انواع نرده دکوراتیو طرح ویژه

۴

اردیبهشت

انواع نرده دکوراتیو طرح ویژه

۱۳۹۹/۲/۴ نرده دکوراتیو

طرح ویژه ای که برای نرده دکوراتیو بسیار گسترده است به این ترتیب اینکه شما نرده دکوراتیو را با چه هدفی انتخاب کنید بسیار مهم است گاهی هدف شما سبب انتخاب یک جنس از نرده دکوراتیو می‌شود.

شما می‌توانید فضای خود را به یک مخفیگاه خصوصی با نرده های حریم خصوصی تبدیل کنید، که در سبک های مختلف و در موادی وجود دارد که از چوب سرو و چوب تحت فشار تا وینیل و همینطور فلز های مختلف طراحی شده اند. نرده دکوراتیو شامل تاپ های پانلی مشبک با درب های هماهنگ و درب های پست است.

نرده دکوراتیو کلاسیک

هیچ چیز به اندازه نرده دکوراتیو سفید، یکی از محبوب ترین سبک های حصار در تمام دوران، از نظر اروپایی ها نیست . این طراحی جذاب از وینیل درجه یک تجاری سنگین ساخته شده است و دارای پست های برافراشته برفی و فوق العاده گسترده ای است که توسط ریل های نازک بالا و پایین تنظیم شده اند.

نرده دکوراتیو ریلی کلاسیک

یکی از رایج ترین سبک های نرده دکوراتیو روستایی، حصار تقسیم شده ریلی کلاسیک است که از تیرهای بلند و زبر ساخته شده است که از طریق حفره هایی که در پست های سنگین تر و گرد وجود دارد پیچیده شده است. به طور سنتی از نرده دکوراتیو  شکاف دار در مزارع استفاده می‌شود تا دام ها را از ولگردی خود داری نماید و با استفاده از چوب درختان شاه بلوط بومی ساخته شدند. امروزه نرده دکوراتیو عمدتاً از چوب بسیار مرغوب ساخته شده اند.

نرده دکوراتیو آلومینیومی جذاب

فلز از جنس نرده های تزئینی زیبا و جذاب، البته گران قیمت است. بیشتر نرده دکوراتیو فلزی دارای یک طراحی باز و دارای طیف های گسترده ای هستند و غالباً توسط پیمایش یا عناصر تزئینی در صدر قرار دارند. آلومینیوم، یکی از ارزان ترین فلزات مورد استفاده در نرده دکوراتیو، گزینه ای با دوام و ماندگار را به صاحبان خانه پیشنهاد می‌کند.

نرده دکوراتیو مشبک با موقعیت شبکه ای

از پانل های مشبک سنگین برای ایجاد یک عنصر تزئینی زیبا در طراحی نرده دکوراتیو استفاده می‌شود. نرده های مشبک ممکن است از سدر، کاج تحت فشار یا به رنگ سفید طبیعی ساخته شود. نرده دکوراتیو  مشبک به طور معمول با ریل های گسترده بالا و پایین برای ثبات ساخته می‌شوند. بسیاری از سبک های نرده مشبک همچنین دارای پست های تزئینی و پایه های بلند هستند و ظاهری شخصی ایجاد می‌کنند. این محصولات در جدیدترین موقعیت بازار نرده طرفداران زیادی دارند زیبایی نرده دکوراتیو مشبک بی نظیر است.

نرده دکوراتیو مدرن

بسیاری از طراحی های نرده دکوراتیو مدرن حتی به سادگی توصیف نمی‌شود و بسیار شگفت انگیز هستند و ترکیب های منحصر به فردی از چاله های افقی، عمودی و حتی منحنی را به وجود می‌آورند تا چیزی واقعاً منحصر به فرد و شخصی به وجود آورند. نرده های سبک امروزی اغلب از جنس فلز یا وینیل هستند، هرچند بسیاری از طرح های جذاب و به روز که از چوب نیز ساخته شده اند وجود دارد.این نرده ها برای مکان های لوکس بهترین انتخاب خواهند بود و البته که گران قیمت هستند.نام دیگر این سری از نرده دکوراتیو، معاصر نیز گفته می‌شود این موضوع به دلیل ترکیب آن با دنیای تاریخی است که سبک اشرافی را حفظ می‌کند.

نرده دکوراتیو پست مدرن

نرده دکوراتیو پست مدرن که به عنوان نرده املاک نیز شناخته می‌شود - یک مدل معاصر مدرن است که در حصار تقسیم ریلی کلاسیک قرار دارد. نرده دکوراتیو پست و ریلی به طور معمول با استفاده از طرح سه راه آهن ساخته می‌شود و سه ریل مربع افقی به پستهای مربع جامد و سنگین متصل است. نرده های پس از راه آهن میتوانند از چوب، وینیل یا فلز ساخته شوند. نام دیگر از این نرده ها نرده های قطاری هستند در واع موقعیت طراحی این سری از نرده ها استفاده از قطعات به صورت ریلی بوده که سبب می‌شود دوام و قدرت زیادی داشته باشند

نرده دکوراتیو طرح براق

این نرده دکوراتیو نیمه سفارشی سرو با استفاده از انتخاب متناوب از دو عرض مختلف ساخته شده است. هر نوع پیکت در یک ردیف تنظیم می‌شود و فاصله بین دو ردیف وجود دارد. این طرح براق و سبک با ریل های افقی هم در قسمت بالا و هم در انتها به پایان رسیده و ظاهری منحصر به فرد و شخصی را ایجاد می‌کند. طرح براق به کار رفته برای این محصول وضعیت سفارشی دارد اگر مات پسند هستید می‌توانید مدل های مات را انتخاب کنید.

نرده دکوراتیو سنگی

سنگ ها قدیمی ترین نوع نرده ها هستند که از زمان های بسیار قدیم برای ترسیم خطوط املاک و نگهداری حیوانات اهلی از آن ها استفاده میشده است. اولین نرده های سنگی به وسیله ستون های سنگی به بالای یکدیگر در یک پشته ساخته شده بودند. نرده های سنگی جدیدتر از قاب های سیم و ملات استفاده می‌کنند تا جلوه ای کامل تر پیدا کنند. در واقع نرده دکوراتیو از طرح سنگ استفاده کرده است نه جنس سنگ! این طراحی در حیاط های شمال کشور بسیار دیده می‌شود و بسیار زیاد و جذاب است موقعیت طراحی این سری از نرده ها نیاز به دقت بالایی دارد.

نرده دکوراتیو زنجیره ای

ساده ترین، رایج ترین و کم هزینه ترین نوع نرده دکوراتیو، حصار پیوند زنجیره ای است که در درجه اول به عنوان یک حصار کاربردی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا افراد یا حیوانات محصور شوند. همانطور که از این نام پیداست، نرده های زنجیره ای از پیوندهایی از فلز ساخته شده اند که به هم پیچیده شده و به قطب های عمودی وصل شده اند. نرده های زنجیره ای پیکربندی برای دوام بیشتر و ماندگاری بیشتر از وینیل پوشیده شده اند. پیکربندی نرده دکوراتیو زنجیره ای بسیار مهم است می‌بایست نوار های فلزی به صورت عمودی و افقی در کنار هم قرار بگیرند و بافتی قوی ایجاد شود این سری از نرده ها اغلب در بیرون از منزل در محیط های باز استفاده می‌شود و در لیست نرده های امنیتی نیز قرار دارد موقعیت تار و پود این سری از نرده ها ارزشمند است.

نظر شما:

مقالات مرتبط