فضای داخلی مدرن با نرده شیشه ای

۱۴

خرداد

فضای داخلی مدرن با نرده شیشه ای

۱۳۹۹/۳/۱۴ نرده شیشه ای

نرده های شیشه ای تمیز و واضح هستند و گزینه ای عالی برای مشتریانی که می خواهند نرده های معماری را از نظر ایمنی در اختیار شما قرار دهند اما نمی خواهند منظره زیبایی را خراب کنند. نرده های شیشه ای عملی هستند و یک راه عالی برای ایجاد ظاهری براق و مدرن و در عین حال دریافت چندین مزیت عالی ارائه می دهند. بیایید نگاهی به آنها بیاندازیم.

نرده شیشه ای ترکیبی مدرن

مقرون به صرفه

نرده های شیشه ای نه تنها جذاب هستند؛ آنها همچنین در مقایسه با گزینه های دیگر کاملاً مقرون به صرفه هستند. یک بخش 5 فوت شیشه ای 3/8 اینچی به طور معمول حدود 240 دلار قیمت دارد. اگر بودجه تنگی دارید ، می توانید شیشه 1/4 اینچی را خریداری کنید ، زیرا تمایل دارد که بسیار ارزان تر باشد. با این حال ، به خاطر داشته باشید که استاندارد برای ایمنی شیشه 1/2 اینچی است ، بنابراین شیشه 1/4 اینچی ممکن است خیلی نازک باشد و ممکن است به کدهای ساختمان محلی رعایت نشود ، بنابراین حتما تحقیق خود را انجام دهید.

نصب آسان

نرده های عرشه شیشه ای نیز به راحتی نصب می شوند. این می تواند یک پروژه DIY عالی باشد. البته ، همیشه می توانید یک حرفه ای را برای رسیدگی به کار استخدام کنید.

نماهای بدون مانع

اگر از یک فضای داخلی یا بالکن زیبا با منظره ای عالی از یک منظره خیره کننده شهری ، یک دریاچه زیبا و یا کوه های بکر برخوردار هستید ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید اینست که مانع از منظره سیستم های نرده معماری شوید . به همین دلیل نرده های شیشه ای عالی هستند.

طراحی خود را بسازید

نرده های شیشه ای انتخاب بسیار گسترده تری از گزینه های طراحی نسبت به سایر انواع نرده دارند ، که باعث می شود سفارشی کردن آنها برای تکمیل زیبایی شناسی منزل یا شغل شما راحت تر شود. به عنوان مثال ، برای حفظ حریم خصوصی بیشتر می توانید نرده های شیشه ای خود را با شیشه های یخ زده سفارشی کنید. برای درک بهتر از امکانات طراحی ، به گزینه های مختلف نرده شیشه ای ما نگاهی بیندازید.

تعمیر و نگهداری آسان در مقابل سیستم چوب

نرده های شیشه ای بسیار محکم و بادوام هستند ، به این معنی که با حداقل تعمیر و نگهداری آنها مدت زمانی طولانی دوام خواهند آورد. بر خلاف گزینه های نرده های چوبی ، نرده های شیشه ای نیازی به رنگ آمیزی یا اتمام مداوم ندارند. این امر به ویژه از نظر قرار دادن نرده ها در فضای بیرون از آن بسیار سودمند است ، زیرا این نرده ها به طور مداوم در معرض عناصر از جمله خورشید ، باد و آب قرار می گیرند.

نرده های شیشه ای همچنین تمایل به پوشیدن بهتر از نرده های چوبی دارند ، که می تواند مستعد ترک خوردن باشد ، به خصوص در آب و هوایی با نوسانات شدید دما. چوب در گرمای شدید زمستان و گرمای شدید تابستان تمایل به ترک خوردگی دارد. اما نرده های شیشه ای مستعد ترک خوردگی نیستند و در معرض آب دچار خوردگی نمی شوند. تقریباً تمام آنچه شما برای حفظ نرده های شیشه ای باید انجام دهید ، تمیز کردن آنها به طور مرتب با یک جوراب آب ، صابون و آب است.

طراحی اولترامودرن با حداقل مانع از دید بینایی. سیستم نرده ای محکم که باعث ایجاد دیدنی از پانل های شیشه ای شناور و خطوط استیل ضد زنگ می شود. طراحی های ما دارای پست های گرد استیل ضد زنگ با زین هایی است که به ریلی استیل یا چوبی که در بالای آن قرار دارد و میله های شیشه ای چسبیده به پست ها وصل شده است. با مجموعه ای از تقسیم کننده غرفه ها و ریل های نگهبان در برنج و شیشه. گیره های برنجی این شانس شما برای ایجاد نرده های شیشه ای با حق بیمه در عین حال مقرون به صرفه با طراحی حداقلی ، کیفیت حداکثر و نماهای بی نظیر است.

امکانات نرده شیشه ای

سیستم شیشه ای مدرن شیشه ای ارائه شده در 2 ارتفاع پست ضد زنگ استاندارد - 36 "یا 42" ، با کلیپ هایی برای شیشه های 1/2 "یا 3/8" با زین قابل حمل ثابت / قابل تنظیم برای قسمتهای مستقیم و پله.

کاملاً ساختگی ، آماده نصب با کفپوش / فاسیا نصب و گزینه های پروفایل کلیپ مربع / گرد.

استین ساتن برس استحکام بالا 316 اجزای استیل ضد زنگ با اتصالات خالی.

برنجی و شیشه ای کرومی جلا دهنده برای کلیه برنامه های تقسیم ریلی و غرفه نگهبان.

ملاقات و فراتر از الزامات کد ساختمان ، و به طور کلی عالی و کم نگهداری است.

شیشه باعث ایجاد توهم فضای بیشتر می شود

یکی از اصلی ترین دلایلی که امروزه عناصر شیشه ای در طراحی منزل بسیار محبوب هستند این است که به ایجاد توهم فضای بیشتری در ساختمان کمک می کند. این خصوصاً در مورد صحیح بودن balustrade درست از طریق شیشه صادق است. توهم فضای بیشتر باعث می شود منطقه حتی بزرگتر از حد واقعی ظاهر شود ، چیزی که با استفاده از گزینه های فلز ، کروم یا آهن قابل دستیابی نیست.

با استفاده از یک شیشه، شیشه ای برای پله ها یا مناطق مرتفع ، درست مانند صفحه نمایش دوش شیشه ای یا درب شیشه ای ، شما می توانید از یک مرز شفاف لذت ببرید ، فضایی باز ، تازه و گسترده تر ایجاد کنید.

شیشه باعث مسدود شدن نور نمی شود

نرده های شیشه ای بسیار محبوب هستند زیرا این مزیت را دارند که نور را در یک ساختمان مسدود نمی کنند. نرده های شیشه ای باعث می شوند تا نور از بین برود ، باعث افزایش حضور نور خورشید و همچنین در ایجاد فضای هوای باز و هوایی در محیط داخلی شود.

یک درخشش شیشه ای که مطابق با ویندوز نصب شده است ، یک فضای داخلی بسیار مدرن و تقریباً ذاتی ایجاد می کند ، زیرا نور طبیعی مجاز است بر خلاف نرده های سنتی و مرزهایی که نور را مسدود می کند ، آزادانه در فضا جریان یابد.

شیشه برای فضای داخلی مدرن ایده آل است

یکی از مهمترین مزایای نصب بالستیک های شیشه ای ، امکان افزودن لمس آن با ظرافت مدرن به هر ساختاری است که در آن قرار گرفته باشد. این کار همچنین در هنگام برنامه ریزی برای فروش خانه خود برای شما مفید خواهد بود زیرا در طول زمان مبلغ خوبی دریافت خواهید کرد فروش مجدد این نوع از زیباسازی خانه خریداران زیادی را نیز به خود جلب می کند.

نظر شما:

مقالات مرتبط