شاخص های کیفیت نرده آلومینیومی

۲۵

اسفند

شاخص های کیفیت نرده آلومینیومی

۱۳۹۹/۱۲/۲۵ نرده آلومینیومی

ساخت منزل این روزها سخت شده است هزینه ها بالا بوده و کیفیت بیش از پیش اهمیت داده می‌شود. برای انتخاب نرده مخصوص راه پله اینکه چه جنسی انتخاب شود بسیار مهم است اما یک سری شایعات در خصوص نرده آلومینیومی وجود دارد که بهتر است همین حالا به آن‌ها پایان داده شود. یکی از این موارد اینکه این محصول از استحکام زیادی برخوردار نیست و دوام نرده آلومینیومی همیشه زیر سوال می‌رود اما این تصور اشتباه است دلیلش را عرض خواهیم کرد!

به نرده آلومینیومی شک نکنید!

برای تولید نرده آلومینیومی از لوله و پروفیل استفاده می‌شود برای تولید این محصول نیاز است که دقت و مهندسی کافی صورت بگیرد و البته که موقعیت نرده در برابر زنگ زدگی نیز بررسی می شود. بنابراین نرده آلومینیومی قبل از این به دست شما رسد تستس و آزمایش می شود و یک محصول با دوام و ضد زنگ در اختیار شما قرار می‌گیرد. بهتر است این شایعاتی که در خصوص رنگی بودن نرده آلومینیومی به معنی بی کیفیت بودن ان است را فراموش کنید. تنوع طرح و رنگ به مرور زمان و با استفاده از فناوری های روز دنیا برای هر محصولی مشاهده می شود و نرده آلومینیومی نیز در این قاعده قرار گرفته است با توجه به اهمیت نمای بیرونی و همینطور دکوراسیون های داخلی برای هر ساختمان مشخص است که تنوع نرده آلومینیومی نیز بیشتر از قبل شده و جلوه ای از زیبایی ها را به افراد هدیه می‌دهد مدرن بودن نرده آلومینیومی یکی از دلایل شاخص کیفیت نرده آلومینیومی محسوب می‌شود طراحی مدرن بخشی از هدف یک طراح است و هرچه طراح حرفه ای تر باشد موقعیت نرده آلومینیومی زیباتر خواهد بود. نرده آلومینیومی در سبک های طرح چوب، طرح طلایی، طرح نقره ای و همینطور برنزی ارزیابی و عرضه می‌شود و نرده آلومینیومی مشکی یکی از جدیدترین مواردی است که بازار تقاضای بالایی را در دست گرفته است.

متریال نرده آلومینیومی

نام دیگری که به نرده آلومینیومی داده می شود نرده های امنیتی است در واقع این محصولات به صورت دکوراتیو بسیار استفاده شده و اغلب آلومینیوم های 6060 و 6063 را نیز شامل می‌شود مشخص است که در فرآیند رنگ کاری لوله ها و پروفیل های مقاوم در برابر رطوبت و پوسیدگی ارزیابی می‌شوند. این محصول در جدیدترین عرضه خود توانسته سیر گسترده ای از سلیقه ها را شامل شود مشخص است که تنوع رنگ برای این محصول روز به روز رشد می کند تا راه پله ای زیبا و مدرن در اختیار مشتری قرار بگیرد. برای عرضه نرده آلومینیومی بر طبق فرآیند منظم و استاندارد از شمش هایی استفاده می شود که مقاومت بالایی دارند و به شکل پروفیل هستند این شمشم ها اغلب از ترکیب رنگ های متنوعی برخوردار هستند و به طور کلی تصور اینکه نرده آلومینیومی نرم و شکننده است اشتباه بوده و گذشت زمان سبب شده تا ایرادات وارد به این محصول تا حد زیادی کاهش یابد از یاد نبرید که کشش و فشار و ماندگاری و رنگ برای نرده آلومینیومی توسط جدیدترین لابراتورهای آزمایشی ارزیابی می‌شود و این محصول در مدل های خاصی ارزیابی می شود و اغلب دارای فضای منظمی است و در نهایت استاندارد به کار رفته برای این محصولات دقیق و قابل قبول است.

پروسه مهندسی نرده آلومینیومی

نرده آلومینیومی در واقع سیستم های جدید محافظتی راه پله و ووید هستند که تنوع طرح و رنگ را در یک پروسه دقیق و مهندسی ارزیابی می‌کنند این محصولات بر اساس افزایش مقاومت و ماندگاری که دارند دسته بندی می‌شوند آنودایزهای نرده آلومینیومی ثبات رنگ و مقاومت خوبی دارد و در برابر فرسایش های محیطی مانند رطوبت و گرما بهبود بخشیده می‌شود تنوع نرده آلومینیومی زیاد است و اجزا و قطعات در اشکال مختلف با هم ترکیب می‌شود. مشخص است که دیزاین هر ساختمان بر اساس نرده آلومینیومی می تواند هماهنگ سازی دقیقی داشته باشد نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها هر یک به واسطه نرده آلومینیومی رتبه بندی می‌شود. نرده آلومینیومی دیگر معایب نرده های قدیمی چوبی و اهنی و حتی سنگی را ندارد اصلاً نیازی به نگهداری مداوم و هزینه بر برای این محصول نبوده و موقعیت محصول در بهترین شرایط ارزیابی می‌شود هماهنگ سازی اجزای نرده آلومینیومی بر اساس سلیقه مشتری بررسی می‌شود. در پروسه مهندسی نرده آلومینیومی دقت ویژه ای به استحکام نرده آلومینیومی در برابر کشش و فشار و ضربه صورت می‌گیرد و هر نوع خطر شبیه سازی می‌شود. مقاومت بالا در برابر پوسیدگی با شرایط رطوبتی مختلف ارزیابی می‌شود و سرعت بالا در اجرای نرده نیز از دیگر مواردی است که پروسه مهندسی دقیقی را بررسی می‌کند. نظافت نرده آلومینیومی آسان است از سوی دیگر وزن این محصول درست در نظر گرفته می‌شود و سبکی وزن در عین سختی از خواص بی نظیر نرده آلومینیومی است و توانسته سخت ترین سلایق را به خود جذب نماید. عدم تغییر رنگ و مقاومت دائمی در برابر زنگ زدگی سبب شده تا در محیط مرطوب به خصوص شمال و جنوب کشور استقبال ویژه ای از نرده آلومینیومی شود از یاد نبرید که پروسه مهندسی نرده آلومینیومی بارها و بارها آزمایش می‌شود.

محاسیه قیمت نرده آلومینیومی

تعیین قیمت برای یک محصول کار ساده ای تیست در ابتدای امر باید صحبت بر اساس کیفیت قطعات و اتصالات نرده آلومینیومی صورت بگیرد به طوری که از قطعاتی که مواد اولیه بی کیفیت دارند هرگز استفاده نشود می بایست تست لازم میزان شکستگی در اجزای نرده ارزیابی شود مشخص است که مبنای قیمت گذاری برای نرده آلومینیومی بر اساس رویکرد راه پله ها و همینطور بالکن ها ارزیابی می‌شود تعداد لوله و پروفیل های به کار رفته برای نرده آلومینیومی بسیار مهم است این محصول دارای رنگ های متفاوتی است و برخی از رنگ ها قیمت بیشتری دارند مناسب ترین نرده آلومینیومی بر اساس موقعیت دقیق ساختمان بررسی می شود و قیمت منصفانه ای برای آن بررسی خواهد شد در سال های اخیر نرده آلومینیومی در بازارهای رقابتی ورود دقیق و درستی داشته است. شما می توانید مناسب ترین مدل نرده آلومینیومی را با شرایطی منصفانه خریداری کنید.

نظر شما:

مقالات مرتبط