قیمت روز نرده استیل

۲۸

مهر

قیمت روز نرده استیل

۱۳۹۹/۷/۲۸ نرده استیل

نرده استیل با استانداردهای معین خود برای بخش های مختلف منازل مسکونی و سایر بخش ها استفاده می‌شود. اجرای نرده استیل به صورتی است که هم زیبایی را در بر بگیرد و هم از بابت امنیت در شرایط خوبی باشد. به این ترتیب در ساختمان سازی های امروزه اجرای نرده استیل بسیار مهم است. در این مقاله دوست داریم قیمت روز نرده استیل را بر اساس ساختار مولکولی و متریال آن ارزیابی کنیم. مشخص است که وزن نرده استیل به نسبت نرده های سنتی کمتر است و این موضوع سبب شده تا طرفداران زیادی داشته باشد.

قیمت نرده استیل

نرده استیل بر اساس کیفیت جنس دسته بندی می‌شود و این موضوع بر روی کاهش یا افزایش قیمت نقش بسیار مهمی دارد. مقلاً همه ما می‌دانیم که نرده استیل 304 از محصولاتی است که به نسبت سایر موادهای موجود در بازار هم کیفیت بیشتری دارد و هم در قالب های ضد زنگ و درجه یک شناخته شده است. استیل درجه یک به کار رفته در مدل 304 به صورتی است که می‌تواند برای پروژه های زیادی استفاده شود و خوشبختانه اجرای آن نیز تا حد زیادی موفق ظاهر شده است. این مدل از محصولات در مراکز همه استان ها با کیفیت بالایی عرضه می شود و اعتماد مشتریان را به همراه داشته باشید.

نرده استیل بر اساس عوامل زیر قیمت گذاری می‌شود:

یکی از مهمترین عوامل قیمت گذاری برای نرده های استیل، نوع متریالی است که در آن استفاده می‌شود. متریال ها با هم متفاوت هستند، برخی نیاز به ریزه کاری های گسترده ای دارند و برخی دیگر به صورتی طراحی شده اند که می‌تواند برای مناطق مختلفی استفاده شود.

موضوع دیگر متر طول نرده است که مشخص است هرچه طول بیشتری داشته باشد از نظر قیمت گذاری در شرایط بهتری قرار می گیرد البته که وضعیت نرده ها به شکلی طراحی شده است که طول آن قابل تغییر است. طراحی که برای پایه ها استفاده می‌شود در قیمت نهایی آن بسیار تاثیرگذار است. یراق آلات نرده به طور کلی می تواند ساختار متفاوتی داشته باشد بنابراین نوع اتصالات و یراق آلات نیز در قیمت گذاری تاثیرات زیادی دارند. در قیمت روز نرده استیل مواردی اعم از هزینه انتقال بار و متریال اجرای نرده به محل پروژه نیز لحاظ می شود که موضوع بسیار مهمی بوده و می‌تواند نتیجه بخش باشد. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد مدل و قیمتی که برای نرده ها مدنظر قرار می گیرد به صورت چند بخشی بوده و برخی از نرده ها از نظر مبنای متر طول می توانند متفاوت به نظر برسند.

قیمت نرده استیل 304

نوع استیل به کار رفته در نرده استیل از نظر کیفیت و مقاومت استیل اهمیت زیادی دارد. مثلاً استیل در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ ارزیابی می شود همینطور یک سری بررسی ها صورت می‌گیرد که آیا نحوه نصب گاردها بین پایه های نرده می تواند آسان باشد و یا نیاز به ابزارهای خاص است که بخشی از قیمت را در بر می‌گیرد. وضعیت مقاومت و استحکامی که برای نرده ها در نظر گرفته می‌شود از دیگر موارد پر اهمیت محسوب می‌شود. یک سری اتصالات نرده استیل در برابر فشار و کشش نیز وجود دارد که همه این موارد بخشی از قیمت را مشخص می‌سازد.

برای محاسبه قیمت نرده استیل 304 عوامل دیگری اعم از شکل ظاهری پایه ها و ارتفاع تمام شده برای نرده نیز بررسی می شود و به نوعی وضعیت چیدمان نرده و گارد های امنیتی و لوله های افقی و عمودی همگی بخش مهمی از قیمت هستند. در لیست قیمت گذاری یک محصول می بایست همه موارد یاد شده به شکل روتین بررسی شود. دقت کنید که در مقایسه نرده استیل بسیار مهم است که بتوانید یک سری اصول دقیق اطلاعاتی را بررسی کنید. نرده های استیل به زبانیی و مردنی فضای داخلی بسیار کمک می کنند از این رو مدل های جدید و بسیار متنوعی را پوشش می‌دهند که هم نیاز به سطح ظاهری خوبی دارد و هم می‌تواند با دوام به نظر برسد. این محصولات در راه پله و بالکن ها نیز اجرا می‌شود که بر اساس نوع اجرا می تواند نرخ گذاری شود.

نرده استیل در برابر خوردگی و زنگ زدگی برای مکان های مختلف اجرا می‌شود و به نوعی رویکرد رطوبت مقاومتی بالا را شامل می‌شود. در طراحی نرده استیل 304 استاندارد 8 درصد نیکل وجود دارد و همینطور 10 درصد نیز کروم به آن اضافه شده است که سبب می شود مقاومت بیشتری به نسبت مدل 201 داشته باشد.

نرده استیل 304 در همه شرایط آب و هوایی اجرا می شود و به نوعی با تغییرات آب و هوایی تغییر نمی کند و در واقع ضد زنگ است.

قیمت نرده استیل 304 بالاتر از سایر متریال های مشابه است. به هر صورت این موضوع به دلیل کیفیت بالای ساخت محسوب بوده و سازنده به واسطه آن می تواند در بازار سود بیشتری داشته باشد.

قیمت نرده استیل 304 برای راه پله ها به نسبت تراس ها و بالکن ها متفاوت است و این اختلاف قیمت می تواند بخشی از کیفیت کار را شامل شود. البته کم و زیاد شدن اتصالات و لوله ها به صورتی است که سبب می شود اجرای نرده استیل آسانتر به نظر برسد.

قیمت نرده استیل بالکن

بالکن و تراس بخش مهم برای هر ساختمانی محسوب می شود. در واقع تراس بخشی از ساختمان است ک برای ورود هوا و نور به داخل ساختمان گزینه خوبی محسوب می شود اما اگر حفاظ به درستی نصب نشود، یک مکان خطرساز خواهد بود. دقت کنید که گاه سبب می شود که ورود سارقان به فضای داخل منزل نیز صورت بگیرد و این موضوع کار را بسیار دشوار می کند. از سوی دیگر نیاز است که حفاظ استیل برای بالکن و تراس طراحی شود.

نرده استیل بالکن امنیت و دوام بالایی دارد و به نوعی سبب می شود که برای فشارهای بیرونی تحمل زیادی در نظر گرفته شود. یکی از اولین انتخاب هایی که برای نرده بالکن ارزیابی می شود نیز همین مورد است.

قیمت نرده استیل بالکن بر اساس واحد متر طول محاسبه شده و در صورتی که ارتفاع نرده تراس بیشتر از یک اندازه معین باشد نیاز است که نحوه تعیین هزینه آن بر اساس متر مربع صورت بگیرد.

استیل یک فولاد سخت و ضد زنگ محسوب می شود و قالب با آهن و 10 درصد کروم ترکیب شده است. در چنین شرایطی بسیار مهم است که شکل پایه و کیفیت اتصالات نرده استیل ارزیابی شده است و بر روی قیمت نرده تاثیر می گذارد. از سوی دیگر اجرای دقیق و سریع نرده ایمن استیل می تواند بر اساس یراق آلات درجه یک به صورت روتین پیش بینی شود.

قیمت نرده استیل راه پله

نرده استیل مخصوص راه پله با هدف ایجاد یک حصار یا دیوار طراحی می شود و به نوعی یک فضای امنیتی را ایجاد می کند که سبب می شود تردد به آسانی صورت بگیرد و همینطور سقوط کاهش یابد از این رو بسیار مهم است که در طراحی این مدل از نرده ها دقت لازم مبذول شود. وقتی قرار است از نرده برای راه پله ها استفاده شده است می بایست شیب پرت شدن از طبقات بر روی سنگ کف پله بررسی شود از سوی دیگر نیاز است که محاسباتی در خصوص دیوارهای کناری راه پله نیز صورت بگیرد. در بین انواع مدل های نرده راه پله، جنس استیل هم از نظر زیبایی همه پسند است و هم استحکام بیشتری ایجاد می کند و زیبایی ظاهری انن بسیار زیاد است.

به طور کلی آلیاژی که برای این محصول استفاده می شود بر اساس جنس استیل و آلومینیوم بوده و البته که رای نمای بیرونی و دکوراسیون داخل ساختمان به صورت ترکیبی از شیشه و استیل اجرا می شود. دقت کنید که نرده استیل یک نوع تکیه گاه محسوب می شود و ایمنی لازم برای تردد افراد را مشخص می سازد. البته که ایمنی و راحتی در دیواره یا کف پله ها به واسطه یراق آلات و دیوارهای ساختمانی بررسی می شود. قیمت نرده راه پله با توجه به نوع آلیاژ نرده و کیفیت اتصالات آن محاسبه می شود. قیمت نرده راه پله بر اساس استیل درجه یک و دو تعیین می شود. مثلاً قیمت نرده استیل 201 از نوع 304 ارزانتر است.
قیمت نرده استیل مخصوص راه پله بر مبنای طول متراژ و کیفیت استیل ارزیابی می شود. اتصالات به کار رفته برای نرده های استیل نیز در خصوص جنس و ارتفاعی که دارد ارزیابی می شود. پایه های نرده استیل و یک سری رویکرد مشخص آن پیش بینی شده است. از یاد نبرید که واقعیت نرده های استیل و نوع استیل سازه پیش بینی می شود. قیمت نرده استیل برای راه پله معمولاً کمی گران است چون هم نیاز به اجرای درست بر روی دیوار دارد و هم در پروسه اجرا باید هر بخش آن متفاوت از بخش دیگر ارزیابی شود. طول و ارتفاع نرده نیز می تواند کم و زیاد شود. ترکیب نرده استیل و شیشه از دیگر موارد زیبا است که سبب می شود، موقعیت اجرا قابل قبول تر باشد و سیاست های قیمت گذاری آن را نیز در بر می گیرد و نتیجه بخش است.

نظر شما:

مقالات مرتبط