طراحی استاندارد ابعاد نرده چوبی

۲۳

اردیبهشت

طراحی استاندارد ابعاد نرده چوبی

۱۳۹۹/۲/۲۳ نرده چوبی

با گزینه های بسیار زیادی برای نرده، چگونه می‌دانید مکان مورد نظر شما مناسب کدام یک است؟ آهن، وینیل و زنجیره پیوند همه گزینه های محبوب نرده هستند، اما نرده چوب از مدت ها پیش مورد علاقه صاحبان خانه بوده است. از آنجا که نرده چوبی تقریباً به هر قد و ابعاد قابل برش است و هر رنگی رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی می‌شود، به راحتی می‌توانید آن را با دکوراسیون منزل خود تطبیق دهید و گزینه مناسبی برای حصار سنتی سفید است که همیشه در اطراف خود خواسته اید. علاوه بر اینکه گزینه حصارکشی زیبایی است، در اینجا 4 مزیت دیگر از نرده چوبی ارائه شده است.

نرده چوبی مقرون به صرفه

محصولات نرده چوبی یکی از مقرون به صرفه ترین موادی است که می‌توانید برای حصار خریداری کنید. گزینه های دیگر مانند آهن فروشی برای تولید و نصب گران تر است. از آنجا که چوب یک منبع طبیعی و فراوان است، قیمت آن پایین است.

نرده چوبی بادوام

اگر به دنبال حصار بلند مدت زرق و برق دار هستید، به چوب فکر کنید. با نصب حرفه ای نرده های چوبی، می‌توانید چندین دهه با مراقبت و نگهداری مناسب دوام بیاورید. این نوع نرده سرمایه گذاری خوبی برای ملک شما است.

نرده چوبی قابل تنظیم

نرده چوبی را می‌توان به هر رنگی رنگ آمیزی کرد و در هر سایه ای که دوست دارید رنگ آمیزی شود. این کار باعث می‌شود اطمینان حاصل شود که حصار با سایر سازه های موجود در ملک شما مطابقت دارد.

ارزش ملک را افزایش دهید

نرده چوبی بیشتر از افزایش جذابیت منزل شما باعث افزایش ارزش ملک آن نیز می‌شود. نرده چوبی لوازم جانبی بسیاری است که خریداران خانه دوست دارند و اگر یکی از آن ها را در زمان فروش یا فروش وقت خود داشته باشید، می‌تواند خانه شما را از این رقابت جدا کند.

در انتخاب بین انواع نرده های چوبی، توانایی سازگاری آن ها را با سبک خانه و سبک طراحی منظره خود در نظر بگیرید:

نرده های چوبی شکاف دار و سایر طرح های نرده چوبی که توسط پست ها و ریل های ناهموار و ناهموار مشخص شده اند از دیرباز مورد علاقه های شما قرار گرفته است:

خانه هایی به سبک رنچ

طراحی چشم انداز با موضوع جنوب غربی (ایالات متحده)

نرده به سبک پیکت مناسب به نظر می رسد:

خانه های به سبک کلبه

عملکرد نرده چوبی

شرایط ویژه ای وجود دارد که نرده های چوبی با وجود زیبایی آن ها، ممکن است بهترین انتخاب برای نرده نباشد. به عنوان مثال، بعنوان مثال، صاحب خانه ای در بازار نرده باید حیوانات خود را در حیاط نگه دارد - به عنوان مثال، سگ ها. در این حالت، نرده های برقی ممکن است جواب دهند. برای مثال، مواردی وجود دارد که حیوانات را از حیاط خارج می‌کنند. انواع مختلفی از نرده آهو در خدمت این عملکرد است.

امنیت یکی دیگر از عملکردهای عملی است که بسیاری از صاحبان خانه از نرده خواستارند، تابعی که نرده فلزی از نرده های چوبی برتری دارد.

نرده های چوبی انتخابی عالی برای نرده های حریم خصوصی هستند، هر چند از نظر موانع سر و صدایی یا موانع دید. همراه با گربه های وینیل کپی، برخی از جذاب ترین گزینه های نرده را در دسترس شما قرار می دهند که نگرانی اصلی شما ایجاد پناهگاه حیاط خلوت است.

سبک stockade نمونه ای از طراحی حصار چوبی را ارائه می‌دهد که می‌تواند یک مانع بصری محکم بین حیاط شما و همسایگان خود داشته باشد و در نتیجه تقریباً به حریم شخصی برسد. در حالی که کارهای سنگ تراشی مانند آجر می توانند همین کار را انجام دهند ، هزینه آن بسیار بیشتر از حصار چوبی است.

برخی دیگر ترجیح می‌دهند برای حفظ حریم خصوصی، انتخاب سبک هایی با هوای معینی از آن‌ها، برای جلوگیری از محاصره کردن دنیای بیرونی. به عنوان مثال نرده بلند پیک، همانطور که می‌تواند نرده مشبک باشد ، می تواند حریم خصوصی جزئی را فراهم کند. یکی دیگر از تغییرات این سازش ایجاد صفحه حریم خصوصی با استفاده از بوته ها به جای نرده است.

یکی از عوامل انتخاب انواع مختلف نرده های چوبی، پتانسیل سازگاری آن ها با طرح چشم انداز شخص است. نرده های چوبی جامد می‌تواند زمینه های قانع کننده ای را برای گیاهان فراهم کند، در حالی که طرح های هوایی می توانند به عنوان پیش زمینه یا زمینه ای برای مرزهای گل باشند. در حالت ایده آل، نرده شما مطابق با سایر عناصر محوطه سازی کار خواهد کرد تا علاقه بصری قانع کننده ای را در طراحی منظره شما ایجاد کند.

از مواد مقاوم در برابر پوسیدگی استفاده کنید

نه فقط هر چوب برای نرده چوب انجام خواهد داد. در معرض عناصر همانطور که هست، نرده چوب باید از الوار مقاوم در برابر پوسیدگی باشد. به همین دلیل است که سدر یک ماده محبوب برای پروژه های در فضای باز است، همانطور که از چوب تحت فشار استفاده می‌شود. چوب نیز برای حفظ بهتر آن باید رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی شود.

البته ظاهراً بازی می‌شود، با فرض اینکه نرده مورد نظر برای عموم قابل رویت باشد. در مقایسه چوب سدر و الوار تحت فشار، اکثر مردم سدر را بر اساس ظاهر به تنهایی انتخاب می‌کنند. اما برای زیبایی خوب آن هزینه بیشتری می‌پردازید. چوب تحت فشار تحت فشار ارزان تر است. اما دومی نیز دارای اشکالاتی است (فراتر از مسائل ظاهری هنگام برش الوار تحت فشار، حتماً از دستکش کار، ماسک صورت و عینک استفاده کنید، زیرا این محصول یک چوب طبیعی نیست (حاوی مواد نگهدارنده مضر است که شما نمی‌خواهید جذب آن در بدن شوید

پست های چوبی به طور معمول از چوب 4 x 4 و حداقل 8 فوت طول دارند (به یاد داشته باشید که برخی از طول آن در زیر زمین خواهد بود. تابلوها به طور معمول 1.25 اینچ ضخامت 6 اینچ عرض دارند، با طول برای مطابقت با ارتفاع نرده چوب. ابعاد چوب برای ریل ها بسته به سبک نرده چوبی که انتخاب می‌کنید متفاوت است)در بعضی موارد شما قادر خواهید بود از همان چوب برای ریل ها که در تابلوها استفاده می‌کنید استفاده کنید.

نظر شما:

مقالات مرتبط