زیبایی بصری نرده چوبی

۱۴

خرداد

زیبایی بصری نرده چوبی

۱۳۹۹/۳/۱۴ نرده چوبی

چوب کاربردهای زیادی دارد ، از مبلمان تا کفپوش ها ، اما این جایی نیست که به پایان برسد. نرده چوب به دلایل مختلف به یک رکن اصلی از خانه های ایرانی و آمریکایی تبدیل شده است.

بسته به آنچه در نرده ها به دنبال آن هستید، چوب آن را نسبت به سایر مواد نرده مانند یا وینیل بسیار توصیه می کند اما استفاده از چوب ممکن است بهترین انتخاب نباشد.

ضروری است که قبل از خرید و نصب هرگونه حصار ، به جوانب مثبت و منفی مواد مختلف توجه جدی داشته باشید.

شما باید در نظر داشته باشید که حصاری که ممکن است در اطراف خانه و حیاط خود نصب کرده باشید برای مدت زمان بسیار طولانی بماند ، بنابراین علاوه بر زیبایی که به شما ارائه می دهد و خانه شما را برجسته تر می کند ، به اندازه کافی محکم است که بتواند در زمان آزمایش ایستادگی کند.

بیایید با مزایا و مضرات حصار چوبی مقابله کنیم. این عوامل بسته به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل منطقه محل زندگی شما می توانند متفاوت باشند.

مزایای استفاده از نرده چوبی

تطبیق پذیری مواد چوب غیرقابل مقایسه است. انتخاب های زیادی برای چوب های مختلف وجود دارد که در سایه های مختلف (از نور تا تاریک) قرار می گیرد که می تواند در ساخت نرده ها مورد استفاده قرار گیرد . اگر ترجیح می دهید رنگ مدفوع خود را یک بار تغییر دهید ، تابلوها به راحتی می توانند هر رنگی را رنگ کنند. به راحتی می توانید نرده های چوبی را کنترل کنید زیرا می تواند در طرح ها و ارتفاعات مختلف شکل بگیرد.

چوب در هنگام استفاده برای ساختن نرده ها بسیار جذاب است هرچند که قابل توجه ترین مصالح ساختمانی نیست.

برای پروژه DIY ، نرده چوبی بهترین گزینه است زیرا مدیریت مواد زیادی مانند آهن فرفورژه آسان است و در هنگام جابجایی و نصب آن نیاز به یک شریک زندگی دارید.

در مقایسه با سایر مواد ، نرده چوب ارزان تر است. مواد نرده مانند وینیل یا آلومینیوم در مقایسه با تخته های سدر با کیفیت بالا ، گران قیمت است.

حفظ حریم خصوصی معمولاً برای صاحب خانه اولویت دارد و نرده چوب می تواند نگاه های ناخواسته را از غریبه ها به حیاط شما باز دارد. در تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی حصارکشی برای املاک شما مناسب است ، وقت خود را در نظر بگیرید.

مقرون به صرفه - نرده چوب بر خلاف سایر مصالح مانند فلز باعث شکستن بانک نخواهد شد و از نظر مقرون به صرفه بودن یکی از بهترین انتخاب هاست. مصالح مورد نیاز حصار کم قیمت است و نگهداری سریع ، آسان و مقرون به صرفه است.

بادوام - طول عمر نرده های چوبی را می توان با مراقبت مناسب تمدید کرد. چوب در مقایسه با سایر مواد توانایی مقاومت در برابر ضربه را دارد. در صورت احتیاط ، مانند استفاده از درزگیرها ، نرده های چوب تضمین می شود که برای چند دهه دوام داشته باشد.

نصب آسان - مواد چوبی کار با آن آسان است. ساخت نرده های چوبی به طور معمول آسان است و احتمال خطا در حین نصب کم است و به سرعت قابل برگشت است. همچنین داشتن یک حرفه ای ، مانند D&D ، نصب نرده چوبی می تواند فرآیند را بسیار بیشتر کند.

دارای ظاهری سازگار است - نرده چوبی انعطاف پذیری ، سفارشی سازی را ارائه می دهد و محدود به تنظیمات خاص نیست. همچنین ، شما می توانید از طریق رنگ ، لکه ، یا سایر تکنیک های تولید مثل ، زندگی جدیدی را در نرده های چوبی به ارمغان بیاورید.

سازگار با محیط زیست - امروزه بسیاری از افراد سعی در "سبز" شدن دارند. برخلاف بسیاری از گزینه های دیگر نرده ، چوب به راحتی یکبار مصرف است و به محیط زیست آسیب نمی رساند.

هنگامی که شروع به زیر سوال بردن گزینه های نرده خود می کنید ، به کارشناسان ما اعتماد کنید تا با استفاده از مواد باکیفیت ، خدمات باکیفیتی را به شما ارائه دهند. در حصار D&D ، ابتدا علاقه مندیم که آخرین حصار خود را به مشتریان خود ارائه دهیم. طراحان و نصب کنندگان حرفه ای ما بی درنگ کار می کنند تا هدف شما را با لبخند رها کنند.

نرده های چوبی محافظت جامد را ارائه می دهند

آیا به دنبال حصار حریم شخصی مناسب برای خانه زیبای جورجیا هستید؟ نرده های چوبی محافظت از خانواده و اموال شما خواهد بود. آنها نرده های محکم و محکم هستند که چیزهایی را که دوست دارید در داخل و بازدیدکنندگان ناخواسته در خارج از کشور حفظ کنند.

چوب بصری جذاب است

نرده های چوبی زیبا و طبیعی به نظر می رسند. هنگامی که شما به خانه کلبه شایان ستایش فکر می کنید ، همیشه با حصار چوبی سفید به همان اندازه شایان ستایش احاطه شده است. حصار چوبی درست مانند "خانواده" احساس می شود.

یک نرده چوبی را می توان برای ارتفاع تنظیم کرد

با انواع دیگر نرده ها (مانند نرده های وینیل یا نرده های تزئینی ) شما نمی توانید طول ها را بعد از سفارش تنظیم کنید. پارامترها در سطح تولید ثابت هستند. با این وجود ، با حصار چوبی می توانید آنچه را که نمی خواهید قطع کنید اگر به طول اشتباه سفارش داده اید یا اتفاق می افتد که به طور کامل در مورد طول دیگری تصمیم بگیرید. یک پیمانکار حصارکشی ماهر حتی می تواند از این ویژگی حصار چوبی به نفع خود استفاده کند ، و باعث می شود که یک حیاط شیب دار با بریدن تخته های نصب در هنگام نصب ، کمتر از یکنواخت به نظر برسد.

مضرات نرده چوبی

نگهداری نرده های چوبی ممکن است پیچیده باشد. پوسیدگی یک مشکل معمول به ویژه در مناطقی است که شرایط آب و هوایی مرطوب یا مستعد باران و برف است. برای خنثی کردن این سناریو ، باید سالانه حصار چوب و استفاده از سیلانت مقاوم در برابر آب به طور مرتب بررسی شود.

نرده های چوبی می توانند موریانه ها را در یک سناریوی بدترین حالت دعوت کنند. موریانه ها ممکن است به خانه شما یا سایر سازه های منطقه شما گسترش یابند زیرا این حشرات مخرب نه تنها به خود حصار آسیب نمی زند و یا خراب نمی کنند.
تخته ها ممکن است با گذشت زمان به زمین بیایند ، و حصار را تحریف کنند ، اما این بستگی به نوع خاکی دارد که حصار شما بر روی آن بنا شده است. نصب پایه بتونی زیرزمینی برای نرده باعث جلوگیری از بروز مشکل در مناطقی خواهد شد که این مشکل است.

نظر شما:

مقالات مرتبط