سری های نرده آلومینیومی استاندارد

۱۹

اردیبهشت

سری های نرده آلومینیومی استاندارد

۱۳۹۹/۲/۱۹ نرده آلومینیومی

بسیاری از تنظیمات برای تأمین ایمنی و رعایت کد به نرده ها متکی هستند. آپارتمان ها، هتل ها، امکانات ورزشی، مشاغل و سایر موارد از سیستم های نرده آلومینیونی برتر استفاده می‌کنند تا به هر ساخت جدید یا بازسازی جدید لمس کنند. هر پروژه به صورت اختصاصی برای مشخصات پروژه ساخته شده است، به این معنی که هر تنظیم برای راه حل نرده آلومینیومی رسیده است.

نرده آلومینیومی بهترین کیفیت آلومینیوم را ارائه می‌دهد. اغلب اوقات، هوا و شرایط سخت دیگر نرده ها را به آزمایش می‌گذارند ... تست هایی که هر بار آلومینیوم می‌گذرد بدون اینکه بخواهید نرده های چوبی، پوسیده، شکافته یا پیچش را برطرف کنید، زمان بیشتری برای لذت بردن از پروژه تمام شده خود خواهید داشت!

نرده های آلومینیومی Series 9000 به مشتریان این امکان را می‌دهد تا از یک طراحی معتبر و مدرن و منحصر به فرد در صنعت لذت ببرند. هر سفارش به طور خاص متناسب با نیاز پروژه و مشتری، صرفه جویی در وقت و هزینه نصب می‌شود. هر طراحی از نرده های سری 9000 که از سوپرایور حمل شده است، الزامات ADA  ICC و OSHA را برآورده می‌کند.

سبک های مختلفی از نرده های سری 9000 وجود دارد. این موارد شامل نرده های 2 خط یا 3 خط و همچنین ویژگی های سفارشی اضافی در هر درخواست مشتری است. تمام سبک های ارائه شده را می‌توان در هر ارتفاع دلخواه نیز ساخت. اگر از گالری ما دیدن کردید، هیچ عکسی که متناسب با برنامه شما باشد، مشاهده نکنید، با ما تماس بگیرید تا ما بتوانیم به تکمیل پروژه رویایی شما کمک کنیم!

گزینه دیگر موجود، بخش های آماده است. این بخش های شش پا را می‌توان در صورت نیاز بر روی محل کار کاهش داد. با این بخش های آماده، کیفیت مشابه محصولات سفارشی را برای پروژه خاص خود بدست می‌آورید، اما با زمان سریع تر و کیفیت قابل قبول تر. آلومینیوم همچنین نرده های سنگین سری 9900 را ارائه می‌دهد. این سیستم ریلی دارای یک راه آهن و ریل های بزرگتر و در عین حال تمام مزایای ذکر شده در بالا را حفظ می‌کند. اندازه های گسترش یافته به موازات ظاهری طبیعی نرده های چوبی با خصوصیات بدون حفظ امتیاز از آلومینیوم است.

مناسب ترین استفاده برای:

مسکن چند خانواده (آپارتمان ها، آپارتمان ها، هتل ها)

مدارس و مؤسسات آموزشی

امکانات پزشکی

اقامت های یک خانواده

ورودی های دستی معلولین

ساختمان تجاری

با کدهای ساختمان زیر مطابقت دارد:

OSHA

ADA

ICC

نرده آلومینیوم با کد انحصاری سری 500

نرده های سری 500 را می توان در هر طول و ارتفاع برای متناسب با هر پروژه ای ساخت. گزینه های سفارشی سازی با 500 راه آهن بیشتر گسترش می‌یابد زیرا محصول شما می‌تواند به هر شعاع یا زاویه ای که ممکن است نیاز داشته باشید منحنی شود. این سفارشی سازی کامل همچنین به معنای جمع آوری نرده های شما در خانه است و روند نصب را ساده تر می‌کند.

تمام ریل ها و پست های برتر بصورت منحصر به فرد مجهز شده اند تا در مسافت های مداوم اجرا شوند تا بتوانند سیستمی ایجاد کنند که نه تنها قوی تر، بلکه از نظر زیبایی شناختی نیز لذت بخش تر و کاربردی تر باشد. ماهیت پیوسته لوله های لوله ای اجازه می‌دهد تا در صورت تمایل از یک سیستم محافظ به یک سیستم دستی استفاده شود. نرده های سری 500 حاوی امکان ترکیب با هر یک از سیستم های محافظ بیشمار آلومینیوم بسیار عالی به منظور ایجاد یک دسته کوچک موسیقی جاز سازگار با کد است.

بهترین استفاده برای:

مکان های شهری (تصفیه آب و فاضلاب)

تنظیمات صنعتی / ساخت

تجاری

ساختمان های چند خانواده - نرده

مدارس و مؤسسات آموزشی - هندریل

امکانات پزشکی

سالن های ورزشی

با کدهای ساختمان زیر مطابقت دارد:

OSHA

ICC

نرده های لوله پیک بر اساس مشخصات اندازه سایت کار ساخته می‌شوند. با داشتن طول، طول، سبک و رنگ به عنوان گزینه های سفارشی سازی، داشتن یک راه حل نرده منحصر به فرد در دسترس است.

بسیاری از گزینه های لوله آلومینیومی در بازار جوش داده می شوند یا از براکت های حجیم برای ترکیب بخش های نرده استفاده می‌کنند. از طرف دیگر، نرده های برقی لوله برتر، از بخش های ساخته شده از سفارشی ساخته شده استفاده می‌کند تا همه نرده ها را به طول پیوسته اجرا کنید، بدون علائم جوش ناخوشایند و یا براکت های بزرگ پیدا شود. یک سازه قوی و سازگار با کد به همراه یک طراحی مداوم، یک محصول نهایی را ایجاد می‌کند که ترکیبی بی نظیر از دوام و زیبا است.

بسیاری از اماکن عمومی از جمله مدارس، کلیساها و میادین ورزشی از نرده های لوله ای استفاده می‌کنند. هر پروژه ساخته شده است که در برابر ترافیک زیاد و سوء استفاده از این نوع مکان ها محکم ایستاده است. این محیط ها اغلب دارای پله ها یا رمپ هایی هستند که می توانند با استفاده از نرده های لوله ای محافظت شوند در حالی که مشبک لوله سازگار برای سفر ایمن توسط همه کاربران متصل است!

بهترین استفاده برای:

مکان های تجاری (رستوران ها ، مشاغل)

ساختمان های چند خانواده

مدارس و مؤسسات آموزشی

امکانات پزشکی

کلیساها

با کدهای ساختمان زیر مطابقت دارد:

OSHA

ICC

جنس نرده آلومینیومی مخصوص

لوله ای یک راه حل یکپارچه برای پروژه ای است که در آن منظره های زیبایی حفظ شود. کابل ها بدون تخریب استانداردهای ایمنی طاقت فرسا تنظیم شده توسط سوپر آلومینیوم امکان نمایش فوق العاده را فراهم می‌کنند. نرده های کابل لوله ای این امر را بدون خراب کردن یک طراحی زیبا مدیریت می‌کند.

سفارشی سازی یکی از ویژگی های اصلی نرده کابل لوله است. هر ارتفاع یا طول مورد نظر برای پروژه شما می تواند توسط تیم برتر بر اساس نیاز شما ساخته شود. کلیه نرده ها بر اساس مشخصات مکان از قبل آماده سازی می‌شوند که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه در هنگام نصب می‌شود.

پست های بادوام و مجتمع های ریلی یک محصول نهایی با کمترین تعمیر را ایجاد می‌کنند. کابل استیل ضد زنگ در سراسر سازه استفاده می‌شود، از یک سیستم مقاوم و مقاوم در برابر کشش، برای تحمل شرایط سخت استفاده می‌کند. نرده های لوله کشی کلیه الزامات تعیین شده توسط ADA ،ICC و OSHA را برآورده می‌کند.

بهترین استفاده برای:

تنظیمات صنعتی و امکانات تولیدی

تنظیمات مشرف به مناظر پانوراما

خواص تجاری بالا یا چند خانواده بالا

ساختمان ها یا خانه هایی که به دنبال یک سبک مدرن هستند

مؤسسات آموزشی

با کدهای ساختمان زیر مطابقت دارد:

OSHA

ICC

نظر شما:

مقالات مرتبط