ضخامت استاندارد پنل نرده شیشه ای

۲۳

خرداد

ضخامت استاندارد پنل نرده شیشه ای

۱۳۹۹/۳/۲۳ نرده شیشه ای

هنگامی که قصد نصب نرده شیشه ای برای استخر را دارید، می‌بینید که گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. شما می‌توانید از بین ضخامت های مختلف شیشه (8/8/12 میلیمتر)، چه شیشه ای ایمنی، شیشه ای دما / سفت و غیره را انتخاب کنید، همچنین پنل نرده شیشه ای با اندازه متفاوت وجود دارد که از بین آن ها می‌توانید انتخاب کنید، که این امر بر هزینه نصب تأثیر می گذارد.

پنل های شیشه ای ضخیم تر و بزرگتر می‌توانند قوی تر باشند اما هزینه های بیشتری نیز دارند. به غیر از شیشه، شما همچنین باید درک کنید که از چه نوع سخت افزار و دروازه و غیره استفاده می شود. شما باید با پیمانکار صحبت کنید و اطمینان حاصل کنید که آن ها از تاسیسات با درجه بالا و مقاوم در برابر خوردگی استفاده می‌کنند، زیرا در نزدیکی آب قرار دارند. نرده شیشه ای یکی از بهترین انتخاباتی است که می‌توانید برای یک منزل لوکس داشته باشید برای یک ویلای مدرن که دارای شرایط مخصوصی است و البته که سطح زیبایی مخصوصی دارد. نرده شیشه ای دارای متریال بی نظیر است.

جوانب و مزایای نرده شیشه ای

هر نرده شیشه ای دارای جوانب مثبت و منفی است و متریال نرده شیشه ای فرقی با هم ندارد. نگاهی بیندازید که مزایا و معایب آن چیست:

طرفداران:

شیشه های بدون قاب مانع مشاهده نمی شود

از نظر زیبایی شناسی جذاب است

یک ظاهر طراحی شده مختلف و طراحی خانه را تکمیل می کند

آنها از دوام بالایی برخوردار هستند و قادر به تحمل تغییرات آب و هوایی به خوبی هستند

شیشه مقاوم در برابر خوردگی و ضد موریانه است

برای خانه های دارای کودک و حیوانات خانگی ایمن است ، زیرا آنها نمی توانند از بالای نرده محصور شوند

منفی:

نرده شیشه ای نسبت به موادی مانند چوب و فلز گران تر است.

شما باید مجبور شوید صفحات شیشه ای را به طور مرتب تمیز کنید تا اطمینان حاصل شود که در آنها لک و لبه وجود ندارد

آنها هیچگونه حریم خصوصی را ارائه نمی دهند

ضخامت نرده های شیشه ای

ضخامت نرده شیشه ای معمولاً در دسترس از 6mm-12mm است. با این حال، شما می‌توانید پانل های سفارشی سفارش دهید که ضخامت آن تا 18 میلی متر باشد. هنگامی که ما هر پروژه محصور سازی استخر شیشه ای را اجرا می کنیم، از این موارد استفاده می کنیم:

شیشه 10 میلی متر ضخامت برای تاسیسات نیمه فریم

شیشه های ضخامت 12 میلی متر و 18 میلی متر برای نصب و راه اندازی بدون قاب

همچنین می‌توانید پانل های شیشه ای 6mm-8mm را تهیه کنید ، اما ما توصیه نمی‌کنیم که از این موارد در نصب استفاده شود. آن ها قادر به مقاومت در برابر ضربه نیستند و نمی توانند بارهای باد زیادی را تحمل کنند. هرچه صفحه های شیشه ای ضخیم تر باشند، احتمال پاره شدن آنها در هوای باد و طوفان کمتر می‌شود

ارتفاع و عرض نرده شیشه ای برای استخر

به طور معمول ، نرده های استخر شیشه ای 1200 میلی متر ارتفاع دارند. بسته به ترجیحات و الزامات طراحی خاص شما، می‌تواند در عرض تابلوها تغییراتی ایجاد کند. به طور کلی ، پانل های حصار استخر شیشه ای نیمه فریم عرض 1600mm-1800mm دارند. در نصب های بدون قاب ، پانل ها ممکن است عرض 1800 mm-1900mm داشته باشند.

نرده شیشه ای با کیفیت بالا

صرفنظر از اینکه از کیفیت نرده شیشه ای استفاده می کنید ، اگر سخت افزار از کیفیت پایین برخوردار باشد ، این بر تمامیت سازه تأثیر می گذارد و طول عمر آن نیز کاهش می یابد. امروزه بیشتر مارپیچ های موجود در بازار از ریخته گری ساخته شده اند زیرا این گزینه ها بسیار مقرون به صرفه هستند. با این حال ، ما بسیار متعهد به حفظ استانداردهای کیفیت در کار خود هستیم و از طیف وسیعی از اتصالات پریمیوم که با استفاده از ماشینکاری CNC با دقت بالا تولید می شود ، استفاده می کنیم.

نرده شیشه ای قوام و دقت بیشتری را ارائه می دهد و محصول نهایی ظاهری کامل تر و ظریف تر دارد. این میله ها از نوار جعلی SS SS دریایی با درجه بالا 316L   ساخته شده اند و در قسمت های آینه / ساتن موجود است. بسته به نیازهای زیبایی و برنامه های کاربردی خود می‌توانید آن ها را انتخاب کنید.

نصب و راه اندازی هسته اصلی نرده شیشه ای

نصب با گیربکس های پایه هسته ای به دو روش قابل انجام است: (1) با حفر سوراخ در یک سطح موجود مانند بتن و سپس ایمن سازی گیره های موجود در محل با ریزه ، یا (2) با تعبیه گیره ها در بتن تازه، مانند در مثال ما نشان داده شده است

1. برای مشخص کردن مرکز نرده از یک خط گچ استفاده کنید.
2. محل بست را بر اساس طول کل نرده تعیین کنید.

3. سوراخ های مته اصلی برای گیره ها. اطمینان حاصل کنید که هیچ سیم کشی یا لوله ای زیرزمینی تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

4. ابتدا دو بیرونی گیره را تنظیم کنید، سپس یک خط رشته را محکم بین این گیره ها اجرا کنید. این خط رشته اطمینان حاصل می کند که خط گیره ها — و بنابراین خط تابلوهای شیشه ای straight صاف هستند و ارتفاع هر گیره به درستی تنظیم شده است.

5. گیره های در حال اتصال را در امتداد خط رشته با رشته محور در شکاف های گیره نصب کنید. گیره ها را در جای خود قرار داده و یا سیمان کنید و مطمئن شوید که آن ها به درستی تراز شوند، کاملاً عمودی باشند و در ارتفاع مناسب تنظیم شوند.

6. زنگ لباس را برای پنهان کردن انگور حلقه می کند.

7. فاصله های لاستیکی را در شکاف های گیره قرار دهید.

8. پانل های شیشه ای را درون شکاف ها، محافظت شده توسط فاصله دهنده های لاستیکی، قرار دهید.

9. صفحه شکاف فلزی را بین شکاف بست و فاصله بین لاستیک قرار دهید.

10. گیره ها را با آچار آلن محکم کنید و مواظب باشید که شیشه به فلز لمس نکند.

 

نظر شما:

مقالات مرتبط