابی می‌شود به طوری که خمیدگی و خوردگی را به حداقل می‌رساند.

قیمت ارزان نرده آلومینیومی یکی از دلایل بسیار مهم انتخاب آن است. طیف رنگی مورد استفاده برای نرده آلومینیومی نامحدمود است و این رویکرد سبب می‌شود طراحی آن در هزاران شکل مورد ارزیابی قرار بگیرد. یکنواختی محصول نیز سبب شده تا اتصال و ترکیب آن روتین باشد. ترکیب نرده آلومینیومی با پروفیل های مخصوص سبب می‌شود که محصول نهایی زیبا باشد. ابزار برش آلومینیوم مانند سایر ابزار آلیاژها و موتور واتر جت ها طراحی شده است و امکان برش قوی و همینطور حفظ ظرافت مورد نیاز را فراهم می سازد. با انتخاب نرده آلومینیومی شما یکبار هزینه می کنید و برای همیشه کیفیت و زیبایی را به خود هدیه می‌دهید. این محصول پوسته پوسته نمی‌شود و با تمیز کاری به سادگی جلوه خود را خواهد داشت. نرده ساختمانی سال ها مورد نگهداری قرار می‌گیرد و در صورتی که با نورپردازی همراه باشد می‌تواند یک انتخاب بی نظیر و ارزشمند باشد.

نرده آلومینیومی سیلوری

سیلور یک المان لوکس در دکوراتیو مدرن محسوب می‌شود. سیلور طراحی بسیار زیبایی دارد و راحتی در نگهداری و عدم تغییر شکل و تنوع این محصول سبب می‌شود که طراحی و اجرای آن نیز آسانتر باشد. نرده آلومینیومی سیلور به سادگی با رنگ های دیگر ترکیب می‌شود و جلوه ای بسیار لوکس به خود می‌گیرد. ین محصول یک سطح است و جلای نقره ای ویژه ای دارد. طراحی نرده آلومینیومی سیلوری به صورت کمانی یا قوس دار نیز اجرا می‌شود و می‌تواند فرم دهی مخصوصی داشته باشد. فضای قوس دار برای نرده آلومینیومی این روزها اهمیت زیادی دارد. از سوی دیگر این قوس بدون از بین رفتن استحکام و دوام اولیه آن صورت می گیرد و خود نرده نقره ای آلومینیومی با تلفیق قطعات دکوراتیوی طلایی بررسی می‌شود. موقعیت لوکس این محصول برای راه پله ها می تواند ارزیابی مخصوصی داشته باشد.

طول عمر نرده آلومینیوم سیلور بسیار بالا بوده و دچار پوسیدگی نمی‌شود. طول عمر نرده آلومینیومی بسیار بالا است و دچار پوسیدگی نمی شود. اغلب نرده آلومینیومی به صورت لوله ای بوده و از لوله هایی به جنس آلومینیوم به قطر 50 میلیمتر هستند که در واقع برای دستگیره ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از لوله هایی به قطر 16 و 19 میلیمتر نیز استفاده می شود که ردیف عمودی و افقی برای اجرای آن در نظر گرفته می‌شود. یک سری گاردهای محافظ و همینطور ستون های عمودی نیز برای نرده آلومینیومی استفاده می‌شود که نقش اصلی آن پایه های نگهدارنده بوده و سبب می‌شود که قطعات دیگر نیز به محصول نهایی متصل شود. نرده آلومینیومی سیلوری می‌تواند با سایر قطعات ترکیب شود.

نرده آلومینیومی طلایی

تولید نرده آلومینیومی اغلب به صورت گرد لوله و یا چهارگوش است و تولید آن در سال های اخیر به معماری خلوه خاصی بخشیده است. جلوه و زیبایی ذاتی که نرده آلومینیومی طلایی دارد سبب می شود که مهندسان و ساختمان سازان زیادی را وارد میدان نماید. در واقع ماده ای که در تولید نرده آلومینیومی طلایی استفاده می شود سبب می شود رنگ طلایی منعکس شود و در نهایت این محصول قیمت مناسبی نیز دارد. وقتی صحبت از نرده آلومینیومی طلایی است در واقع یک فرآیند رنگ آمیزی و انودایزینگ صورت می‌گیرد که در واقع یک طلای ارزان قیمت را فراهم می‌سازد. این محصول وزن سبکی دارد و مقاومت آن در برابر پوسیدگی و فشار خوب است و تغییر رنگ صورت نمی‌گیرد به طوری که فضایی لوکس و شیک را برای نمای داخلی و خارجی ساختمان در نظر می‌گیرد. نرده آلومینیومی با رنگ طلایی با هدف طراحی داخلی لوکس و اشرافی فراهم شده است. رنگ به کار رفته در این محصول برای سال های طولانی ماندگار است.

نرده آلومینیومی برنزی

نرده آلومینیومی برنزی به دلیل رنگ ویژه ای که دارد برای فضای روشن بسیار مدرن است و خوشبختانه رنگ مخصوصی که برای این مدل استفاده می‌شود سبب تمایز آن با سایر محصولات مشابه می‌شود. نرده آلومینیومی برنزی برای ساختمان های لوکس مثل هتل و ویلاها مورد استفاده قرار می‌گیرد و استحکام زیادی دارد و می‌تواند جلوه ای بی نظیر به فضا ببخشد. نرده آلومینیومی در مدل های پلکسی گلاس و همینطور مدل چوب نیز دیده می‌شود که دارای فضایی تزئینی بوده و می‌تواند رنگ بندی متنوعی را در نظر بگیرد این محصولات اغلب جنبه فانتزی دارد و از قیمت بالاتری برخوردار هستن از سوی دیگر نرده آلومینیومی طرح چوب یک فضای سنتی بسیار جالب ایجاد می کند و بازسازی آن نیز بسیار مشخص و قابل قبول است.

نظر شما:

مقالات مرتبط