تنوع نرده شیشه ای

۱۹

اسفند

تنوع نرده شیشه ای

۱۳۹۸/۱۲/۱۹ نرده شیشه ای

تنوع نرده شیشه ای زیاد است مشخص است که ارزیابی انواع نرده شیشه ای می‌تواند در نهایت برای کسانی که قصد دارند از سبک های ترکیبی استفاده کنند بسیار عالی خواهد بود. در این مقاله قصدمان این است نرده شیشه ای فیکس پوینت و نرده شیشه ای اسپیگوت را ارزیابی کنیم. در نهایت بررسی دقیقی برای نرده شیشه ای تراس و بالکن داشته باشید و در نهایت نرده شیشه ای با پایه فازی و بست شیشه گیر ارزیابی می‌شود. تنوع در نرده شیشه ای تراس به طور کلی سبب می‌شود که موقعیت فروش این محصول بیشتر شود.

نرده شیشه ای فیکس یوینت و اسپیگوت

نرده شیشه ای بر اساس یراق های دکمه ای شکل از جنس استیل و یا آلومنیوم هستند که در کار پنل های شیشه که اغلب از جنس سکوریت های 10 و 16 میلیمتر هستند اجرا می‌شود. برای تصب نرده شیشه ای فیکس پوینت نیاز است که هر پنل شیشه ای با 4 عدد سوراخ تعبیه شود در واقع این روند سبب می شود که محل قرار یگری یراق های فیکس کننده شیشه ها به بخش دویارهای کنار بالکن و یا راه پله ایجاد شود. برای هندریل شدن این مدل از نرده های شیشه ای از یک سری لوله و پروفیل های استیل و آلومینیوم استفاده می‌شود. نکته مهم برای اجرای این سبک از مدل نرده شیشه ای زیرسازی است. در واقع زیرسازی نرده شیشه ای باید اصولی و در بهترین موقعیت اتصال فیکس پوینت ها به دیواره صورت بگیرد اینطور که مشخص اسن این قطعات به صورت کاملا تراز شده و صاف در محل نصب می‌شود. در صورتی که این روند به درستی صورت نگیرد مشکل ناترازی پنل های شیشه ای بر روی فیکس پوینت ها صورت می‌گیرد. یک اندازه نبودن فاصله های بین شیشه این موضوع را تشدید می‌کند.

در سیستم نرده شیشه ای اسپیگوت سرعت اجرایی بالایی رویت می‌شود. پایه های سر نیزه ای در این محصول وظیفه مهار پنل های شیشه ای را شامل می‌شود استفاده از جنس استیل در این محصول بر اساس 4 عدد بولت به کف سنگ راه پله و بالکن متصل می‌شود. ارتفاع این سری از پایه های مهارکنده بین 12 الی 20 سانتیمتر است و اغلب شیشه های به کار رفته با ضخامت 20 میلیمتری ارزیابی می‌شود و ثابت شده است. برای هر پنل شیشه ای به طول 100 الی 120 سانتیمتر از دو عدد پایه اسپیگت بیشتر در راسته نرده شیشه ای دور استخر استفاده می‌شود. در واقع جام های شیشه ای فاصله های چند سانتیمتری از کف دارند که سبب می‌شود امکان عبور آب به میزان مشخص فراهم شود از سوی دیگر این محصول یک حفاظ شیشه ای کامل است تا از افتادن کودکان و حیوان به داخل استخر جلوگیری صورت بگیرد.

نرده شیشه ای با بست شیشه گیر

از مدل های کلاسیک نرده شیشه ای که دارای هزینه ارزان و مناسب بوده و سیستم نرده شیشه ای آن به پایه های فلزی و دستگیره های فلزی همراه هستند می‌تواند ترکیب و اتصال اجزای لوله و پروفیل استیل را در نظر بگیرد. به این ترتیب پروفیل های استیل و آلومینیوم های موجود در این راستا برای پایه ها و دستگیر های نرده استفاده می‌شود. این محصول به همراه یراق مخصوص اتصال دهنده شیشه به پایه ها و همینطور جام های شیشه ای طراحی شده است و نوع سکریت با ضخامت های 8 و 10 میلیمتر را در نظر می‌گیرد. در واقع چون ضخامت پنل های شیشه ای کم است نمی‌توان بدون پایه فلزی آن را اجرا کرد و در نهایت استفاده از این نوع پرده به دلیل کاهش هزینه ها و همینطور ایمنی مناسب نسبت به نرده های چوبی و سنگی با استقبال خوبی روبرو است.

سایر مدل های نرده شیشه ای

تراس ها اغلب فضای بدوم سقف برای آپارتمان ها هستند تراس ها رو به نمای بیرونی ساختمان و یا حیاط ها قرار دارند و این رویکرد سبب می‌شود که یک نرده مناسب برای حفظ ایمنی افراد فراهم شود. نرده های فلزی که از قبل بر روی تراس ها تعبیه شده است اغلب خطر سقوط کودکان و یا سالمندان را ایجاد کرده و سلامت جانی در سبک های قدیمی از انواع نرده ها به ندرت دیده می‌شود. نرده شیشه ای تراس یک روش جدید و بسیار ایمن است که سبب می‌شود سلامت فرد حفظ شود و در نهایت منظره بیرونی نیز رویت شده و نور به داخل تراس وارد شود این محصمول یک عایق حرارتی و رطوبتی مناسب بوده و می‌تواند با انواع روش های اجرایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد مثلاً نرده شیشه ای تراس در مدل های یو چنل بیس پروفیل با نگهداره های آلومینیومی شیشه ای ارزیابی می‌شود.

مدل دیگری از نرده شیشه ای بالکن دیده می‌شود که برای محیط های سقف دار گزینه خوبی است و سبب می‌شود که ایمنی لازم به طور دقیق فراهم شود. این محصول بدون گارد تعبیه می‌شود و اغلب از شیشه های ضد ضربه برای آن استفاد ه می‌شود که رنگ شیشه مات یا براق و یا به رنگ های سیاه و سفید هستند.

نرده شیشه ای پله بر اساس دستگیره و محافظ های مخصوصی تعبیه می‌شود. به طور کلی نرده شیشه ای پله یک نسل جدید است که بر اساس ایمنی بالای خود رقیب سایر سبک های موجود در بازار است. استاندارد به کار رفته برای نرده های شیشه ای بر اساس طراحی ساختمان و طبق نظر معماران نیز بررسی می‌شود. روش های مهار پنل های شیشه ای در اجرای نرده شیشه ای بسیار مهم است و در صورت محدودیت نصب این سری از نرده ها موقعیت خوبی ارزیابی می‌شود. ملاکی که برای تعیین قیمت نرده شیشه ای بر اساس سیستم نرده و ارتفاع آن صورت می‌گیرد بر اساس کیفیت اتصالات و یک سری رویکرد ساخت تعیین می‌شود. مشخص است که مدل های مختلف برای نرده های شیشه ای در هر یک طبق متراژ مورد نظر ارزیابی می‌شود.
ضخیم بودن شیشه ها اغلب با عنوان حفاظ ارزیابی می‌شود و بهترین رویکرد این است که هندریل های مورد استفاده دقیق و ایمن باشند.

نظر شما:

مقالات مرتبط