حفاظ استیل نرده استیل

۲۴

شهریور

حفاظ استیل نرده استیل

۱۳۹۹/۶/۲۴ حفاظ امنیتی

حفاظ استیل نسل جدید

حفاظ استیل نسل جدیدی از سیستم حفاظتی برای ساختمان در کاربری های مختلف محسوب می شود. این حفاظ ها استحکام بالایی دارند و از مدل های آهنی با کیفیت تر هستند. کارایی حفاظ استیل با افزایش ایمنی بالایی ارزیابی می شود. در تولید حفاظ استیل از آلیاژ مخصوصی استفاده شده است. استیل در لیست محصولاتی قرار دارد که از ایمنی بالایی برخوردار است و زنگ زدگی در آن در کمترین حالت ممکن است و به طور کلی کیفیت مطمئنی را شامل می شود.

انواع حفاظ استیل از نظر کاربرد

در تولید حفاظ استیل از آلیاژ درجه یک استیل تهیه شده است و استیل 304 در آن مورد ارزیابی قرار می گیرد به طوری که حفاظ استیل در برابر عوامل محیطی استحکام زیادی دارد. ایمنی حفاظ استیل بسیار زیاد است. حفاظ استیل در بانک ها و سیستم های تجاری و اداری مورد استفاده قرار گرفته و طراحی آن بر اساس نیاز مشتری ارزیابی می شود. حفاظ استیل در مدل های بانکی و حفاظ افقی تقسیم شده است. آلیاژ به کار رفته در این نوع از حفاظ ها اغلب از نوع مرغوب 304 است و برای فضای باز گزینه خوبی محسوب می شود. طول عمر این مدل از حفاظ استیل در بهترین شرایط به شکل ایده آل ارزیابی شده است و لوله به کار رفته با سایز های 38 الی 51 ساخته می شود.

حفاظ استیل بانکی اغلب با پروفیل های 40 در 40 اندازه گیری شده است و از لوله 25 ساخته می شود. در داخل این لوله ها از میلگرد های 18 استفاده می شود. موقعیت این مدل از حفاظ ها به شکل ایده آل ارزیابی می شود.

حفاظ استیل افقی دارای لوله های تک به تک هستند که برای پشت پنجره های واحد های مسکونی پیشنهاد می شود. این محصول مقرون به صرفه بوده و ظاهر آن بسیار مناسب و تمیز است.

پیچ های بوکسی به جای پرچ استفاده می شود و همینطور یک سری یراق آلات استیل نیز در آن استفاده شده است که با استفاده از دستگاه تحت فشار بسته می شود و با دست باز نمی شود و بسیار ایمن و قوی است. استفاده از حفاظ استیل افقی در تراس و جلوی پنجره بسیار عالی است.

نصب حفاظ استیل راهی برای افزایش امنیت ساختمان

برای نصب حفاظ استیل نیاز به تکنسین های کارآزموده است به طوری که روشهای متعددی برای نصب حفاظ های بانکی دیده می شود و هر یک دارای مزایا و معایب مختلفی هستند. آنچه بسیار اهمیت دارد لوله و همینطور میلگردهای آهنی است که در داخل لوله استفاده می شود و همینطور جوش و پیچ ها بیشترین کاربردها را برای این مدل از حفاظ استیل دارند.

معمولاً در مکان های عمومی به خصوص ساختمان های اداری یک سری اسناد و مدارک مهم نگهداری می شود و ایمنی این مکان ها بسیار تواند امنیت ساختمان و مکان های عمومی را فراهم سازد. این مدل از حفاظ ها برای پشت پنجره ها نیز نصب و اجرا می شود.

حفاظ استیل که برای درب ها استفاده می شود در روز جمع می شود و در زمان تعطیلی نیز باز می شود و به طور کلی در حالت بازشو طراحی می شود اما حفاظ استیل که برای پنجره استفاده می شود نصب دائمی دارد و در سبک های میله ای و مشبک ارزیابی می شود و به دو شکل ثابت و متحرک در دسترس هستند.

ضروری است. حفاظ استیل برای درب و پنجره ساختمان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. هرچه آلیاژ به کار رفته در این مجموعه قابل قبول تر باشد آسیب کمتری احساس می شود.

نحوه کار حفاظ استیل متحرک

در طراحی حفاظ استیل متحرک از میله های چرخان استفاده می شود به طوری که دسترسی به شیشه ها برای نظافت فراهم باشد. این مدل از میله ها دارای زیبایی ظاهری بالایی بوده و نصب آن از داخل و خارج از پنجره ارزیابی می شود.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به همراه خانواده در پارک قدم می زنید و با یک استخر مواجه هستید. استخری که فاقد نرده های محافظ است در این صورت اگر صاحب فرزند باشید و یا فرد سالمندی با شما همراه باشد در تمام نگران خواهید بود. نصب حفاظ استیل بری اطراف استخرها سبب می شود که امنیت لازم ایجاد شود. حفاظ استیل در مجاورت با هوا و همینطور نور خورشید و رطوبت گزینه خوبی محسوب می شود. ساختمان های اداری نصب و اجرای خوبی دارد و به طور کلی زیبایی ظاهری این ساختمان ها به طور دقیقی ارزیابی شده است.

قیمت گذاری حفاظ استیل

استیل ها بر اساس نوع آهن و همینطور سایر عناصری که دارند به واسطه کربن و کروم و نیکل دسته بندی می شوند و کیفیت متفاوتی دارند. قیمت گذاری برای حفاظ استیل بر اساس متر طول ارزیابی می شود و قطعات به کار رفته در این مدل از حفاظ استیل نیز خود بخشی از قیمت آن را در نظر می گیرد. در تولید حفاظ استیل بانکی از پروفیل های 40 در 40 استنلس استیل استفاده می شود که دارای ضخامت 1 میلیمتر الی 1.5 میلی متر ارزیابی می شود و معمولاً آلیاژهای 304 و 201 استیل در آن استفاده می شود. به هر صورت این محصول هرچه مقاومت بالایی دارد سبب می شود که مورد استفاده قرار بگیرد. استحکام فلز به کار رفته در حفاظ استیل بسیار مهم است و قیمت مورد نظر آن نیز به واسطه مقاومتی که دارد بررسی می شود. ساختمان های اداری حفاظ استیل را یک انتخاب مهم می دانند.

راهنمای خرید حفاظ استیل

در صورتی که قصد خرید حفاظ استیل دارید می بایست از نظر جنس و طرح بندی این محصول را مورد ارزیابی قرار دهید از یاد نبرید که جنس این محصول در سال های اخیر با تفاوتی همراه بوده است و شرایط به کار رفته در آن می تواند کاربردی باشد. شرایط کاربردی برای حفاظ استیل به شکلی است که می تواند برای ابعاد مختلف استفاده شود پس می بایست اندازه گیری به دقت صورت بگیرد و محیط اجرا مشخص باشد.

نظر شما:

مقالات مرتبط